Премини към съдържанието
annet

проблем с влизането в някои сайтове

Препоръчан отговор

здравейте,имам нужда от помощ,проблемът е,че от три дни не мога да влизам в някой -по точно в повечето сайтове,когато отворя mozilla-та или explorer-а ми изписва това в долния ляв ъгъл: function(){ var b,d,e,f;function g(a,c){if(a.removeEventListener){a.removeEventListener("load",c,false);a.removeEventListener ("error",c,false)}else{a.detachEvent("onload",c);a.detachEvent("onerror",c)}}function h(a){f=(new Date).getTime();++d;a=a| |window.event;var c=a.target||a.srcElement;g(c,h)}var i=document.getElementsByTagName("img");b=i.length;d=0;for(var j=0,k;j мислех че може би е вирус,но като пусна касперски/kis 2011/ нищо не открива,както и авира,ако имаше вирус щеше да се появи някаква индикация или поне някъв проблем с компютъра,но всичко е на ред с него само,че не мога да влизам в повечето сайтове,изписва ми:Access has been Denied! моля ако някой може да помогне,благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на сайтове със забранени скриптове от добаваката NoScript (един символ S долу вдясно на браузъра), но тя е за Firefox, а ти казваш, че е същото и с InternetExplorer.

Редактирано от Ken (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми прилича на сайтове със забранени скриптове от добаваката NoScript (един символ S долу вдясно на браузъра), но тя е за Firefox, а ти казваш, че е същото и с InternetExplorer.

да и с двата браузера проблема е един и същ,а добавката NoScript я махнах,мислех че тя е проблема,но нищо-проблема си остава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с google chrome не съм опитвала,но ще мога да пробвам чак привечер/когато се прибера/ и тогава ще пиша, благодаря за помоща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и с Google Chrome проблем е същия,явно ще трябва прейсталация на компютъра

Не бързай толкова с преинсталацията.

Провери какви програми имаш инсталирани. Дали нямаш нещо свързано с казина, реклами и т.н., и ако откриеш го деинсталирай.

Случайно да имаш инсталиран Split Screen ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с някоя версия на Опера (браузер) или някоя по-стара версия на Firefox. Почисти с CCleaner. Ако не е тайна, кажи кои по-точно са тези сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще пробвам и с опера,но си мисля ,че пак няма да стане,вчера махнах Tune Up Utilities,и сложих Windows 7 Mnanager-нищо,ще опитам и с CCleaner,но има и друг проблем,каквото и да опитам да запиша -не мога,дава ми грешка и се налага през скайпа да прехвърлям от компа на лаптопа,затова си мисля,че е необходима преинсталация

Редактирано от annet (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай си браузърите,като деинсталираш всички add-ons и изчисти с ccleaner . След това си провери hosts файла ( C:\WINDOWS\system32\drivers\etc) , дали нещо не е променян и след това може да използваш hijack this (който почти сигурно ще намери проблема).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване