Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Defacto

Препоръчан отговор

• 5 месеца по-късно...
преди 31 минути, fresh_bones написа:

Някой знае ли защо получавам от 2 до 8 % damage  на ремаркето , без да удрям нищо . 

Възможности много.

1-во ремаркето да е бъгав мод.
2-ро камиона да е бъгав мод.
3-то картата по която караш да е бъгава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4. не внимаваш като караш и както се каза по-горе при всеки курс има повреди - гуми, шаси.....

а има и друго

5. AI-то е изключително малоумно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

да може да е 1 или 2  защото имам   cargo _ pack jazzycat 6.4 и chris45  trailer  pack 9.08  

току-що, fresh_bones написа:

да може да е 1 или 2  защото имам   cargo _ pack jazzycat 6.4 и chris45  trailer  pack 9.08  

Имам и още .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, fresh_bones написа:

Имам и още .

Пробвай да изключиш модовете само за тест. Иначе казано дали без модовете, в които се съмняваш ще дава същия проблем. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички искам да питам дали мога да играя онлайн ETS2 без да е нужно да я купувам и също как се настройва автопилота? Благодаря предварително и се извинявам ако тези въпроси сте ги обсъждали преди, нямах време да изчета темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, emo_9228 написа:

Здравейте всички искам да питам дали мога да играя онлайн ETS2

Ако е купена версия на "Стийм", да може. Ако е пиратско копие не става. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е значи няма да мога защото не съм я купувал. Ако може да ми кажеш и как се настройва автопилота би било хубаво. Благодаря много за бързия отговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам става дума за круиз контрол? Не помня как е по подразбиране в играта, но аз съм си го направил да се сменят стойностите от най-десните + и - на клавиатурата, а активирането с латинско "C". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че да играеш "онлайн" ETS2 означава на пътя да има други потребители, не само ти и модове. Прав ли съм ? Ако е така - при легално закупена игра как се пуска играта онлайн ?

И въпрос: трябва ли да направя нещо, та при инсталация на нова ОС да не загубя постигнатото ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Здравейте, извинявам се за тъпия въпрос, но:

Аз съм скаран с игрите, но малкия ми (10 годишен) племеник ме побърка с за тази игра. Та така, инсталирах играта с разни добавки (DLC). Всичко точно цял ден, но днес, при опит за зареждане на последния save от вчера, играта мърмори за липсващи DLC. Направих нов профил и всичко е наред, но със стария профил мърмори....

Някой геймър, може ли да ме светне, какво сме оплескали? 

ПС Играта не е от steam, ако ме разбирате :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, street racer написа:

Здравейте, извинявам се за тъпия въпрос, но:

Аз съм скаран с игрите, но малкия ми (10 годишен) племеник ме побърка с за тази игра. Та така, инсталирах играта с разни добавки (DLC). Всичко точно цял ден, но днес, при опит за зареждане на последния save от вчера, играта мърмори за липсващи DLC. Направих нов профил и всичко е наред, но със стария профил мърмори....

Някой геймър, може ли да ме светне, какво сме оплескали? 

ПС Играта не е от steam, ако ме разбирате :)

Първо влезте в играта и отидете там, където се активират DLC-та и модове. Ако не е изключено DLC-то от там,  Деинсталирайте играта и след това инсталирайте на ново последна версия с всички DLC. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързата реакция! Сега я инсталирах на моя лаптоп (да видя за какво става дума). Модове не са слагани за сега. Би ли ме светнал къде да търся това активиране на DLC. При мен има едно "меню" менъджер на модове, но там няма нищо свързано с DLC? Моля за насока, къде да търся тази опция, че довечера ще ме разкостят :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оффф, че съм тъп понякога :) Благодаря много - видях го! Но сега стигам до извода, че нечии "бързи рачички" са пипали нещо.....

При мен папката на играта е над 4 ГБ, сутринта на компа на малкия, ми се стори че е около 2 и нещо! Явно довечера ще имаме "сериозен разговор" !!!!

Още един път Благодаря, а като гледам и аз сигурно ще поиграя малко...... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво. Може да не сте гледал инсталационната папка на играта, а тази в "Документи", където се съхраняват папки и сейфове. При мен папката,в която е инсталирана играта е 4,38гб ,а тази в "Моите Документи" е 1,44 но това е защото там се слагат модове, а аз имам от тях. Без модове би трябвало да е към 100-200мб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, Soviet Soldier написа:

Няма за какво. Може да не сте гледал инсталационната папка на играта, а тази в "Документи", където се съхраняват папки и сейфове. При мен папката,в която е инсталирана играта е 4,38гб ,а тази в "Моите Документи" е 1,44 но това е защото там се слагат модове, а аз имам от тях. Без модове би трябвало да е към 100-200мб. 

Абе....оказа се, че съм прав :) Точно инсталационната папка съм гледал и там е имало "намеса" Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Трябва ми помощ за инсталиране на multiplayer към оригинален ETS2.

Играта е оригинално закупена от Steam. Доколкото прочетох, за да може да се дръпне мод-а трябва да се направи регистрация в https://truckersmp.com

Правя опит за създаване на акаунт /връзване към Steam акаунта/, пиша си името и паролата от Steam, но излиза съобщението

screenshot_16.jpg

Играта е инсталирана, преди минути приключих с доставка на товар.

Къде греша ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро минах през тази процедура - без ядове и проблеми, което ме навява на мисълта да търсиш проблема "в твоя телевизор". Имаш ли ги изиграни тия два часа?
Принципно, май се намираше най-горе в дясно - логване ПОСРЕДСТВОМ Steam, а не да се пробваш да логваш със credentials на Steam.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два часа въобще да съм играл в играта, или два часа през последната сесия /последното логване/ ?

Когато си напиша Steam акаунта ме разпознава, но не ме допуска. Да не би да иска да играя два часа и чак тогава да пробвам ? Защото като обща сума имам над два часа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване