Премини към съдържанието
Гости super.angel.girl

Как да разбера дали наистина ме харесва?

Препоръчан отговор

Гости super.angel.girl

Аз съм едно момиче на 13 години и харесвам едно момче. Още от момента, в който го видях, веднага го харесах, защото е изключително забавен, красив, има прекрасна усмивка и прекрасни зелени очи! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :love: Виждаме се в училище и си говорим, но не много често..Понякога се базика с мен и едни мои приятелки, но той си го казва! Проблемът е, че когатоо го видя сърцето ми почва да бие силно, очите ми блесват и се зачервявам като домат! Не мога да издържа на красотата му, а и не мога да го погледна в очите! Искам, но не мога! Държи се добре с мен,но не ме обижда както прави и на другите(някои от класа ми или от другите по-горни или долни класове) . Държи се с мен все едно сме добри приятели. Усмихва ми се и ми казва името на галено. Знам, че в това няма нищо особено, но когато някой ми каже така ми става приятно, защото ме харесват като човек, но ако го каже момче, което харесвам направо ми поникват крилца и ми се ще да излетя от радост. :inlove1::weather3::angel19:

За жалост не мога да го попитам дали ме харесва, защото ме е срам и не знам, какво да правя, незнам дали ме харесва, а ако ме харесва ще бъде страхотно! Мисълта ми е проста:

Искам по някакъв начин да разбера дали ме обича, как да разбера?

:ph34r:

post-294217-0-87234900-1298301150_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм едно момиче на 13 години и харесвам едно момче. Още от момента, в който го видях, веднага го харесах, защото е изключително забавен, красив, има прекрасна усмивка и прекрасни зелени очи! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :love: Виждаме се в училище и си говорим, но не много често..Понякога се базика с мен и едни мои приятелки, но той си го казва! Проблемът е, че когатоо го видя сърцето ми почва да бие силно, очите ми блесват и се зачервявам като домат! Не мога да издържа на красотата му, а и не мога да го погледна в очите! Искам, но не мога! Държи се добре с мен,но не ме обижда както прави и на другите(някои от класа ми или от другите по-горни или долни класове) . Държи се с мен все едно сме добри приятели. Усмихва ми се и ми казва името на галено. Знам, че в това няма нищо особено, но когато някой ми каже така ми става приятно, защото ме харесват като човек, но ако го каже момче, което харесвам направо ми поникват крилца и ми се ще да излетя от радост. :inlove1::):P

За жалост не мога да го попитам дали ме харесва, защото ме е срам и не знам, какво да правя, незнам дали ме харесва, а ако ме харесва ще бъде страхотно! Мисълта ми е проста:

:wink12:

Отговарям ти директно на въпроса кога ще разбереш дали те обича:

1. Трябва да поживеете поне 1 година заедно (а като имам предвид възрастта ти, това ще е възможно по закон едва когато стнаеш на 18, та прибави още една година, ако тогава заживеете заедно)

- следващите точки се отнасят за тази 1 година

2. Когато преживеете поне едно нещо лошо, неприятно, заедно (ситуация, нужда)

3. Когато преживеете след т.2 поне едно нещо хубаво (това не е трудно в началото)

4. Когато след тази 1 г. той още те чака на местата за срещата ви и ти е забавно с него

Сега си просто едно момиче, което "го тресва хормона", колкото и цинично да звучи. Поне се надявам, че вече ще правиш разлика между обич и харесване по външност.

Редактирано от adXok (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

я постни една твоя снимка и аз щи кава дали та харесва :Д:Д а инак не вярвам да те оби4а:Д:Д но виж да те харесва може :rolleyes: никои не е казал 4е трябва да го питаш дали те харесва :) викаш му да доиде с тебе до стола например в некво между4астие после па мож на кафе да го накараш да отидите и тъи аи нимои да ва е срам толкоз бре :Д:Д

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз съм едно момиче на 13 години и харесвам едно момче. Още от момента, в който го видях, веднага го харесах, защото е изключително забавен, красив, има прекрасна усмивка и прекрасни зелени очи! :*:love: Виждаме се в училище и си говорим, но не много често..Понякога се базика с мен и едни мои приятелки, но той си го казва! Проблемът е, че когатоо го видя сърцето ми почва да бие силно, очите ми блесват и се зачервявам като домат! Не мога да издържа на красотата му, а и не мога да го погледна в очите! Искам, но не мога! Държи се добре с мен,но не ме обижда както прави и на другите(някои от класа ми или от другите по-горни или долни класове) . Държи се с мен все едно сме добри приятели. Усмихва ми се и ми казва името на галено. Знам, че в това няма нищо особено, но когато някой ми каже така ми става приятно, защото ме харесват като човек, но ако го каже момче, което харесвам направо ми поникват крилца и ми се ще да излетя от радост. :(:):)

:D

Прекалено фалшиво звучи, хич тамън не отговаря на акъла на 13 годишна.

А иначе, за такиви работи ли ти трябва ?

Публикувано изображение

.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ааа има голяма разлика между обич и харесване! :)

да де, има ама госпожата дето се е правила тука на 13 годишна, в последния момент е решила да вкара повече драма, за да се ловят по-лесно въдицата съфорумците и да пишат повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гости super.angel.girl
    :D Здравейте хора, аз съм пак! Малее... днес ви гледам коментарите.. и ще ви кажа: На 13 съм наистина, който не вярва да си гледа работата, как може голям човек да пише това забога?? И второ, вече сме гаджета от толкова отдавна, а за тва дали ме харесва или не.. да харесва ме ( специално се отнася за Silvering) :) Мерси за хората, които ми помогнаха ( понякога пиша обич, но имам предвид харесване, може да си проличи, аз съм на тринайсет, аз съм в пубертета, за всички харесване е същото като обич, поне в нашето даскало ( иам едно момиче, които наистина се обичат, но са на 12 :D) чао

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1.Напиши името на човек от срещуположния пол.

2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен

3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я

4.Месецът ти на раждане

5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял

6.Напиши името на човек от същия пол като теб

7.Любимото ти число

8.Калифорния или Флорида

9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът

10.Напиши желание.

Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.

2.Ако си избрал:

Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.

Черен - Ти си скромен и агресивен.

Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.

Син - Ти си човек със спонтанен характер.

Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.

3.Ако инициалът ти е:

А-Р - Имаш много приятели и любов в живота

Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще

разцъфне.

С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.

4.Ако си роден през:

Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се

влюбил в този, който не си очаквал.

Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.

Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.

Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще

откриеш сродна душа.

5.Ако избереш:

Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много

промени и ще се радваш на тях.

Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще

направи всичко това, но може и да не го разбереш.

6.Това е най-добрият ти приятел.

7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.

8.Ако избереш:

Калифорния - Обичаш приключенията.

Флорида - Романтична душа си.

9.Ако избереш:

Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.

Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.

10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

УСПЕХ!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, иначе няма да ви е интересно! И така:

1. Напиши името на човек от срещуположния пол.
    2. Кой е любимия ти цвят от тези – Жълт, черен, зелен, син или червен.
    3. Първият ти инициал: А-P, Л-Р, С-Я.
    4. Месецът ти на раждане.
    5. Кой цвят харесваш повече-черен или бял.
    6. Напиши името на човек от същия пол като теб.
    7. Любимото ти число.
    8. Калифорния или Флорида.
    9. Кое харесваш повече: Езерото или океанът.
    10. Напиши желание.

Отговорите:

1. Това е името на човека, в който си истински влюбен.
    2. Ако си избрал:
    Червено – Ти си жив и изпълнен с любов.
    Черен – Ти си скромен и агресивен.
    Зелен – Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
    Син – Ти си човек със спонтанен характер.
    Жълт – Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
    3. Ако инициалът ти е:
    А-Р – Имаш много приятели и любов в живота.
    Л-Р – Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще.
    разцъфне.
    С-Я – Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
    4. Ако си роден през:
    Януари-Март – Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се.
    влюбил в този, който не си очаквал.
    Април-Юни – Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
    Юли-Септември – Ще имаш незабравима година с много промени.
    Октомври-Декември – Годината няма да е от най-добрите, но ще.
    откриеш сродна душа.
    5. Ако избереш:
    Черно – Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много.
    промени и ще се радваш на тях.
    Бяло – Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще.
    направи всичко това, но може и да не го разбереш.
    6. Това е най-добрият ти приятел.
    7. Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
    8. Ако избереш:
    Калифорния – Обичаш приключенията.
    Флорида – Романтична душа си.
    9. Ако избереш:
    Езерото – Верен си на приятелите и си малко резервиран.
    Океан – Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
    10. Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснеш това в друг форум до 1 час

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 21.02.2011 г. в 17:12, Гости super.angel.girl написа:

Аз съм едно момиче на 13 години и харесвам едно момче. Още от момента, в който го видях, веднага го харесах, защото е изключително забавен, красив, има прекрасна усмивка и прекрасни зелени очи! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :love: Виждаме се в училище и си говорим, но не много често..Понякога се базика с мен и едни мои приятелки, но той си го казва! Проблемът е, че когатоо го видя сърцето ми почва да бие силно, очите ми блесват и се зачервявам като домат! Не мога да издържа на красотата му, а и не мога да го погледна в очите! Искам, но не мога! Държи се добре с мен,но не ме обижда както прави и на другите(някои от класа ми или от другите по-горни или долни класове) . Държи се с мен все едно сме добри приятели. Усмихва ми се и ми казва името на галено. Знам, че в това няма нищо особено, но когато някой ми каже така ми става приятно, защото ме харесват като човек, но ако го каже момче, което харесвам направо ми поникват крилца и ми се ще да излетя от радост. :inlove1::weather3::angel19:

:ph34r:

sky-heart1280.jpg

За жалост не мога да го попитам дали ме харесва, защото ме е срам и не знам, какво да правя, незнам дали ме харесва, а ако ме харесва ще бъде страхотно!   - Ето ти къде е проблема. Докато не промениш този си начин на мислене винаги ще си несигурна и не само в отношенията ти към другия пол. Иначе стъпки, алгоритъм няма. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 6/30/2016 в 14:11, Емил Костов написа:

За жалост не мога да го попитам дали ме харесва, защото ме е срам и не знам, какво да правя, незнам дали ме харесва, а ако ме харесва ще бъде страхотно!   - Ето ти къде е проблема. Докато не промениш този си начин на мислене винаги ще си несигурна и не само в отношенията ти към другия пол. Иначе стъпки, алгоритъм няма. 

То момичето за 5 години най-вероятно се е оправило,но иначе те подкрепям. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Попринцип аз като искам да разбера нещо смисъл говоря общо предлагам да играем на шише сигурно знаеш как се играе и питам съответни човек това, което ме интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 28.04.2017 г. в 23:11, Румяна Иванова написа:

Попринцип аз като искам да разбера нещо смисъл говоря общо предлагам да играем на шише сигурно знаеш как се играе и питам съответни човек това, което ме интересува.

Кво искаш да разбереш - дали ще те опъне ли? То играта на "шише" обикновенно натам води! Или друго искаш да разбереш, за чувства? Е, то се усеща а не се разбира! 

Редактирано от Кумчо вълчооо (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз искам да разбера дали ме обича едно момче , ама ме е срам да питам. Обаче догодина ще събера смелост и ще му задам директно въпроса.:mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 часа, Амели написа:

И аз искам да разбера дали ме обича едно момче , ама ме е срам да питам. Обаче догодина ще събера смелост и ще му задам директно въпроса.:mad:

Ми то утре може да го блъсне влак, ама ти изчакай... не бързай.:mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, Амели написа:

Каквото е писано това . :mad:

Не искаш ли ти да го напишеш... писаното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи,че си фенка на Интернационале(Милано) и ще бъде твой

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, -BELIAL- написа:

Не искаш ли ти да го напишеш... писаното.

Искам , но не знам как. Ти знаеш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 минути, Амели написа:

Искам , но не знам как. Ти знаеш ли ?

Знам. Ще те науча ако искаш, но трябва да ми вярваш.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, Амели написа:

Да не ме изтървеш в някоя канавка ? :(

Трябва да ми вярваш. Ако паднем, ще паднем двамата.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, -BELIAL- написа:

Трябва да ми вярваш. Ако паднем, ще паднем двамата.  :)

Ще боли ли много ? :clown:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.