Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Затвор и драстични глоби за убийство на животно

Препоръчан отговор

Абе хора - какво са виновни улучните кучета, че са такива??????????????????????????

НИЕ сме виновни за тяхната съдба

ТИ може да се защитаваш със думи и зъби (оръжие)

кучето може само със лай и зъби  :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • Отговори 858
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

В Събота, леко в страни от супер-маркета в близкия мол, бях свидетел на интересно събитие. Пред намиращия се в близост магазин за храна и атрибути за домашни любимци, се беше събрала прилична тълпа. В

Според мен човек,който е способен безпричинно да малтретира и убие животно няма да се поколебае да посегне и на човек. Такива хора са или за затвор или за психиатрия - това го решава съда,пред който

Единствената причина да мислиш така е защото никога не си си дал шанс да мислиш свободно и извън дълбоко жигосаните в тебе стереотипи Какво общо имат информационните потоци със свободната инициатива,

Публикувани изображения

Четири котки и едно куче са отровени в пловдивския квартал „Кючук Париж”, заяви Ирина Величкова от природозащитната организация „Анимал Хоуп България” – Пловдив. Тя е видяла труповете на животните, докато е разхождала кучето си около блока на бул. “Никола Вапцаров” 99, информира агенция Фокус.

"Видях как група хора от квартала събират умрелите животни от тревата, уличното платно и тротоара", каза Величкова.

Животните са издъхнали между 16.00 и 20.00 часа вчера и са били подредени на едно място до контейнерите за смет. Величкова е сигнализирала на телефон 112 и след това са пристигнали полицаи, които са разпитали свидетелите на случилото се. Извършителят на този етап остава неизвестен.

Според жената, която храни котките, най-вероятно отровата е поставена във водата, предназначена за животните. Ирина Величкова е администратор на интернет страница на природозащитната организация и заяви, че подобни случаи в страната има през около 10 дни.

http://bulgaria.actualno.com/V-Plovdiv-trovjat-kotki-i-kucheta-news_432664.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четири котки и едно куче са отровени в пловдивския квартал „Кючук Париж”, заяви Ирина Величкова от природозащитната организация „Анимал Хоуп България” – Пловдив. Тя е видяла труповете на животните, докато е разхождала кучето си около блока на бул. “Никола Вапцаров” 99, информира агенция Фокус.

"Видях как група хора от квартала събират умрелите животни от тревата, уличното платно и тротоара", каза Величкова.

Животните са издъхнали между 16.00 и 20.00 часа вчера и са били подредени на едно място до контейнерите за смет. Величкова е сигнализирала на телефон 112 и след това са пристигнали полицаи, които са разпитали свидетелите на случилото се. Извършителят на този етап остава неизвестен.

Според жената, която храни котките, най-вероятно отровата е поставена във водата, предназначена за животните. Ирина Величкова е администратор на интернет страница на природозащитната организация и заяви, че подобни случаи в страната има през около 10 дни.

http://bulgaria.actualno.com/V-Plovdiv-trovjat-kotki-i-kucheta-news_432664.html

Наистина жалка история.Не знам що за хора са това.

Преди година-две ,когато предаването Отечествен Фронт бешо по Нова ТВ,водещият беше в домът на някаква утрепка на около 20 год.

Тоя показваше как забърква отрови,и после се кефи как умирали кучета и котки.При положение ,че това би могло да се използва като доказателствен материал,що никой не го осъди т'ва *censored* ?

Това се казва садизъм,но когато е към животни ,в повечето случаи им се разминава.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се казва съдизъм,но когато е към животни ,в повечето случаи им се разминава.

То и за хората важи същото, закони няма за съжаление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четири котки и едно куче са отровени в пловдивския квартал ...и са били подредени на едно място до контейнерите за смет....

На някой му е писнало от уличните кучета. Ако бяха домашни и имаха стопани, нямаше да бъдат изтровени, защото стопаните им нямаше да им дадат да припарят до подхвърлена храна и вода. А когато обаче кучетата ядат хора викате ли пак "гадост"?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой му е писнало от уличните кучета. Ако бяха домашни и имаха стопани, нямаше да бъдат изтровени, защото стопаните им нямаше да им дадат да припарят до подхвърлена храна и вода. А когато обаче кучетата ядат хора викате ли пак "гадост"?

Извинявай,ама това ли е начина ?

Когато кучетата нападат хора,100% съм сигурен ,че ги намират и умъртвяват на секундата.

Та сега въпросът е ,дали като ми писне от нещо ,по-добре да взема да го ликвидирам? Дали е човек или животно ,все душа носи.

П.П.Сега е моментът да започне спорът ,за животните ,които убиваме да се храним,така както се случва във всяка тема засягаща насилие над животни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато кучетата нападат хора,100% съм сигурен ,че ни намират и умъртвяват на секундата.

Ти защото знаеш кое улично куче ще те заръба. А те както са едно, така могат да се събират и на глутници - като те разкъсат и убият, няма да можеш да го посочиш. И да - бори се за защита на мишките, хлебарките и плъховете, иначе е лицемерие. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти защото знаеш кое улично куче ще те заръба. А те както са едно, така могат да се събират и на глутници - като те разкъсат и убият, няма да можеш да го посочиш. И да - бори се за защита на мишките, хлебарките и плъховете, иначе е лицемерие.

Това че има улични кучета е проблем на нашите управници и вместо да ни говориш на нас,отиди и се оплачи от това.В другите цивилизовани държави такова нещо няма.Но нали в БГ е национален спорт само да се жалваме и после да си изливаме мъките по форумите,че така.....

Като стана въпрос за кучета-подаде ли жалба за неспазването на правата на кокошките? ;)  :P

Не знам какъв живот живееш,но с тези постове,които пишеш......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че има улични кучета е проблем на нашите управници и вместо да ни говориш на нас,отиди и се оплачи от това. ...Не знам какъв живот живееш,но с тези постове,които пишеш......

Явно животните и правата им се делят спрямо толкова колко вкусни изглеждат в чинията. Обаче виетнамците си хапват и кучета. А за цивилизованите страни - ние такава ли сме? Тук май сами с пушката нещата се подреждат. Критиката за живота пък - странен живот живея в странна държава, намираща се в странен свят.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора - какво са виновни улучните кучета, че са такива??????????????????????????

НИЕ сме виновни за тяхната съдба

ТИ може да се защитаваш със думи и зъби (оръжие)

кучето може само със лай и зъби  :(

Не е вярно последното изречение. Ако не ми вярваш - прочети си отново собствения коментар ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно животните и правата им се делят спрямо толкова колко вкусни изглеждат в чинията. Обаче виетнамците си хапват и кучета. А за цивилизованите страни - ние такава ли сме? Тук май сами с пушката нещата се подреждат. Критиката за живота пък - странен живот живея в странна държава, намираща се в странен свят.

прав си за държавата ни,но за пушката и агресията.....ще ме извиняваш.

Това ние е проблема,мислим си че можем да раздаваме правосъдие със собствените си ръце,без да се съобразяваме със законите.Това ни връща в праисторията и ни прави не по малко диваци от самите тези кучета за които говориш.Замисли се над това.

. Критиката за живота пък - странен живот живея в странна държава, намираща се в странен свят.

за това си вечно вкиснат.щом си решил да живееш така,твоя си работа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ние е проблема,мислим си че можем да раздаваме правосъдие със собствените си ръце,без да се съобразяваме със законите.Това ни връща в праисторията и ни прави не по малко диваци от самите тези кучета за които говориш.Замисли се над това.

Налага се. Понеже държавата умишлено не прави нищо и ни оставя на произвола, то освен да вземем справедливостта в свои ръце, друго не остава. Защото компетентните органи, на които са поверени тези правомощия и отговорности - нищо не вършат.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Налага се. Понеже държавата умишлено не прави нищо и ни оставя на произвола, то освен да вземем справедливостта в свои ръце, друго не остава. Защото компетентните органи, на които са поверени тези правомощия и отговорности - нищо не вършат.

държавата си ти,вие и те.Така че не ми говори милонгас.Да,решението е да се стои с кръстени ръце.За това е на този хал държавицата ни.

Давайте да трепим,че виж ти не можем да се упълчим на управниците си.

А бе каквото и да ми говориш,българите сме  диваци и сме на светлинни години от разумния начин на живот.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

държавата си ти,вие и те.Така че не ми говори милонгас.Да,решението е да се стои с кръстени ръце.За това е на този хал държавицата ни. Давайте да трепим,че виж ти не можем да се упълчим на управниците си.

...Не съм казал към кого трябва да е насочено дулото на пушката, нали? И не, не сме диваци. И не, решението не е да стоиш със скръстени ръце.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига се дъвчете де! Писна ми. Ясно е къде са ръцете на управляващите...Както обикновено, са... в кацата с меда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига се дъвчете де! Писна ми. Ясно е къде са ръцете на управляващите...Както обикновено, са... в кацата с меда.

не се дъвчем,

дискутираме ;)

Редактирано от janis joplin (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се дъвчем,

дискутираме ;)

Щото и аз...Или по-скоро само аз, а вие се дъвчете между коментарите ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не, не сме диваци.

Да речем че тук на балканите е концентрирано най-голямото количество диваци на глава от населението.Това няма как да го отречеш,щото примери хиляди.

И не, решението не е да стоиш със скръстени ръце.

Да така е ,по-добре емиграция,щото свестните тука са като овце сред вълци.

За решение на проблемите и дума неможе да става,щото цялата държава е батак.На кой му пука че някакъв психопат трови животни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За държавата си прав, за останалото и ти се движиш на ръба на бръснача между похвалата и наказанието.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една страна, една цивилизация може да се съди по начина, по който третира своите животни.Махадма Ганди

Нещо ме е ударило на Ганди в последно време,ама фразата си е много на място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За държавата си прав, за останалото и ти се движиш на ръба на бръснача между похвалата и наказанието.

Това за бръснача ,би ли го разяснил малко по-конкретно ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това за бръснача ,би ли го разяснил малко по-конкретно ?

Не му е тук мястото, но ако размислиш, абстрахирайки се от евентуалните нерви, които те шпорят в момента, ще ме разбереш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му е тук мястото, но ако размислиш, абстрахирайки се от евентуалните нерви, които те шпорят в момента, ще ме разбереш.

Не те разбрах..все тая,така или иначе това ми е мнението по въпроса.Относно нервите,мисля че с нещо съм те подвел да си мислиш така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не те разбрах..все тая,така или иначе това ми е мнението по въпроса.Относно нервите,мисля че с нещо съм те подвел да си мислиш така.

Не искам да приема, че коментара ти относно балканците, в частност българите, си го написал на свежа глава и в пълно присъствие на духа.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване