Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

• 3 седмици по-късно...
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

Не мисля че е от версията играл сам преди години по стара весия нямаше така. Когато минах на 1.32 тотално са забравили физиката на камионите .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

Как мога да направя мод с цялата карта на България

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...
преди 5 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

Как да си взема друг гараж?

Ти как я играеш тая игра ? Наслуки ли ?

Още като я пуснеш и си влезеш в акаунта в долната дясна част пише "Закупуване на гараж". По-опростено няма накъде ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, 2249 написа:

Ти как я играеш тая игра ? Наслуки ли ?

Още като я пуснеш и си влезеш в акаунта в долната дясна част пише "Закупуване на гараж". По-опростено няма накъде ...

Като втори гараж, имам предвид как не се сети че питам това? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, The-Walk!nG-Dead написа:

Като втори гараж, имам предвид как не се сети че питам това? 

Откривате го на картата в друг град, отивате на място, паркирате на оказаното място и ще ви пита, дали желаете да го закупите за еди ква си цена. Това е всичко. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...

Искам да попитам как мога да видя в папката за save на играта до кое ниво съм стигнал?

Понеже играя Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea, след преинсталация на Windows сейфа не работи....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.02.2020 г. в 13:35, The-Walk!nG-Dead написа:

Искам да попитам как мога да видя в папката за save на играта до кое ниво съм стигнал?

Понеже играя Euro Truck Simulator 2 Road to the Black Sea, след преинсталация на Windows сейфа не работи....

Значи тази игра е малко капризна от към сейвове, трябва да точно същата версия на играта на която версия си правил съответния сейв, ако имаш някакви добавки трябва и те да са там иначе забрави.

А папката се намира в user/documents

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеца по-късно...
на 25.02.2020 г. в 15:01, Bubbles написа:

Значи тази игра е малко капризна от към сейвове, трябва да точно същата версия на играта на която версия си правил съответния сейв, ако имаш някакви добавки трябва и те да са там иначе забрави.

А папката се намира в user/documents

По капризна игра, от тази няма....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Все по-често ми се случва по време на курс да попадна на катастрофа и затворен път. Чакал съм с часове /реални/, но нищо не се случва. Полицията и пожарната си стоят там. И прекъсвам курса. На загуба, разбира се. Няколко пъти се ядосах и минах покрай забраната. Два пъти си продължех без проблем, другите няколко - след доста километри пак беше затворен пътя и нямаше връщане назад. И пак отказ от курса и загуба. Има ли някакъв лек за това ? Някакъв финт ?

Редактирано от 2249 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте Колеги! Имам проблем с етс-то, вчера затворих играта, днес влизам и профила ми го няма. Има ли начин как да си го възстановя? Ще се радвам ако някой може да ми помогне!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай играта, от облака на Steam би трябвало да ти се възстанови, другия вариант е да пишеш тук : https://steamcommunity.com/app/227300/discussions/0/3108014879958061388/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, ice_lion__01 написа:

Ама то за купена игра ли ставало въпрос? Пак трябва да има папка в моите документи.

Не знам само предположих, ако е лекувана, кофти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.01.2021 г. в 17:26, DriverSis19 написа:

Здравейте Колеги! Имам проблем с етс-то, вчера затворих играта, днес влизам и профила ми го няма. Има ли начин как да си го възстановя? Ще се радвам ако някой може да ми помогне!

Обединих темата с вече съществуващата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

G29 тази година на черен петък падна до 450 лв без shifter............

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

G29 тази година на черен петък падна до 450 лв без shifter............

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване