Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Trichocephalus

"Бийте лекарите ! " или за новата мода в България

Препоръчан отговор

Малко лекари от Русия ли да се вкарат в България.

http://news.bg/world/lekar-prebi-do-smart-patsient-v-ruska-bolnitsa.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 роми изпотрошиха спешното във Ветово, заплашват дежурния (СНИМКИ)

28 март 2016 09:36 | Редактор: Антония ЧореваДАРИК

20 роми изпотрошиха спешното във Ветово, заплашват дежурния (СНИМКИ)
© БГНЕС  

Около 2 часа снощи група от 20-ина роми са нахлули в Спешното отделение в град Ветово и са изпотрошили стъклата. Те носели своя позната, изпаднала в безсъзнание.

Вместо да позвънят на звънеца на спешното, ромите думкали по вратата, счупили стъклото и започнали да заплашват дежурния на смяна, съобщава bTV.

Недоволство било забавено обслужване. Оказва се обаче, че те подават сигнал към телефон 112 и веднага след това водят жената в спешния център.

Заради счупените стъкла медиците са потърсили съдействие от полицията.

Лекарите тук разказват, че са свикнали с подобни ситуации. Само преди около година друг техен колега, също е бил нападнат и успял да се размине само със счупено ребро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои лекари са си за бой! Два пъти аха да гушна букета заради "специалисти". Аз вече развивам плевмония а спеца ми вика че имам настинка!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бой и само бой! Който иска да тръчка зад граница! Б.Борисов също изрази възмущение! Само пари се искат а качеството пада непрекъснато! Това във връзка с протестите на медиците. Като пациент не ги подкрепям!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, те "тръчкат" с пълна сила. И остава все по-лош избор.

Срещу пари, качество се получава, въпреки многото изключения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 13 часа, Blago72 написа:

А, те "тръчкат" с пълна сила. И остава все по-лош избор.

Срещу пари, качество се получава, въпреки многото изключения.

Тръчкат, ама не тръчкат защото на запад с тоя манталитет, грубянщина и алчонст, а и не чак толкова добра квалификация не са особенно желани! Конкуренцията е голяма! И не всичко е пари а мммм, да! Пари се получават срещу качество, добра оценка! Кой е доволен от нашата медицина????

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си статистики, стига някой да ги чете. Има и познати, та и от първа ръка знаем как и накъде "тръчкат".

Но, бийте ги де, резултатът не закъснява.

Не знам коя е Вашата медицина, но добро обслужване и качествени лекари все още има в България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лъсна лицето на протеста на Личните "лекари". Явно всичко опира до пари за джобчето и неистова лакомия! Видя се че не им пука за пациентите въпреки, че си послужиха с това оправдание! Видя се ,че макар и с направени компромиси те пак  се инатят! Изнудват правителството и хората! Всичко това на фона мизерни кабинети, лошо качество на обслужване и голяма доза лошо отношение спрямо пациентите! Иска им се да няма Здравна каса, а всичко да върви кеш и то по тарифи според степента на лакомия! Надявам се правителството да не отстъпи и да предприеме ако трябва и нови законодателни мерки за да се елиминира проблема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Кумчо вълчооо написа:

Лъсна лицето на протеста на Личните "лекари". Явно всичко опира до пари за джобчето и неистова лакомия! Видя се че не им пука за пациентите въпреки, че си послужиха с това оправдание! Видя се ,че макар и с направени компромиси те пак  се инатят! Изнудват правителството и хората! Всичко това на фона мизерни кабинети, лошо качество на обслужване и голяма доза лошо отношение спрямо пациентите! Иска им се да няма Здравна каса, а всичко да върви кеш и то по тарифи според степента на лакомия! Надявам се правителството да не отстъпи и да предприеме ако трябва и нови законодателни мерки за да се елиминира проблема!

Абе и в злато да искат ще дам, но да ме оправят. А не да си цакаш и после да отидеш на едно "по-добро място"! Плащам на един зъболекар по-скъпо, ама проблеми досега не съм имал, след негова намеса.

Редактирано от atridi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бесен екшън с линейка в Перник!

Трима освирепели бабаити нападнаха екип на Спешна помощ

Перник, България,"блиц"

20160503.jscqkadlsf.jpg

Трима души се нахвърлили върху екип на Центъра за спешна и неотложна помощ в Перник след като бил подаден фалшив сигнал за болен. За инцидента съобщи директорът на Бърза помощ д-р Валери Симеонов, пише struma.bg„Такова нещо се случва за първи път. Съобщено е за жена в тежко състояние в квартал "Калкас", но в последствие се е оказало, че такава няма. Линейката била причакана от трима мъже, които започнали да раздърпват екипа, да обиждат сестрата и да трошат линейката.

Подал съм сигнал в Министерството на здравеопазването и в полицията. Това вече не се търпи! Хората ми ги е страх да ходят на адреси“, обясни д-р Симеонов.

В заформилото се меле нападателите са счупили страничните огледала на линейката, екипът е извадил късмет като нито лекарят, нито сестрата и шофьора са пострадали.

От полицията в Перник потвърдиха за инцидента. Задържан е мъж на 31 г., който е бил във видимо нетрезво състояние. До момента той не е познат на органите на реда с хулигански прояви. МВР работи по изясняване на случая, заведено е и досъдебно производство.

Това е вторият случай на нападение над екип на Бърза помощ от началото на тази година. През март медици бях а заключени от пияни в апартамент на пациентка в квартал Изток. За щастие, екипът и тогава се отърва без наранявания. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това във Перник не го проумявам! Да примамиш хора (независимо какви) за да ги набиеш е доста неприемливо Не одобрявам това!

Лекарите обаче са си  за пребиване! Наложи се да търча аз по доктори тия дни и с чисто сърце мога да кажа, че почти няма доктор, който да не гледа на теб като, ходеща касичка! Няма доктори с морал! Само едни пари са им в главите и доста простотия! Ако отидете с направление , то отбива се номера - не им се работи и не го крият въпреки, че си взимат своето от НЗОК! Платиш ли си и то добре, то друго се случва вече!

Иначе докторите бяха много уж загрижени за пациентите си по време на фарсовите си протести! Време е НАП, Прокуратура да влезе из тези среди защото има каво да се види!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...