Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Потвърждавам. След закупуване на 15 ремаркета и харчене на много пари приходите са със знак плюс /на тези, които работят с ремаркетата/.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

преди 5 часа, XYconstant написа:

Кои са по-големите новости, които се забелязват? Не съм играл от половин година и ми е интересно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой би ли препоръчал сайт, от който да си я купя. Знам за Steam,Ozone,Emag къде има най новите неща това ме интересува.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал да изчакаш до 30/31 този месец, защото може да има намаление в стийм и ще е за 5 евро(най-вероятно) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, The Negative One написа:

Аз бих ти препоръчал да изчакаш до 30/31 този месец, защото може да има намаление в стийм и ще е за 5 евро(най-вероятно) 

Искам да знам, как са нещата смисъл такъв в играта ли се ъпдейтва сама или отделно трябва да копуваш карти,неща извън играта за да имаш последните неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Искам да знам, как са нещата смисъл такъв в играта ли се ъпдейтва сама или отделно трябва да копуваш карти,неща извън играта за да имаш последните неща.

Нямам я купена и не съм много запознат, но DLC-тата се купуват.Скандинавия е 18 евро, Going East - 10, отделно тунинг модовете също са по няколко евро.Иначе версията на играта е последната.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще има ли нови неща, от steam ако я купя и най вече мога да играя с други.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, The Negative One написа:

Мултиплеър - да.А иначе не знам за какви нови неща говориш.

Добре като купя играта има ли някви нови неща от 2018 примерно карти,камиони,ремаркета обновява ли се самата игра или трябва да купувам постоянно нови неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@The-Walk!nG-Dead, след като закупиш играта ще получаваш известие при всеки ъпдейт и ще трябва да обновиш играта без да заплащаш нищо.

А за да имаш всичко - трябва да имаш закупени DLC-тата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Expert написа:

@The-Walk!nG-Dead, след като закупиш играта ще получаваш известие при всеки ъпдейт и ще трябва да обновиш играта без да заплащаш нищо.

А за да имаш всичко - трябва да имаш закупени DLC-тата.

А има ли някъде където се продава с всички DLC-та до момента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, в steam със сигурност

и след тва ще разбереш че ползваш само картите, ремаркета, специални товари и играчките в кабината

или иначе казано 5-6 от общо около 50-60 dlc-та

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Aquaris написа:

да, в steam със сигурност

и след тва ще разбереш че ползваш само картите, ремаркета, специални товари и играчките в кабината

или иначе казано 5-6 от общо около 50-60 dlc-та

Искаш да кажеш, че не си струва заради един Мултиплеър да дам толкова пари?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Някой би ли препоръчал сайт, от който да си я купя. Знам за Steam,Ozone,Emag къде има най новите неща това ме интересува.

STEAM, но изобщо не си струва. Играта ще я уцелиш на промоция за няколко долара, но ще е гола без почти никакви възможности. Това е игра развивана с DLC-та и за всяко нещо, тунинги ,мапове трябва да наливаш сериозни пари, за да притежаваш пълноценната версия на ETS-2. Колкото до мултиплеъра, сървърите са пълни с дебили, дето ще ти пречат и късат нервите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Искаш да кажеш, че не си струва заради един Мултиплеър да дам толкова пари?

Искам да кажа че това:

https://1drv.ms/u/s!AlFnEKtjtlmdrMdliLdgdAbCDIDsdg

е всичко от 59(60) dlc-та които евентуално биха ти трябвали. Има и 2 които не виждаш: Metallic paint jobs & Flip paint jobs за 0,99€ всяко

на мен  мултиплейър не ми трябва

ако модърите не бяха толкова зомбирани да качват само в steam никога не бих обмислял и покупка, но пък и за един мод не е фатално

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
на 18.04.2018 г. в 15:00, 2249 написа:

Без резултат.

Ако обичаш напиши стъпките, през които мина, за да си направиш регистрацията.

Без резултат.

Ако обичаш напиши стъпките, през които мина, за да си направиш регистрацията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте играя играта от както излезна но на скоро преинсталирах компа и си инсталирах играта на ново в момента съм инсталирал 1.28 версия но както и да е 

Имам проблем който е 

Когато натисна върху играта тя тръгва зарежда докато не стане време за създаване на профил и щом натисна създаване играта просто спира нито мишка се мести нито нищо и даже не мога да излезна от играта без да изключва компютъра

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
преди 45 минути, fresh_bones написа:

Искам да питам заслужава ли си да я коипувам тая игра .  

Или пък да ми кажете от къде може да си изтегля 1,33 версията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. щом питаш най-вероятно не си заслужава за теб

2. 1.34 е налична от около 2 седмици (може и повече) на доста места

примерно Euro Truck Simulator 2 [v 1.34.0.21s + 65 DLC]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

В момента съм с версията 1.32 и мисля че трябва да пипна някой опции . Като карам със ремъктето има някаф проблем  постояно се мята наляво и надясо като завивам . Примерно карам с 85-90 км/ч  .  и като цяло мисля че физиката  на ремъркато е леко обаркана  не може и на най-леките завивания с по ниска скорост ремъркето да реагира така.  Трябва да има някви опции за тая работа.  Преди години като играех по старата версия нямаше такива проблеми до колкото си спомням . 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване