Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Затвор и драстични глоби за убийство на животно

Препоръчан отговор

Това е на публично място,хора виждат това. Представи си имаш дете и види това... Нанася се психическа травма,а ако всекидневно се виждат такива изяви на улицата може да доведе и до промяна на възприятията.

Пък и това е бил стопанинът му.

Оценяваш кучешки живот с цена? А на колко кокошки оценяваш човешкия?

Едно куче или котка няма да ти разбие вратата,няма да те ограби,няма да пребие жена ти и децата ти... За кучетата,който хапят трябва да се погрижат хора,а не само да се крадат пари и да не се върши нищо. Има кастрация. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 854
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В Събота, леко в страни от супер-маркета в близкия мол, бях свидетел на интересно събитие. Пред намиращия се в близост магазин за храна и атрибути за домашни любимци, се беше събрала прилична тълпа. В

Според мен човек,който е способен безпричинно да малтретира и убие животно няма да се поколебае да посегне и на човек. Такива хора са или за затвор или за психиатрия - това го решава съда,пред който

Направо се чудя, виждате ли се, какви ги пишета?!? Вместо да се чудите, коя отрова ще бъде най-ефикасна, за да се изтрепят кучетата помислете как да накарате хората които получават милиони,за да се с

Публикувани изображения

Горния пост, не заслужава коментар.......Имах предвид, над предния ми :)

Редактирано от Дърт Вейдър (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не коментираш, коментари които не са ти по мнението?

ОК но чак да казваме "не си заслужава" беше злобно :(

НО не чети и не коментирай и този!

Изнасилвач или педофил смачкай му камбанките на площада да го гледат как се гърчи влечугото.

Убиец? Същото и за теб.

Явно трябва да се изтребват тези паразити за да оздравее това общество, видно е че нашите управници си пипат ушите, явно е че с лицемерна демокрация паразитите продължават и ще продължават да виреят, е крайно време е не невинен човек да бъде заклан от муджахидин, а мазна смрадлива отрепка да умре и да се гърчи докато му теглят ножа пред всички.

Редактирано от Semper Fidelis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си способен да постъпиш по-този начин с животно,то си способен да го направиш и с човешко същество.НЕ,това НЕ е хуманно.

За това,че е изяло кокошки да постъпиш по-подобен начин... А колкото кокошки е изял този,а живота му ще да е само първичните нужди,ядене,пиене и акане,без умисъл и без да помага на обществото.

Било е гладно, яло е кокошки.

Ако стопанинът му го беше хранил добре, едва ли това щеше да се случи.

Пък и едва ли кучето е обучавано да не посяга на домашни животни, което е задължително в случай, че живее заедно с тях.

Стопанинът е проявил потресаваща жестокост и трябва да получи най-тежкото наказание, което законът предвижда за подобно престъпление.

п.п. Природозащитниците, които отиват в крайности не ми харесват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте ми Райчо и си затворете очичките :D

Toзи Райчо и аз го искам :devil2: -да го разходя с колата :thumbs down11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте и ние една петициика да спретнем !! Що пак чужденците наща работа вършат?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О! Аз пуснах вече :)

Моля всеки който смята и иска да направи нещо по въпроса ИЗПРАТЕТЕ СВОЯ ГЛАС за максимална присъда на тази отрепка Райчо!! (от посоченият по горе линк)

Благодаря

Редактирано от Semper Fidelis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отгледал съм ,две кучета.Мога да кажа , че ,човека е виновен за проблема с кучетата.Защото има кучета ,който са спасили стотици хора.Истината е ,че на този свят липсва справедливост.От както свят светува ,все измислят закони , а света все така е като джунгла.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отгледал съм ,две кучета.Мога да кажа , че ,човека е виновен за проблема с кучетата.Защото има кучета ,който са спасили стотици хора.Истината е ,че на този свят липсва справедливост.От както свят светува ,все измислят закони , а света все така е като джунгла.

Аз също съм отгледал едно куче и две котки гледам в момента.

Затова казвам че трябва явно НИЕ да вземем закона в ръце.

Само едно се надявам, да получат същият край такива като този какъвто те са отредили на едно животно.

Само като си представя момента как е връзвал животинката за теглича. 

Ще ви спестя какво ми иде на ума. Понеже не желая да давам идеи на някой килър :D скрит в дебрите на форума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че съм отгледала два добермана, а в момента гледам мини пинчер и поредната котка не попречи на улично куче да ме ухапе безпричинно миналата есен. :(

Все пак ми е жал за уличните животинки и продължавам да им давам храна.

Но има агресивни улични кучета, които обезобразяват и убиват хора.

Фанатизираните природоащитници се обявяват в тяхна защита, изразявайки по този начин отношението си към човешките здраве и живот.

Вярно е, че хората сме виновни за наличието на толкова много бездомни животни, но редно ли е да ставаме техни жертви?

Това е причината да кажа, че не харесвам крайните природозащитници.

Извинете ме, че се отклоних от случая, който коментираме.

п.п. Подписах петицията

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има един по National Geographic ,наречен "Говорещият с кучета".

Той е психолог ,и не лекува толкова кучетата ,колкото показва на стопаните какво да правят ,за да не правят животните бели.Всичко е по вина на стопаните.

По темата,

що не го срещнах аз тоя вместо момичето направило снимката,щях да го вържа за колата да види добре ли е.

Тая сган заслужава същото да му бъде причинено и на него.

Уви нищо няма да му направят.

Иска ми се това да го видят европейските организации за защита на животните ,и да глобят държавата за такива неща.

Тогава да видим ,наште некадърници дали ще го оставят тоя смрад да му се размине.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо се учудвате.Те бебета раждат и ги хвърлят в тоалетната.Няма , морал и възпитание.А тези в Швеция какво ,ще правят сега.http://www.blitz.bg/news/article/205302

Редактирано от родина (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О! Аз пуснах вече Моля всеки който смята и иска да направи нещо по въпроса ИЗПРАТЕТЕ СВОЯ ГЛАС за максимална присъда на тази отрепка Райчо!! (от посоченият по горе линк) Благодаря

Аз искам максимална присъда за държавата пък. Нищо няма да изпратя, защото така сипвам масло в огъня и ще почнат природозащитниците да ми оправдават и кучетата, които ядат хора - ама те милите били гладни, като разкъсали детето тъкмо се нахранили. "Вие сте виновни - небрежни олигофрени! Как ще вървите около кучето въобще, как ще му навлизате в територията и как ще пускате децата си на детските площадки - кучетата трябва са пуснати и да хапят, а вие вашите деца трябва да ги държите с каишка и намордник - ако не искате да пострадат. Градовете са територия на кучетата, не на хората! Всички хора мрете, кучета да ви ядат!" ....Из дневниците на един откачен природозащитник
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като прочетох коментарите, се замислям сериозно, кой е по-опасен за обществото....май "кучезащитниците", не мислите ли?

Няма две мнения - като гледам с каква кръвожадна страст осъждат човека - май с нищо не са по-добри от него...

Щом си способен да постъпиш по този начин с животно,то си способен да го направиш и с човешко същество...

Това е, хмм как да кажа - голяма глупост...

Добре де аз предлагам следното,

Закон: Каквото направиш на животно това и на теб. (нали говорим за убииство на такова по преднамерен начин)

Демек: Хвърляш кюфтенца с бръснарски ножчета вътре, после и ти ги ядеш. Ама няма искам не искам ГЪЛТАЙ!!!

Демек: Режеш крака на куче и му хвърляш трупа на улицата, Айде мамин със секирката и по чуканчета те мятаме на пътя.

Демек: Влачиш си кучето вързано за колата докато не предаде богу дух, хоааа КОлата хващаш теглича и земи тоя ОФФроуд.

Така трябва да го направят тоя закон и да се изключат животни които се смята че се консумират след тяхното убииство.

Примерно: Убиваш прасе = ядеш го

Примерно Кокошка = ядеш я

Примерно; Колиш куче = дегля ти мачете през пъперша 

И така драги дами и господа ще свърши казуса ама кое, как, защо

Примерно: Пишеш глупави законопроекти - карат те да сдъфчеш хартията.

...

Явно трябва да се изтребват тези паразити за да оздравее това общество, видно е че нашите управници си пипат ушите, явно е че с лицемерна демокрация паразитите продължават и ще продължават да виреят, е крайно време е не невинен човек да бъде заклан от муджахидин, а мазна смрадлива отрепка да умре и да се гърчи докато му теглят ножа пред всички.

Имаше вече един дето трепеше за да оздравее обществото - времето ги прати и него, и опита му в тоалетната на историята... Всъщност, всички такива опити завършиха на същото място. Ако си дадеш време да помислиш - ще разбереш защо!

Било е гладно, яло е кокошки.

Ако стопанинът му го беше хранил добре, едва ли това щеше да се случи.

Пък и едва ли кучето е обучавано да не посяга на домашни животни, което е задължително в случай, че живее заедно с тях.

Стопанинът е проявил потресаваща жестокост и трябва да получи най-тежкото наказание, което законът предвижда за подобно престъпление.

п.п. Природозащитниците, които отиват в крайности не ми харесват.

Максималната присъда е крайност!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Максималната присъда е крайност!

В България максималната присъда за такова деяние може да се счита за минимална.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България максималната присъда за такова деяние може да се счита за минимална.

Разбира се, а желязото е дървено :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета и не вярвам на ушите си. Кучелюбците тотално са изкукали. Ще убиват хора заради песове и ще правят варварски вендети от типа на "око за око"?! Нямаме ли психолози в тази държава, да ги въдворят в лудниците?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета и не вярвам на ушите си. Кучелюбците тотално са изкукали. Ще убиват хора заради песове и ще правят варварски вендети от типа на "око за око"?! Нямаме ли психолози в тази държава, да ги въдворят в лудниците?

Проблема е следният. Човек убил животно (изключвам убиването за прехрана) по този жесток начин - не можеш да отречеш това. Е напълно способен да посегне и на друго човешко същество. Има редица изследвания от световните научни кръгове в криминалистиката, че 90% от серийните убийце първо са започнали с жестокост към животните. Което автоматично значи, че не е задължително да сме  "кучелюбци", за да следим точно този тип насилие над животните! Ако утре недай си боже някакъв човек хване и убие няколко други хора по особено жесток начин и се разбере, че преди 1-2-3 години същият му се е разминало за това, че бил отрязал на някакво си куче (според теб) краката и главата - ще се светнеш ли най - накрая какъв е смисълът от този закон?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е следният. Човек убил животно (изключвам убиването за прехрана) по този жесток начин - не можеш да отречеш това. Е напълно способен да посегне и на друго човешко същество. Има редица изследвания от световните научни кръгове в криминалистиката, че 90% от серийните убийце първо са започнали с жестокост към животните. Което автоматично значи, че не е задължително да сме  "кучелюбци", за да следим точно този тип насилие над животните! Ако утре недай си боже някакъв човек хване и убие няколко други хора по особено жесток начин и се разбере, че преди 1-2-3 години същият му се е разминало за това, че бил отрязал на някакво си куче (според теб) краката и главата - ще се светнеш ли най - накрая какъв е смисълът от този закон?!

Смисълът на закона е да превъзпитава и временно да възпре напълно възможността от повторение или ескалация на простъпките на осъдения, не да отмъщава. Капиш?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смисълът на закона е да превъзпитава и временно да възпре напълно възможността от повторение или ескалация на простъпките на осъдения, не да отмъщава. Капиш?

Понякога ми е много трудно да водя комуникация, когато такава отсъства... Къде съм казал да отмъщава, това което си написал ти съм го казал с други думи просто. И не разбирам нищо от "капиши"  - за ядене ли е това, за пиене ли е?! :clown:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе, що се не засрамите всичките?

Какво сте заревали за тия кучета, ааа???

Закон за защита за кучетата ли искате??? Само с кучетата ли се постъпва жестоко, а с котките, птиците, насекомите. За това мълчите, но пък показвате завидно лицемерие.

Всеки ден загиват хора но пешеходни пътеки, светофари, но виновните получават условни или никакви присъди. Вие искате за заради посегателство над животно, виновния да лежи в затвора 10 години ли???

Айде да се разберем - Човек или животно, животно или човек?????

Все пак не одобрявам такива постъпки на насилие над животни, но..........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същите тези изследвания показват, че 60% и повече от серийните убийци са се напикавали като малки. Което по твоята логика означава, че трябва да изкъсо да следим малките пиклювци и да ги хвърляме отрано в панделата, за да не убият след 1-2-3 години някой по особено жесток начин.

П.П. И хайде посмали манго! В изследванията, много внимателно е казано, че голяма част от серийните убийци са имали прояви на садизъм като малки, в някои случаи и към животни. Което е доста по-различно от това в която се опитваш да ни убедиш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видяхме и твоето мнение в темата за лекарите... ;) Проявяваш такива коментари относно животните,прояви и подобни към лекарите.

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ба направо да скопяват съмнителните типове и да ги угояват за сурови пържоли за любимите им пумияри. Аз кучетата не мразя, но кучелюбците абсолютно. Въпреки че не мразя кучетата, подкрепям обаче всякакви мерки(изключая безконтролно или твърде голямо наливане на средства в разните фъшливи екогномски организации, създадени с цел само да паразитират от проблемните случаи),  за решаване на проблема с бездомните песове по улиците,

Понякога ми е много трудно да водя комуникация, когато такава отсъства... Къде съм казал да отмъщава, това което си написал ти съм го казал с други думи просто. И не разбирам нищо от "капиши"  - за ядене ли е това, за пиене ли е?! :clown:

По подразбиране е колега. Не сме се родили вчера, че да обяснявам очевидни неща, но щом се налага.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване