Премини към съдържанието
jorkata32

Компютърна конфигурация до 600лв?

Препоръчан отговор

Здравейте, ако може да ми предложите конфигурация за горе посочените пари, значи: 1 - Горещо предпочитам nVidia видеокарти, но вие си знаете работата; 2 - Процесор, вие решете какъв; 3 - Да ми държи новите игри на поне 39-40 фрейма, защото мисля да го използвам за игри; 4 - Хард диск, да е над 250 ГБ. 5 - Раммта да е 2 или повече ГБ, но ддр3 Все пак вие решете, какво е добро и върши добра работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни тази тема http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=171791 Това изискване: 3 - Да ми държи новите игри на поне 39-40 фрейма, защото мисля да го използвам за игри; за 600лв си е направо несериозно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, ако може да ми предложите конфигурация за горе посочените пари, значи:

1 - Горещо предпочитам nVidia видеокарти, но вие си знаете работата;

2 - Процесор, вие решете какъв;

3 - Да ми държи новите игри на поне 39-40 фрейма, защото мисля да го използвам за игри;

4 - Хард диск, да е над 250 ГБ.

5 - Раммта да е 2 или повече ГБ, но ддр3

Все пак вие решете, какво е добро и върши добра работа!

Нещо може ли да се ползва от стара конфигурация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това изискване:

3 - Да ми държи новите игри на поне 39-40 фрейма, защото мисля да го използвам за игри;

за 600лв си е направо несериозно!

А аз направо си нямах на представа, понеже не съм навътре с новите продукти, понеже нямам такива все още! :)

Все пак, ще го имам в предвид. Поне игрите нормално ще мога ли да ги играя?

Нещо може ли да се ползва от стара конфигурация?

Старото дъно няма ПЦИ-Е слот и слотовете му за рам не съпортват ДДР. Сам предположи дали може :yanim:

Редактирано от jorkata32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че игри ще можеш да ги играеш, ще можеш. Но почти всички от 2010 натам ще бъдат на LOW с ФПС 20 или 30. Мойта конфигурация е много слаба, купена 2009 декември от мост за 565лв и игри си играя. Ако успееш да преглътнеш фрамерейта, нямаш проблем :yanim:

Редактирано от drago321 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или остава варианта да вземеш конфигурация с вградено видео и като посъбереш пари да си купиш и отделна по-добра видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен:

Дъно - GIGABYTE MA770T-UD3 - 125 лв.

Процесор - AMD Athlon II X2 Dual Core 250, 3.00GHz, 2M, AM3, BOX - 106 лв.

RAM - ADATA 2GB DDR III 1333 - 39 лв.

Видео - SAPPHIRE 512M HD5670 DDR 5 HDMI PCI-E - 141 лв.

Хард - WD 320GB 7200 8MB SATA II Blue - 66 лв.

Кутия и захранване - COOLER MASTER ELITE 430 BLACK with 500W PSU - 120 лв.

И заковахме 600 лв. с външно видео :)

Силно ти препоръчвам да отделиш още 30 лв. и да вземеш този процесор - AMD Athlon II X3 Triple Core 445, 3.10GHz, 1.5M, BOX, AM3 - 134 лв. Ще си много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен:

Дъно - GIGABYTE MA770T-UD3 - 125 лв.

Процесор - AMD Athlon II X2 Dual Core 250, 3.00GHz, 2M, AM3, BOX - 106 лв.

RAM - ADATA 2GB DDR III 1333 - 39 лв.

Видео - SAPPHIRE 512M HD5670 DDR 5 HDMI PCI-E - 141 лв.

Хард - WD 320GB 7200 8MB SATA II Blue - 66 лв.

Кутия и захранване - COOLER MASTER ELITE 430 BLACK with 500W PSU - 120 лв.

И заковахме 600 лв. с външно видео :)

Силно ти препоръчвам да отделиш още 30 лв. и да вземеш този процесор - AMD Athlon II X3 Triple Core 445, 3.10GHz, 1.5M, BOX, AM3 - 134 лв. Ще си много доволен.

Подкрепям изцяло идеята за AMD Athlon II X3 Triple Core 445, 3.10GHz, 1.5M, BOX, AM3

Аз бих предложил да намери пазар на старата си машина и да добави парите за по-добра комфигурация. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старото дъно няма ПЦИ-Е слот и слотовете му за рам не съпортват ДДР. Сам предположи дали може

Айде отново - ако до 2-3 месеца можеш да събереш още 280-300 лева - варианта на Людмил. Ако не - машинката предложена от другия модератор за около 650

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване