Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

PaLMaL

Насичане при почти всички игри

Препоръчан отговор

Привет , Имам един проблем с насичане в игрите. Intel® Caleron® CPU E1400 @ 2.00GHz 2.01Гхц, 2.00 ГБ RAM ATI Display adapter (0x95C5) Internal DAC (400MHz) 512 MB ATI Radeon HD 3450 113-AB70300-100-MI Примерно играта TDU2 ми сече , както и GTA San Andreas , също и Euro Truck Simulator , German Truck Simulator.(това на най-ниската резолюция) Мисля , че покривам изискванията им .Да отбележа , че съм с XP SP3

Редактирано от PaLMaL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислиш, или ги покриваш ? На TDU2 минималните са малко над твойте - PC system requirements for Test Drive Unlimited 2.

За останалите машинката ти би трябвало да се справя, като не си пуснал игра, процесорът натоварва ли се ? Също ако се е натрупал прах и мръсотия по компонентите в кутията, има вероятност да е от това. Как са температурите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ми гледам на хора с по слаби машини им работи TDU нормално. Температурите са нормални- процесора ми държи около 40 градуса.Скоро го чистих и го преинсталирах.Но защо и на San Andreas насича ? Даже и на 800x600 сече. А ще ми препоръчаш ли някой процесор до 150лв (не се надявам за тази цена да е много хубав , но поне да не лагва така в игрите).Захранването е 450W. Даже като записвам от екрана с Camtasia пак сече много жестоко.

Редактирано от PaLMaL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съветвам те да не действаш прибързано с покупка на нов процесор. Не че ъпгрейда по принцип е лошо нещо, даже напротив, но така като ти гледам машинката е слабичка и на сокета, на който ти е процесора определено не си заслужава да ъпгрейдваш, а то реално няма и кой знае какъв избор. Което значи ново дъно, нова RAM вероятно, предполагам ти е DDR2, видеото също е слабо.. няма смисъл. А и захранването най-вероятно също е некачествена китайска изработка и няма да издържи по-силна машина. Проблемът с насичането най-вероятно се крие другаде. В Task Manager при ненатоварено състояние как е положението ? Нещо товари ли процесора ? От скоро ли е това забиване, при всички игри ли е, като не си пуснал игра, забива ли ? За вируси проверил ли си ? Може и Windows да е за преинсталиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато не съм пуснал нищо , процесора се колебае между 1 и 2%.Започна да насича някъде към 1 месец след като го купих (2008г).Антивирусната сканира всеки ден , но не открива нищо (PANDА - с платен лиценз).Значи не остава друго освен нова машинка. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато не съм пуснал нищо , процесора се колебае между 1 и 2%.Започна да насича някъде към 1 месец след като го купих (2008г).Антивирусната сканира всеки ден , но не открива нищо (PANDА - с платен лиценз).Значи не остава друго освен нова машинка. :speak:

Опитай, след като изключиш антивирусната да играеш. Преди това си изключи нета :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко съм пробвал-без антивирусна , без драйвери за звук , с изключен интернет , но нестава.Явно това са му възможностите. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко съм пробвал-без антивирусна , без драйвери за звук , с изключен интернет , но нестава.Явно това са му възможностите. ;)

Ма нали пускаш игрите на минимална резолюция и минимални настройки? На TDU 2 трябва да уцелиш реалийза, а San Andreras няма да я коментирам - сигурво си изтеглил някой VIP, Hyper, ULTRA, ULTRA VIP мод и затова сече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет ,

Имам един проблем с насичане в игрите.

Intel® Caleron® CPU

E1400 @ 2.00GHz

2.01Гхц, 2.00 ГБ RAM

ATI Display adapter (0x95C5)

Internal DAC (400MHz)

512 MB

ATI Radeon HD 3450

113-AB70300-100-MI

Примерно играта TDU2 ми сече , както и GTA San Andreas , също и Euro Truck Simulator , German Truck Simulator.(това на най-ниската резолюция)

Мисля , че покривам изискванията им .Да отбележа , че съм с XP SP3

ас също имах този проблем. Сечеше ми на много от игрите на които им покривах изискванията. Така моя проблем излезе от дъното , монтирах един вентилатор да обдухва едни бобини ( поне на мен визуално ми приличат на бобини) , и всичко се оправи игрите ми вървят без да засичат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също имам проблем с насичане !
Но проблемът е че при мене машината е Геймърска и нямам проблеми с другите игри!

Характеристиката му:
Процесор: AMD A8-3870 APU с Radeon HD Graphics 6550 3.00Ghz x 4 ядра
Видео карта: Sapphire HD Graphics 6670 1 GB GDDR5
Рам памет: 8 GB DDR3 1333 Mhz

Дънна платка: ASRock A75 Extreme6

Първоначално и аз играх с пиратски релийзи TDU 2, с които също имах този проблем и накрая реших да си я купя с надеждата, че няма да го има този проблем в купената TDU 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...