Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ogibo

HTC Wildfire или Xperia X10 mini може би PRIVILEG SM1

Препоръчан отговор

От няколко дни разглеждам нета и съм се спрял на тези два телефона. Айде сега помагайте да видим кой е по-по-най. В Xperia ме претеснява aGPS. Може ли да се качи NDRIVE? Надявам се че не съм задал много глупав въпрос, но нямам никакъв опит с Android. Някъде четох че и батерията на Xperia е доста слабичка. За HTC пък се оплакват от кофти резолюция. В крайна сметка телефонът ще се използва за четене на поща, скайп, радио и GPS освен разбира се телефонията. Очаквам вашите съвети.

Редактирано от ogibo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста често сравнявани телефони!

Ето няколко линка: ТУК ТУК и ето едно отлично сравение!

Според мен лично по-добрия избор е HTC Wildfire! Това за резолюцията не бива да те притеснява, въпреки, че не е приятно :yanim:

И всъщност за какво ще използваш телефона главно:

- Като мултимедиен продукт

- Главно за разговори

или за навигация :)

Но за каквото и да е според мен HTC-то е по-добро :)

А и е доста симпатичен ;)

Публикувано изображение

Редактирано от ✌Gib☢n✌ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за линковете. Английският ми е зле, но това не попречи да разбера кой е победителя. Често пътувам към Гърция и там ползвам скайп и си проверявам пощата. GPS рядко ползвам, но винаги може да ти се наложи. Радио слушам когато си карам велосипеда. Общо взето това са работите които ще се ползват най-вече. Малкият екран на СЕ не ме притеснява защото пощата и навигацията ще се ползват по-рядко, а и предпочитам по-малките телефони. И понеже ползвам 3 апарата се загледах и по този Привилег с кофти резолюция. Дали ще има проблем с картите в навигацията!?!

Редактирано от ogibo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих предпочел HTC-то. По-добре дай още 50-60 лв. и вземи него, вместо този Privileg. Иначе не би трябвало да има проблем с навигацията. Щом е с Android, би трябвало да ти тръгне всяка навигация за Android с резолюция 240х400.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да а то има толкова много навигационни приложения за андройд :cool:)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мой познат купи на дъщеря си миналото лято едно такова чудо - цък и си работи перфектно до момента. Виждал съм и този - цък

Просто идея към автора на темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих предпочел HTC-то. По-добре дай още 50-60 лв. и вземи него, вместо този Privileg. Иначе не би трябвало да има проблем с навигацията. Щом е с Android, би трябвало да ти тръгне всяка навигация за Android с резолюция 240х400.

Въпросът не е в парите. Привилега ще намали броят на апаратите в джоба. Разбира се не бих го купел на сляпо че нещо му нямам доверие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече има PRIVILEG SM3 - работи с две ос, което не е лошо. Приятел е с такъв. Не е лош телефона, но спрямо другите два не бих го предпочел. От тези които си посочил, бих предложил четвърти - Xperia X8. PRIVILEG изобщо го оставяме настрана, освен ако не ползваш две сим карти, а Xperia според мен бие отвсякъде Wildfire. Между X8 и X10 mini, аз лично бих предпочел първия, освен това на втория май липсва виртуална QWERTY клавиатура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...