Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Доколкото разбрах , официално играта излиза утре , нали ?

Точно така :D
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

и освен да им бъгасяш (пак) сървърите друго няма да постигнеш замунда пък е едно от последните места където ще се появи играта най-малкото демото е alive и налично от няколко часа

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам, просто вие изскачате с мега идиотските постове и идеи/въпроси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво демо говориш , че е излязло ? :shy11: Едит : намерих го.

Редактирано от PaLMaL (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, дръпнах играта на лаптопа, ама нещо не върви много гладко и цепи помалко. Лаптопа е Asus F5GL. Мислите ли, че може да се подкара гладко ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чесно казано , очаквах повече.... поне това което ми показва демото е боза.Мислех , че са оправили звуците , но са ги развалили още повече.Дано цялата версия да не е така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то това е цялата версия - повече файлове няма, след регистрацията единствената разлика е пълната функционалност

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

върви ми с 60фпс и се блъснах без да искам

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Jason222 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз я карам на 75% , но с всички ефекти изключени и на 1440х960 и върви доста добре за моята "машина :D А между другото , как се изключва тоя ограничител ? :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз я карам на 75% , но с всички ефекти изключени и на 1440х960 и върви доста добре за моята "машина :D

А между другото , как се изключва тоя ограничител ? :D

Кой ограничител ?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ограничител на 90км , който попринцип го има на истинските камиони , обаче тука е дразнещо :D И някой може ли да качи снимка на контролите за чувствителност на волана , защото аз немога да ги наглася добре ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не мога да си го настроя добре настройките :( Иначе играта е върха изобщо не ми лагва :computer2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да верно ве как да го премахна тоя ограничител всички камиони с 90 км/ч . А как може да си нагласа огледелата по-моя вкус :) защото бях гледал клипове в тубата, че един си наглася огледелата :D

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето ви за Бг радиота http://bgtrucker.bul...не ограничитела Слагате това http://dox.abv.bg/fi...dw?a=6780b70f46 в Documents-Euro Truck Simulator 2-mod (Разархивирано) и вече ще можете да дигате над 90 км/ч Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел , оправи ли си огледалата ? Ако не , кажи да ти кажа ;) Между другото аз си поиграх малко с Cheat engine и сега съм 27 левел и с последни модификаций на камионите :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел , оправи ли си огледалата ? Ако не , кажи да ти кажа ;)

Между другото аз си поиграх малко с Cheat engine и сега съм 27 левел и с последни модификаций на камионите :biggrin:

Не съм си оправил огледалата може ли да ми кажеш как . Не знам какъв е смисъла да дигнеш високо ниво и последни модигикации на камионите то така не е интересно поне за мен :D Баси вече съм 9-то левел с 108,000 евро и имам курсове по на 1500 км за 28,000 евро и един такъв курс го минавам за 90 минути :ohmy: Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел , оправи ли си огледалата ? Ако не , кажи да ти кажа ;)

Между другото аз си поиграх малко с Cheat engine и сега съм 27 левел и с последни модификаций на камионите :biggrin:

Я сподели каде са тези клипове относно тези настройки за огледала и подобни, моля
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я сподели каде са тези клипове относно тези настройки за огледала и подобни, моля

влизаш си в профила и от дясно посредата пише Cabine Adjustments ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване