Премини към съдържанието
chat_master

Тонколони за усилвател

Препоръчан отговор

Здравейте! Някой може ли да ми даде сайт за тонколони (не просто говорители) може и втора ръка - 2x100W 4ohm или 2x80W 8ohm за около 100-120лв.? Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук - http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=170474 Ако можеш да отделиш посочената сума поне за единична бройка, ще е добре. Какъв е усилвателят ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беше хубаво все пак да се уточни колоните какви желаеш да са - трилентови,двулентови,басови и тнт.Работата с тия ватове в последно време стана много смешна/поне от моя гледна точка/.Като почнат с тия ватове,като трохите в хляба..И така де-предпочитания,марки,какви тонколони с вътрешен обем външен.. Може да се разгледа в сайтове като; BGAUDIO AUDIOZAVAR PROAUDIOVISION

Редактирано от П.Костадинов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и с Български говорители въпреки че казват , че качеството им сега е доста паднало може да се пробва Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и с Български говорители въпреки че казват , че качеството им сега е доста паднало може да се пробва Цък

Аз лично Преди години патих от български говорители. Купих 1 НЧ , който след 1,2 часа работа "блокира".

Тъжно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и некачествено бройка за е била сега съм се засилил да взимам някакви , а иначе преди 2, 3 години взех едни малки 10 вата вкн май бяха и съм доста доволен свирят често , но пак казвам ядно е до късмет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване