Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

УУуу Никситу браво  е зарадва ме най-после :clown: .Да видим дали ще пуснат нова версия стига да не ме карат да слагам пак 8 и после да минавам на 8.1 :D само и само, за да си инсталирам KSOS3. :wink12:

Временна та идея е да сложиш Mozilla Firefox 17.0.11 ESR Final BG мисля, че тя поддържа тези добавки докато чакаш пачлето да фиксне тоя проблем.

Редактирано от BackTrack5R3 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново нова версия ksos13.0.4.233EN_5333 която може да си свалите от: http://products.kaspersky-labs.com/english/smallofficesecurity/ksos3/ksos13.0.4.233EN_5333.exe.Дали са вградени новостите незнам.Мирослав да проверява ако желае дали превода е правилен и за тази версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакви реакции от феновете явно са свършили, но все пак аз ще ви информирам отново за нова версия ksos13.0.4.233EN_5386 цифров подпис 28.11.2013!Сваля се от:http://products.kaspersky-labs.com/english/smallofficesecurity/ksos3/ksos13.0.4.233EN_5386.exeЗа мен остава опита да проверя дали ще може да се инсталира на Win 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакви реакции от феновете явно са свършили, но все пак аз ще ви информирам отново за нова версия ksos13.0.4.233EN_5386 цифров подпис 28.11.2013! Сваля се от: http://products.kaspersky-labs.com/english/smallofficesecurity/ksos3/ksos13.0.4.233EN_5386.exe За мен остава опита да проверя дали ще може да се инсталира на Win 8.1

Патча е на финалната права. 

Здравствуйте, многоуважаемые бета-тестировщики!

Мы подходим к финальной точке тестирования патча “А” для Kaspersky Small Office Security 3 и предлагаем всем желающим принять участие.

На источнике обновлений "http://dnl-test.kaspersky-labs.com/test/ap" выложен финальный update Patch'a A.

След като привърши тестването остава да се изчака да обновят версиите на сайта и тогава може да се инсталира на 8.1 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никситу дрънни им една шайба на те в Русията ;) Да не забавя да си оправят защитата на хардуерната клавиатура, че ако я пусна и ще пиша грънци :clown:  Като, че ли още има да полират консумацията и работата в Widnows. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не забавя да си оправят защитата на хардуерната клавиатура, че ако я пусна и ще пиша грънци :clown:  Като, че ли още има да полират консумацията и работата в Widnows. :wink12:

При мене  с Windows 7 Pro SP1 проблем не е имало. Говориш за Windows 8.1 ли?

Тъй и тъй тестваш 8.1 защо не се включиш в тестването и да им пишеш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мене  с Windows 7 Pro SP1 проблем не е имало. Говориш за Windows 8.1 ли?

Тъй и тъй тестваш 8.1 защо не се включиш в тестването и да им пишеш?

За Windows 7 става дума на 8.1 неможе все още да се инсталира дори.Включи си си всичкките опции и за всякакви сайтове не само за банкирането и плащането на двете места приложи ги пък после пробвай да пишеш ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Windows 7 става дума на 8.1 неможе все още да се инсталира дори.Включи си си всичкките опции и за всякакви сайтове не само за банкирането и плащането на двете места приложи ги пък после пробвай да пишеш ;)

Проблемите с Безопасните браузъри(плащане), а и Мениджъра на пароли не са свършили - особено на 64 битовите ОС. При това постоянно обновяване на браузърите пак ще ги има. Защо не си сложиш CRYSTAL 3 на 8.1 тя е идентична с KSOS3 и да си изчакаш спокойно patch(a), предполагам че до 6 месеца ще излезе.  :wink12:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли по-подробно на лични да опишеш стъпките? Ще пробвам тия дни и ще пиша на отговорниците по тестването на продукта. Сега се сблъсквам с голям проблем при Kaspersky Endpoint Security BETA - при инсталация дава,че има сбой в старта на компонентите за защита и след рестарт имам проблем с входа в системата. С тестването на патч D при Kaspersky Internet Security  също имам проблем след обновяване от test/ap.

С KSOS 3 досега проблем не съм имал но и аз ползвам 32 битова система. 

Благодаря предварително. 

Проблемите с Безопасните браузъри(плащане), а и Мениджъра на пароли не са свършили - особено на 64 битовите ОС. При това постоянно обновяване на браузърите пак ще ги има. Защо не си сложиш CRYSTAL 3 на 8.1 тя е идентична с KSOS3 и да си изчакаш спокойно patch(a), предполагам че до 6 месеца ще излезе.  :wink12:

Да за тази версия със сигурност. Януари се очаква да стартира бета тестването на новата версия.

пп. Колеги включвайте се в тестването и докладвайте в оффорума грешките. Имате потенциал и се чудя защо не сте го направили досега. 

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на феновете на KSOS ! :bye1:

Patch(a) вече е включен в базите, което веднага води до промяна на версията на KPM от 7.0.0.24 на 7.0.0.32 и естествено до разваляне на превода му. В дадените по-горе линкове съм обновил превода, инсталирайте го отново върху предния превод по същите стъпки.

