Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Като сте в играта и си карате камиона , натискате ESC и имаше там до опцията където си купуваш камион нещо.Немога да го видя сега , че ми излезе да си активирам играта :mad: . Явно са блокирали кей-гена.Пробвах и с други , обаче нестава :no-no:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Очаква се да излезне до края на Март, тази година.

Ето снимка от Multiplayer. Вижте в какво задръстване попаднах.

Ми то се вижда от аватара ти ,че си винаги тук. Вземи малко да излезеш на въздух ,потичай ,свали друг килограм.

Публикувани изображения

Абе едно не ми е ясно нали купих си камион, но сега май имам заем да връщам на банката нали и как да го върна трябва да имам всичките пари ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе човек...заем от банка не знаеш ли какво е ? :D Цъкни на банка и виж по колко ще ти взима на ден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бе човек...заем от банка не знаеш ли какво е ? :D Цъкни на банка и виж по колко ще ти взима на ден.

Аха ясно, та като се ударих със 120 км/ч и 30 % damage ми развали камиона и понякога сам угасва :D Добре са го направели :) Не знам как е на повече %

Редактирано от Niko_only (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още по-лошо :D . Понякога върти стартера 20 пъти за да запали :D и скоростите ги превключва за 5 секунди :no-no:

Редактирано от PaLMaL (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха ясно, та като се ударих със 120 км/ч и 30 % damage ми развали камиона и понякога сам угасва :D Добре са го направели :) Не знам как е на повече %

На мен на 12% ми гасне от време на време :D

А да питам има ли таблица с влекачите и ъпгрейди те им някъде т.е. да се види кой е най-мощен че сега карам Valiant с 3-тия двигател от 750 коня?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми като си ъпдейтваш камиона там в секцията на двигателите ги разлгедай.Подредени са по мощност , но мисля че най-мощния е на мерцедес. Но пък аз карам СКАНИЯ :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен на 12% ми гасне от време на време :D

А да питам има ли таблица с влекачите и ъпгрейди те им някъде т.е. да се види кой е най-мощен че сега карам Valiant с 3-тия двигател от 750 коня?

В тази версия всяка марка си има отделен магазин: Ман, Даф, Скания и т.н., който се открива в процеса на игра.

Иначе, като цяло е по-добра от 1-та... и по-реалистична :)

... Баси вече съм 9-то левел с 108,000 евро и имам курсове по на 1500 км за 28,000 евро и един такъв курс го минавам за 90 минути :ohmy:

А можеше да си купиш гараж, още камиони, да си наемеш шофьори да работят за теб, после още гаражи, камиони и т.н... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ще си купя СКАНИЯ за 200,000 евро, но първо трябва да открия магазина а вече съм 10-ти левел :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:О Вярно ли може да си купиш гаражи камиони и да работят за твоята фирма ? Това не го знаех ??? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:О Вярно ли може да си купиш гаражи камиони и да работят за твоята фирма ? Това не го знаех ??? :)

То това го имаше още в първата версия :D
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това го имаше още в първата версия :D

Значи толкова и съм играл първата версия, та как се действа със пари ли ? или левели ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пари ве трябва да копуваш камиони после в другите градове да си копуваш гаражи от борсата да наемаш работници :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пари ве трябва да копуваш камиони после в другите градове да си копуваш гаражи от борсата да наемаш работници :D

Добре къде е тази борса каква е иконата ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на картата я няма трябва да я откриеш в градовете на една сграда пише с табела Job$Net :D или нещо такова беше :D Забравих вече :(

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа.... в официалния сайт вече има update, някой сложил ли си го е? Ако да моля кажете каква точно е разликата и дали наистина има нужда от него

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има нужда да четете и да си използвате главите а на Niko_only ако му е труден английския му препоръчвам да започне German Truck Simulator на български - там ще му стане по-ясно как седят нещата с развиването на бизнес - в Euro Truck Simulator 1 идеята не е толкова добре развита

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа.... в официалния сайт вече има update, някой сложил ли си го е? Ако да моля кажете каква точно е разликата и дали наистина има нужда от него

Тоя ъпдейт е вграден във версията която имаме.

Добре къде е тази борса каква е иконата ?

Местата на които търсиш работа са означини със лупа на картата.Наемаш шофьори , купуваш им камиони (като съответно си разширяваш гаража 3 пъти за 5 работника) и те сами започват да карат и да ти носят приходи.

emi kak se blokira toz exe inamen mi izliza nesto i pak pisa seriala ama ne se uprvya vece kak ste stane.. :D ?

Правиш същото , но като избираш файла от папката на играта /bin/winx86/eurotrucks2

Още въпроси ?

Редактирано от PaLMaL (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се спи във тая игра.. нищо не намерих.. И как успяхте да премахнете ограничителя за скорост.

Редактирано от Vladimir Slavkov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се спи във тая игра.. нищо не намерих..

На паркинг спираш на бензиностанции и там има паркинг отиваш чакаш да ти даде Е гасиш камиона натискаш Enter и си готов :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш това http://dox.abv.bg/files/dw?a=6780b70f46 във мойте документи Euro truck simulator 2/mod/разархивираш го и си готов :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как успяхте да премахнете ограничителя за скорост.

Ето ви за Бг радиота http://bgtrucker.bul...не ограничитела Слагате това http://dox.abv.bg/fi...dw?a=6780b70f46 в Documents-Euro Truck Simulator 2-mod (Разархивирано) и вече ще можете да дигате над 90 км/ч

Я да се самоцитерам, че някой потребители не са могли да погледнат на предишната страница от МЪРЗЕЛ :D Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване