Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Трябва да ги плаща, ако иска допълнителни гъзорийки, иначе за любителско каране и оригинала е ОК.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих допълнителни светлини за горната част на кабината и една лампа. Знаете ли как се включват допълнителните аксесоари ? Минах през всички настройки, но не намирам опция.

EDIT: Не е в настройките. F4 !

Редактирано от 2249
Допълнена информация (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале сега като видях изискванията за играта не знам как ми тръгва в момента .

Това не може да е реалните изисквания.

Редактирано от bai_Milen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дупе знае и две и двеста дет се вика

а сериозно - играта е лакома ако искаш да е на мах - но ......visuals
ко искаш красиви гледки .........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз не знам как я подкарвам с 2 рам и видео карта NVIDIA GetForce 210  поцесора да не говорим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво се случва с постиженията /имам гаражи, камиони, работници .../ ако се прецака машината, на която е инсталирана играта ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако е пиратска и замине харда и отива кончето в реката.Най-вероятно и при закупената версия е така, защото сейфовете и акаунтите се запазват на харда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, SHANOVr написа:

А ако е пиратска и замине харда и отива кончето в реката.Най-вероятно и при закупената версия е така, защото сейфовете и акаунтите се запазват на харда.

Профила свързан с World Of Trucks се запазва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, niki292002 написа:

Профила свързан с World Of Trucks се запазва.

Това включва ли и състоянието ? Има ли възможност профилът и свързаните с него данни да се копира на сигурно, за да се запазят ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, 2249 написа:

Това включва ли и състоянието ? Има ли възможност профилът и свързаните с него данни да се копира на сигурно, за да се запазят ?

Всичко със съответния свързан профил в играта. Иначе, сейфовете ти се намират в папката на ETS2 в My Documents.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Похвалете се нещо ... Постижения, гаражи, работници ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми обясни ,как да си оправя волвото? След актуализации са го тролнали ,за сметка на Сканията и в момента не развива повече от 155км/ч. В по-стари версии съм вдигал 175 с ремарке. Искам да направя максималната скорост на 180 ,някой има ли представа как да го сторя? Търсих из нета ,но нищо не открих. Свалях някои модове за скоростите от разни сайтове ,но са за стари версии и не работят. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми мисля като изтеглиш някой мод с двигател 100 000 К.С  и ще вдигаш и 500 км/ч

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, bai_Milen написа:

Ми мисля като изтеглиш някой мод с двигател 100 000 К.С  и ще вдигаш и 500 км/ч

Не желая да правя играта нереалистична. А и 1000000 коня да е двигателя ,като 12-та предавка свършва на 155 ефект нулев. Искам просто реалистичната стара скоростна кутия. След ъпдейта на скоростите за всеки камион освен станията има 3 скоростни кутии: По подразбиране 12 степенна която позволява до 150 ,по-скъпата пак 12 степенна която позволява 155 и 6 степенната ,която с която бързо набират ,но максималната скорост също е ниска. В реалния живот влекачите си развиват 170 без проблем. Как решеха да тролнат всички камиони до 155 освен Скания не ми е ясно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успях да си намеря читава скоростна кутия за волвото 12 степенна за жалост върви цял пакет и с други ,които не ползвам ,защото са нереалистични. В момента развива 170+ (личния ми рекорд е 181 с ремарке) но се сблъсках с друг проблем ,а именно ,че изобщо не се управляваше и не спираше след последния ъпдейт на гумите. Тролнали са тези ,които ползвах. Поставих хубави гуми "Мишелин" и в момента по завоите из Германия спокойно влиза натоварен със 150-170 в завоите. Доволен съм! Наточих го ,както трябва ,поне до следващия ъпдейт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конвой Полша - Австрия на 24.06.2017г (събота) / 12:00ч,  всеки е добре дошъл!
 http://ets2c.com/view/64142/-vinnie-gdask-service-station

За 1ви път ми е като организатор... 8)
Който има какво да каже, предложи или напише да заповяда! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам едно запитване на шофьорите някои от камионите им са със 150 000 км. карани . И въпроса е ако им продам камиона и им купя нов дали ще им се изтрие опита ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, bai_Milen написа:

Имам едно запитване на шофьорите някои от камионите им са със 150 000 км. карани . И въпроса е ако им продам камиона и им купя нов дали ще им се изтрие опита ?

Аз имам камион по 1м км. Купи си нов няма да ти се изтрие статуса (опит, общо минати километри и пари и т.н) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полицаите направо ме скъсаха. При всеки курс изникват от някъде и ... все глоби за превишена скорост ... :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това колите с оранжево ли са? Аз така и не разбрах какви са, а не ми дава да стана такъв, вади ме от сървъра като сложа сирена. Има ли някъв начин да се докопам и аз като кука? :helpwanted4:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, XYconstant написа:

Това колите с оранжево ли са? Аз така и не разбрах какви са, а не ми дава да стана такъв, вади ме от сървъра като сложа сирена. Има ли някъв начин да се докопам и аз като кука? :helpwanted4:

Не. Това са си патрулките по магистралите. Издебват ме и като ме доближат - пускат сирените и ме глобяват. Ама нещо много взе да им става. :mad:

Скоро гледах видео за това как се играе като полицай. Потърси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.09.2017 г. в 11:21, D101149 написа:

Аз имам камион по 1м км. Купи си нов няма да ти се изтрие статуса (опит, общо минати километри и пари и т.н) 

Ок мерси . Не ми защото вече имам 57 милиона и не знам какво да ги права вместо ги трупат само ще им копувам нови камиони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.09.2017 г. в 16:46, 2249 написа:

Не. Това са си патрулките по магистралите. Издебват ме и като ме доближат - пускат сирените и ме глобяват. Ама нещо много взе да им става. :mad:

Скоро гледах видео за това как се играе като полицай. Потърси.

Не може ли просто да съблюдаваш правилата за движение по пътищата? Все пак това е Truck Simulator ,a не NFS. За това аз в сървъри не играя. Пълно с хора, които не умеят да играят. Гледам масово или изхвърчат от завоите ,или навлизат в насрещното и удрят други ,а понякога направо се обръщат. Пък това да отнемат предимство е на всеки курс. Факт е обаче че повечето от тия изгъзици са в резултат на превишената скорост. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Soviet Soldier написа:

Не може ли просто да съблюдаваш правилата за движение по пътищата? Все пак това е Truck Simulator ,a не NFS. За това аз в сървъри не играя. Пълно с хора, които не умеят да играят. Гледам масово или изхвърчат от завоите ,или навлизат в насрещното и удрят други ,а понякога направо се обръщат. Пък това да отнемат предимство е на всеки курс. Факт е обаче че повечето от тия изгъзици са в резултат на превишената скорост. 

Нямам идея как се играе в сървър. Маркирам града, в който съм и ми излизат възможните дестинации. Избирм една от тях и доставям товара. Това правя. Ако ми обясниш как се играе в сървър ще се радвам да си направим една групичка и да караме ;)

А иначе глобите са на магистралите. С малко, но превишавам скоростта и.. хап ! Ама нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...