Редактирано от Miroslav Kirilov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

On December 11, 2013, Kaspersky Lab released patch A for Kaspersky Small Office Security 3 for Personal Computer with expanded OS support: the application now features compatibility with Windows 8.1. Please note that the application is only compatible with Windows 8.1 if installed before system upgrade from version 8 to 8.1. Fresh install under Windows 8.1 is not supported at this time.

The installation package that will allow installation under Windows 8.1 in a normal mode, is expected late December 2013.

На момент выпуска Kaspersky Small Office Security 3 для Персонального Компьютера несовместим с ОС Windows 8.1.

11 декабря Лаборатория Касперского  выпустила патч А с расширенной поддержкой: Kaspersky Small Office Security 3 для Персонального Компьютера совместим с ОС Windows 8.1 только в том случае, когда при предустановленной программе произошло обновление системы с версии 8 до 8.1. Установка на ОС Windows 8.1 не поддерживается.

Выпуск дистрибутива с интегрированным патчем запланирован на конец декабря 2013 года.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на феновете на KSOS ! :bye1:

Patch(a) вече е включен в базите, което веднага води до промяна на версията на KPM от 7.0.0.24 на 7.0.0.32 и естествено до разваляне на превода му. В дадените по-горе линкове съм обновил превода, инсталирайте го отново върху предния превод по същите стъпки.

Друже затрих файла с английската локализация. :help wanted4:   Ако го имаш дай го насам. Благодаря предварително.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам само този от предишния превод.Дали трябва да е по-нов Мирослав да каже.Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Неделя 29.12.13.Файл : KSOS3 SetupEN.exeЛинк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=dae27835a6

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам само този от предишния превод.Дали трябва да е по-нов Мирослав да каже.Линковете за достъп до файла ще бъдат активни до : Неделя 29.12.13.Файл : KSOS3 SetupEN.exeЛинк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=dae27835a6

Благодаря свалих го. :wors:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуална версия на английски. Българската локализация от Мирослав Кирилов работи без грешка.

Сори Грешка

Редактирано от MIIGLENE (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори Грешкa

Би ли я показал? Аз ползвам тази версия вече цял месец и гршка в превода не открих.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли я показал? Аз ползвам тази версия вече цял месец и гршка в превода не открих.

Моя е грешката :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нова версия KSOS 13.0.4.233aEN 5646, която може да си я свалите от http://products.kaspersky-labs.com/english/smallofficesecurity/ksos3/ksos13.0.4.233aEN_5646.exe Цифров подпис 02.04.2014 :clown:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак ще информирам макар явно никой тук да не я използва тази версия. Новата версия е ksos13.0.4.233aEN_5873 

Ако желаете може да си я изтеглите от:

http://products.kaspersky-labs.com/english/smallofficesecurity/ksos3/ksos13.0.4.233aEN_5873.exe 186.11МБ цифров подпис 10.04.2014

Превода на Мирослав си работи перфектно и на тези нови версии.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кой ли път отново ще ви зарадвам с новата ksos13.0.4.233aEN_5918 която може да си свалите от: http://products.kaspersky-labs.com/english/smallofficesecurity/ksos3/ksos13.0.4.233aEN_5918.exe 186.11МБ с Цифров подпис от 16.04.2014

Какви са промените незнам, но след малко ще си я сложа :clown:

Ще добавям веднъж седмично и Антибанерния списък ABBL18042014, който може да си свалите от: https://mega.co.nz/#!2AkBgIwQ!s8zg37zg2KtudP4RLXBek3dqUUPI8twguGr3QCAkMQI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започна тестването на KAV/KIS-KTS/KSOS 15.0.2.141  MR2 

http://forum.kaspersky.com/index.php?showforum=15

Желаещите да тестват продукта могат да се включат.

d8ec27ae16772b344fd753e3efb93558.jpg

пп. Новото във  MR2

В бета версии продуктов KIS MR2, KTS MR1 и KSOS4 проводиться тестирование новой функциональности - Do not track.

Do not track предназначен для блокировки сбора пользовательской информации (посещаемые страницы, параметры и настройки браузера и т.п.), позволяющей идентифицировать его при посещении различных сайтов, выявить его предпочтения и, возможно, предсказать поведение и использовать собранную информацию для предложения услуг и товаров.

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да обсъждам сега бета версиите, но само ще допълня ,че последната версия е ksos13.0.4.233aen_6757 от

17 Sep 2014 14:38:55 може да си я изтеглите от 
http://products.kaspersky-labs.com/english/smallofficesecurity/ksos3/ksos13.0.4.233aen_6757.exe

Все още има много да се потрудят.за мен :clown:

Никси свирни ми като излезне финалната версия, дано и превода за нея да не се забави много пък аз ще почерпя подобаващо :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на любителите на KSOS.  :bye1: Тъй като е достигнат етап Technical Release е време за тест на превода. Желаещите могат да се включат и с другите продукти на програмата 2015 MR2. Пускам го тук, защото превода е пълен за KSOS, но е съвместим и за KAV, KIS, KTS - 15.0.2.361 и е направен за английските инсталатори. Приятно ползване на всички желаещи!

Ако обичате без заядливи забележки от рода (вместо приложение е написано програма или вместо редактирай е промени)

BG- превод

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.