Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Defacto

Всичко за Euro Truck Simulator 2

Препоръчан отговор

Някой може ли да постне в този форум как да пусна истинско радио, щото в тоя bgtrucker нищо не мога да направя и да разберa. Благодаря предварително...

Редактирано от antivirosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да постне в този форум как да пусна истинско радио, щото в тоя bgtrucker нищо не мога да направя и да разберa.

Благодаря предварително...

Пишеш в гугъл - онлайн радио и имаш истинско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта не е лоша. Попринцип не съм по симулаторите, но тази става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://blog.scssoft.com/2012/10/quick-ets2-hotfix-patch.html подавам го информативно, който има акъл в главата знае какво да направи или да не прави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но предполагам , че проблема със сд-кея си остава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем и той е че след като напиша кода и си карам един курс и след това пак ми иска кода въпреки че играта не е демо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз от както е излязла си джиткам с един код и до сега не е изревала още :) Нищо не съм блокирал даже и радиата от самата игра си слушам . Аз ли съм най големия късметлия ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

засега, докато SCS не реашт да блеклистнат кода ти както и да е - засега няма 100% сигурно решение за 1.1.3 което да не връща в демо (заб.: ограничение до 10-ти лвл!!!) а на хоризонта се задава нов патч които е вероятно да включва хомологизация на DAF (демек оригинални лога и т.н.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То вече има модове за оригиналните логота.Търсете за Scania Truck Driving Simulator.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли някакъв начин да го активирам, защото така всеки път ми иска регистрационен код и така малко тъпо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли някакъв начин да го активирам, защото така всеки път ми иска регистрационен код и така малко тъпо

Това е против правилата на форума ! Има само един начин и тои е да си я закупите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да стане тая работа , докато не им омръзне да блокират кодовете.Ако компютъра ти не беше свързан с интернет нямаше да имаш проблеми.А сега и да блокираш достъпа и да забраняваш , все си е същото :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятели ще сам ви много благодарен ако ми кажете как се пуска онази лампа вътре в камиона която като я пуснеш и цялата кабина отвътре става светла :) :) благодаря предварително!

Редактирано от koseto_11 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малък звяр в 750 кончета, макс скорст 144км /само влекача/, 12 скорости, ксенон, турбо и въздушни филтри

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

Редактирано от vynsente (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Приятели ще сам ви много благодарен ако ми кажете как се пуска онази лампа вътре в камиона която като я пуснеш и цялата кабина отвътре става светла :) :) благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с играта когато я инсталирах и я пуснах ми показва " Don't send " .

Инсталирах я на другия компютър които е 700 мб рам 1.6 процесор 64 мб видео карта и тръгна да лагваше но тръгна

а този е 1гб рам 3 процесор 128 мб видеоп карта каква е причината да не тръгва ?

Може ли да е от windolsa защото е XP professional sp3 ?

Редактирано от Bliznaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

искам малко помощ тй като гледах доста клипове със тая игра във нета и аз реших да я дръпна но когато я пусках ми се появяваше черен екран за 1-2 секунди и после ме фърля от играта инсталирах я няколко пъти и пак така ако някой знае за такъв проблем ако мое да ми помогне .... искам малко помощ тй като гледах доста клипове със тая игра във нета и аз реших да я дръпна но когато я пусках ми се появяваше черен екран за 1-2 секунди и после ме фърля от играта инсталирах я няколко пъти и пак така ако някой знае за такъв проблем ако мое да ми помогне ....

Редактирано от MAXITo00o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://blog.scssoft.com/2012/11/ets2-patch-125.html а двамата по-горе лично аз игнорирах въпросите ви поради очевидни причини

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На различни снимки в интернет но си нямам идея откъде се пуска и ви питам за тази които неразбират лампа на тавана вътре в кабината

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Покажи снимките :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това 100% е мод :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е мод разбира се :) Да ви се похваля направих си фирма 'EuroTrans 99' имам 10 шофьора, които доста работят :) 18 level

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...