Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

всъщност все по-често вече може да се играе и с автобуси бусове, SUV (BMW X5), че даже и коли (audi някакво беше) посредством модове

но цяла карта на европа е трудно да се намери.....все пак едно ......80% е налично

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

преди 7 часа, bmvtooo написа:

Здравейте! Търсих с гугъл, търсих из мненията тук, но така и не откривам отговор на въпросите си. Става дума за ETS2 версия 1.21.1s и за това, че не откривам как да разширя картата за цяла европа. Има само малка част, която е непълна т.е. северната част на Франция, нагоре до скандинавските държави, но също не целите. Малка част от Англия, като на изток стига до Полша, а надолу е само най-северната част от Италия. Няма Унгария, Чехия, Словакия, а да не говорим, че няма и балканските страни. Много бих искал да има карта на цяла Европа, но всички, които намерих в нета дори и активирани не виждам начин да се изберат и играят. Та това е и единия въпрос: Как да добавя карта на цяла Европа (най-много ме интересува няшата страна)? Другия въпрос е как се добавят бусове, автобуси, коли и т.н., и как се зареждат, за да може да се играе с тях? Надявам се, че има отговор на въпросите ми.

Ето я пълната карта на играта до този момент. 

ets2_dlc_scan_zpsd2120779.jpg

Тази карта включва Scandinavia и Going East DLC. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен е абсолютно същата картата. Обаче за тази версия чета из нета как карали камиони от София до Русе, или до Пловдив, Благоевград и т.н. та за това и попитах дали има такава карта. Също пишат, че имало карти и за Америка, Африка, Азия и дори Австралия. Колкото до микробусите джипове, автобуси то нито един не успях да подкарам, а изтеглих една камара от нета. Поставям ги в точната папка, активирам ги от редактиране на профила, но нищо повече не се случва и не знам защо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.12.2015 г.,, Дрифт_Маниак написа:

Благодаря. Остана само да разбера как да добавя и карам бусове, автобуси, коли и т.н. според възможностите на тази версия на играта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, bmvtooo написа:

Благодаря. Остана само да разбера как да добавя и карам бусове, автобуси, коли и т.н. според възможностите на тази версия на играта.

Само искам да вмъкна една подробност, че с тези карти още в началото като си цъкнеш на профила и докато ти зарежда менюто точно на този зареждащ екран има голяма вероятност да чакаш 2-3 минути :emoji_smiley-21:

Редактирано от Дрифт_Маниак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте,на всички запалени шофьори.Искам да знам как мога да си направя камион и ремарке както аз си искам.Гледам хора качват модове на камионите си ремаркета.Искам да си направя камион и ремарке.С какви програми става някой пробвал ли е.Искам да си направя нещо което на мен да ми харесва и после ще споделя резултата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както по-горе споменах - играя от две места през един и същи Steam. Кои файлове е нужно да премествам - като мина на другото PC? Копирам в момента от Documents двете папки ETS2MP & ETS2. Получава се, но става малко бавно, тъй като общо са около 1.5gb. Надявам се, че има файлове, които е ненужно да се преместват, но пък не съм сигурен. Някой да е пробвал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте.Ще помогнете ли с едно обяснение как се слага мод на тази игра и от къде да се изтеглят.Гледах клипчета как се прави но нещо не се получават нещата.Мерси предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, passev83 написа:

Здравейте.Ще помогнете ли с едно обяснение как се слага мод на тази игра и от къде да се изтеглят.Гледах клипчета как се прави но нещо не се получават нещата.Мерси предварително.

Слагат се в директорията:My Documents>Euro Truck Simulator 2>mod а за модове пишеш ''euro truck simulator 2'' и си избираш някой от първите линкове :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, passev83 написа:

Ами нищо не се получава.Тегля ги от тук        http://ets2.lt/en/category/trucks/page/14/      

Е кое не става бе пичове?! Теглите мода, слагате го в папката, пускате играта, отивате в най-близкия дилър на Scania и купувате камиона! Нали се сещаш, че няма как да си си купил Волво и да искаш  да ти излиза мода със Scania ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми  не ми се получава.Тегля си мода слагам го в папака,и сканията ми е същата,а съм изтеглил мод за повечко промени по камиона.Изтеглих и мод за ремаркета ите са същите,за по-дълги композиций и нищо.Ще чета и ще видя какво ще направя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а разрешихте ли го от мод мениджъра? новите версии вече са с мод мениджър!

а и те тия повечко опции обикновено трябва да се купуват отделно, не е да се появяват автоматично

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който има teamviewer и иска да помогне да ми пише на лични.Сега и с  мод мениджъра да се разправям???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тези, които виждате в сайта по-горе са безплатни, но има някои, които изискват определени DLC (платено допълнително съдържание), за да работят

passev83 той мениджъра е в самата игра - още при стартирането на играта в дясно, средния бутон ако не се лъжа........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнах да чета темата от самото начало и разбрах що годе как стават нещата.Изтеглих си много неща но не всички ги има например тия здвоените камиони и трафика.Мерси Aquaris там е да.Ако имате интересни модове за скания може да ги покажете.

Някои неща тръгват други не къде какво става не мога да разбера.Слагам  модове за дълги ремаркета няма такива,слагам за скания бордова няма я в играта.

Сега пък ново 6.Има ли ограничение на гаражите,които мога да имам?От 2 дни няма свободни шофьори в борсите,имам 225 камиона.

Редактирано от Sydie
Избягвайте троен пост, просто редактирайте последното мнение. (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямо мъртвило е тука де.Как мога от 1.19 да мина 1.22 версия на играта?

Редактирано от passev83 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в стиим няма ли ъпдейт опция? Виждал съм го някъде описано как се ъпдейтва.....

иначе.....с 1.22 2-click-run........

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С последния ъпдейт на мултиплеъра не ми тръгва. Пише, че не поддържа тая версия на уиндоуса и се нуждае от 64 или 86 bit-a. Аз съм на 86 бита и такова съобщение ми изглежда леко казано ... Как точно мога да оправя проблема? Деинсталирах пак и инсталирах - няма ефект. Опитах през "Свойства" - "Съвместимост" и от там направих 2-3 промени - не.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам желание да ти помогна но не съм толкова на вътре в играта.Някой ще обясни ли с тия модове защо постоянно ме изхвърля от играта?От къде да ги тегля и какво да гледам за да не ми го прави това?Версията ми е 1.22.2 мисля.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване