Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с показването на иконата на FlexType 2К

Препоръчан отговор

Проблем С Флекс Таипа работи си но иконата му необяснимо се скрива с ХР съм и флекс таип 2К

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблем С Флекс Таипа работи си но иконата му необяснимо се скрива с ХР съм и флекс таип 2К

<{POST_SNAPBACK}>

Срещал съм този проблем на някои компютри с неуписуемо скриване на иконката.. Решението е Ctrl+Alt+Del->processes,от листа избираш Flex2K.exe,спираш го с End Process и после го пускаш наново от Start->Programs->Startup->Flextype. Успех! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се пее в една песен : Windows е боза. Рестартирай ще се оправи. Ама аз не съм сейв-нал" :cheers:

Споко Чоки, нищо не е безгрешно laugh.gif

Редактирано от kuky (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Както се пее в една песен : Windows е боза. Рестартирай ще се оправи. Ама аз не съм сейв-нал"  :cheers:

Споко Чоки, нищо не е безгрешно laugh.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Какви глупости говориш?! Да рестартира.. много му помогна.. остава да му обясниш къде е копчето за рестарт,че не знае..! В горния ми пост съм написал как може без рестарт да се оправи,и не е трудно,а проблема се среща рядко при недобре поддържан windows,неналичие на анти вирусна и т.н... зависи от случая.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви глупости говориш?! Да рестартира.. много му помогна.. остава да му обясниш къде е копчето за рестарт,че не знае..! В горния ми пост съм написал как може без рестарт да се оправи,и не е трудно,а проблема се среща рядко при недобре поддържан windows,неналичие на анти вирусна и т.н... зависи от случая.

<{POST_SNAPBACK}>

Аууууу ама ти много лично си приел нещата. Я се отпусни. Малко майтап мисля, че не е проблем. Наистина има такава песен "Windows е боза" така се казва. Намери я и я дръпни малко да се развеселиш. Иначе наистина добре си му обяснил какво да направи и мисля, че вече се е справил с проблема ;) Дишай сега спокойно и не се напрягай излишно :conver:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

:cheers: ...не ми се ще да иглеждам груб, но бих цитирал древният китайски мъдрец така ...има флекс тайп има проблем няма флекстайп няма проблем...

http://injinera.narod.ru/na4alo.htm cool.gif :bye:

Редактирано от ilotti (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Здравейте!Надявам се вие да ми помогнете!Имам Flex Type 2K.Обаче като включа PC-то ми показва,че не може да инсталира Flex Type 2k като tray icon.. :) Помня също така,че пишеше 'Use Ctrl+Alt+Shift+F12 to show Control panel...'Аз го правя,но вече няколко пъти прави така и....просто не знам как да го оправя.Ако някой занае решението нека да прати ЛС,ако ли не нека да го напише тук.Благодаря предварително! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
... проблема се среща рядко при недобре поддържан windows,...

Наличието на ФлексТайп на ХР-то е вече „недобре подържан Win“ angry.gif

Здравейте!Надявам се вие да ми помогнете!Имам Flex Type 2K.Обаче като включа PC-то ми показва,че не може да инсталира Flex Type 2k като tray icon.. :) Помня също така,че пишеше 'Use Ctrl+Alt+Shift+F12 to show Control panel...'Аз го правя,но вече няколко пъти прави така и....просто не знам как да го оправя.Ако някой занае решението нека да прати ЛС,ако ли не нека да го напише тук.Благодаря предварително! :help:

В поста над твоя човека ти е казал отговора и ти е дал линк! Горещо ти го препоръчвам!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване