Премини към съдържанието
epedos

ВМРО: България изчезва! ВИДЕО

Препоръчан отговор

Предварително се извинявам, но това видео мисля, че заслужава вниманието ви, защото просто вече е време овчия народ да се вземе в ръце. И моля, гледайте без политически предразсъдъци, а просто чуйте ФАКТИТЕ:

ВМРО: България изчезва! До 15-20г българина ще е малцинство!

Ядосан съм :evil:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предварително се извинявам, но това видео мисля, че заслужава вниманието ви, защото просто вече е време овчия народ да се вземе в ръце. И моля, гледайте без политически предразсъдъци, а просто чуйте ФАКТИТЕ:

България 2050 - проект за демографска програма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко ли ще се окажем след сегашното преброяване?...И дали бройката на някои малцинства (бъдещи мнозинства) ще е реална...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е там че държавата не прави нищо по въпроса, което не е учудващо де. Трябва да има много по добра програма на насърчаване за деца и децки както и повече помощи за семейства които искат да има деца а не могат. Трябва да се намери начин да задържат хората в България а не да напускат за други държави и може би в момента е даже по важно с оглед на колко Българи има зад граница, програм която да върне тези хора и техните семействата в България. Също така няма да е лошо да се развие програма с по старите български диаспори в Украйна Румания Русия и защо не и Македония. Това трябва да е наи големият приоритед в Българскат държава поради факта че иначе няма да има България след 100 години и няма да има данъци след следважите 20 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И малки факти от преброяването

150 села абсолютно безлюдни, броят изоставените къщи

До 10 години безлюдните села набъбват на 1000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм бесен а направо съм побеснял , нямам думи ,даже от нерви не мога и да мисля .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще стане така(не че го искам) и то не защото ще са повече, ами защото сме заспали и нищо не ни вълнува. Я се замислете сега какво става с малдежта ни :question:. Момичетата на по 11, 12 годишна възраст спират да учат, да тренират и започват да пушат, пият, да се дрогирват и "отракват"(започват да правят секс). Точно така става сега, а след 2,3,5 или 10 години ще е много по-зле отколкото го прогнозират. Момчетата какво правят... Всеки втори е "тежък", бияч, е*ач, пияч, играч и всьо и вся. Само пиене и пушене им е в главите... как да се напият, да преспят с някое момиче, да пишат тревица и тн. И като попиташ какво ги вълнува ще ти кажат, че живеят за деня, за мига... Ей това е вмоменташния българин. Тея тъпотии като да живееш за мига и за деня до никаде не докарват. А най-лошото е, че сме горди с всичката простотия и я мислим за нещо готино и много яко. Вижте тоя са напушил и напил, разповръщал се пред 1 куп хора в някакво заведение и на другия ден неговите приятели говорят в кафето неспирно затова. Никакво не ни е бъдещето ако не се събудим.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за http://www.youtube.com/watch?v=BGpTrDEqQRs? Аз все още съм в шок и наивно се опитвам да се самоубеждавам, че е някаква лъжа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми се да е поредната лъжа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко оптимизъм ето тук .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да има много по добра програма на насърчаване за деца и децки както и повече помощи за семейства които искат да има деца а не могат.

Това не става с програми за насърчаване, а с развиване на добра икономика, за да може да ни се вдигне стандартът на живот. А семействата, които нямат деца, но искат, могат да си осиновят.

...................................

Все пак имайте предвид, че в говоренето на ВМРО има и политическа реторика. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ВМРО - крадливи, двулични, селяни, които, наближавайки избори, пак взеха, да се преструват на родолюбци, а всъщност са едно крадливо и уродливо общество в обществото, държава в държавата. -
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БАН даде друга прогноза, според която-Да, ще сме по-малко, но картината ще е далеч от АБСУРДИТЕ във видеото.

Видеото е чиста пропаганда и има за цел да влияе на нискоинтелигентни и немислещи хора.

Айде да ви няма от тука с пропагандата ви!- това към ВМРО

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми това в момента дето съществува, тая уродлива мутро-демокретенщина, наследила комуношизоидщината преди това... държава ли го наричате?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми това в момента дето съществува, тая уродлива мутро-демокретенщина, наследила комуношизоидщината преди това... държава ли го наричате?!

да, държава в преход между развит социализъм и начален комунизъм, тоест сега се натрупват първоначалните комунистически ценности от борците за комунизъм. с други думи радвай се на безгрижните дни че като дойде комунизма ще трябва да го строим и няма да има време за нищо друго.

онн разглежда въпроса с циганите и мнението засега клони към създаване на самостоятелна циганска държава на територията на северна България, южна Румъния и източна Сърбия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да му мисли Евросъюза, като няма от кого да крадат ще се юрнат по европата като хлебарки да им крадат телта , не забравяй те че циганите Европа ги направи роми и с човешки права европейски граждани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто смяна на расата.Белите намаляват а мургавите се увеличават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колко ли ще се окажем след сегашното преброяване?...И дали бройката на някои малцинства (бъдещи мнозинства) ще е реална...

Това преброяване пък такава смешка се оказа...

...изкарали столицата с дърветата

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то вече има създадена циганска държава и ние живеем в нея в момента :) Те имат с пъти повече права от нас и не може нищо да им се направи, царе са си тука и се размножават постоянно...така че живеем в Циганландия, момци и моми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.