Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

albertog

Внезапно рестартиране

Препоръчан отговор

Здравейте , знам че има много теми но реших да пусна още 1 тема , значи проблемът е там че когато си вклуча компа и при зареждане на windows екрана прескочи 1 път вмисал както си зарежда и загасне екрана за половин сек и пак си продължи след това независимо дали играя на игра или си ровя в интернет компа просто се рестартира сам , не мисля че е от някой вирус или от software защото оняден преинсталирах windowsa и пак ми прави този проблем , скоро си взех нова видео карта защото ми изгоря старата и се чудя дали е от нея , отворил съм компа и не гледам да го товаря с големи игри за да не загрева температурата в стаята е сравнително добра не е много топло , значи с Windows Xp sp3 съм , дъно : Foxcorn , видео карта : Nvidia Geforce 8 800 GT мисля че беше , процесор Intel Coleoron 3.33 ghz .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е от захранването , но като никой не го е казал какво е , може да пиша глупости в момента: http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=forums&module=forums&section=rules&f=9 И тази 8800 с този селерон , направо работи като бавноразиваща! Ако не знаеш как да ни дадеш подробна информация http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=152629

Редактирано от Daredevil_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е от захранването , но като никой не го е казал какво е , може да пиша глупости в момента:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=forums&module=forums&section=rules&f=9

И тази 8800 с този селерон , направо работи като бавноразиваща!

Ако не знаеш как да ни дадеш подробна информация http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=152629

Ах преебах се значи с видео картата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ах преебах се значи с видео картата

Дай по-подробна информация за компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео карта : Nvidia Geforce 8 800 Процесор : Intel Coleoron 3.33 ghz Рам Памет : 1.5 GB DDR 2 Хард Диск : 150 GB Дънно : Foxcorn не знам точно модела. Операционна система ; Windows Xp sp3 BG Ще пробвам да сменя захранването , а искам да ви попитам отностно видео картата какъв е проблема защото старата ми беше Nvidia Geforce 7 300 LE но изгоря и сложих тази.

Редактирано от albertog (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео карта : Nvidia Geforce 8 800

Процесор : Intel Coleoron 3.33 ghz

Рам Памет : 1.5 GB DDR 2

Хард Диск : 150 GB

Дънно : Foxcorn не знам точно модела.

Операционна система ; Windows Xp sp3 BG

Ще пробвам да сменя захранването , а искам да ви попитам отностно видео картата какъв е проблема защото старата ми беше Nvidia Geforce 7 300 LE но изгоря и сложих тази.

Gt 8800 e много по лакома от 7300 и според мен е от захранването недостатъчна мощ.

п.п сподели поне какво ти е захранването,дали проблема не е в паметта на видеото :rolleyes:

Редактирано от Williams (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека да каже какво му е захранването и да каже дали е махнал автоматичния рестарт при син екран .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да проверя какво ми е захранването ?

Отвараяш страничния капак на компютъра и зависи от кутията захранването ти е или горе или доло от лявата страна . На него трябва да има лепенка с таблица на която пише колко вата е и каква марка е . Редактирано от Sniper Control (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

400 W ми е

това нищо не значи, кажи марка - дати кажем дали наистина е 400 или само лепенката е толкова... но все пак кажи и колко годишно е захранването/компютъра... Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

400 W ми е

Снимай лепенката , която е на него или кажи какво пише на нея!8800гт точи към 120 вата под товар имай го в предвид!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимай лепенката , която е на него или кажи какво пише на нея!8800гт точи към 120 вата под товар имай го в предвид!

Модел LPE2-23 мога ли да сменя захранването с по мощтно и колко пари струва и колко мощтно да сложа ? и защо видео картата работи като бавноразвиваща на този процесор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Seasonic SS-400ET - 97лв. Това захранване е с истински 400W, а не като твоето. Относно другия въпрос - процесора е много бавен, спъва видеокартата и тя не може да покаже истинските си възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Seasonic SS-400ET - 97лв. Това захранване е с истински 400W, а не като твоето. Относно другия въпрос - процесора е много бавен, спъва видеокартата и тя не може да покаже истинските си възможности.

Какъв процесор да си взема и колко пари е ? , има ли опастност за тази видео карта с тази конфигурация ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами зависи какво ти е дъното. Ако поддържа C2D, то един E5700 ще свърши работа. За видеокартата, както и за другите компоненти опасността идва от некачественото захранване с което си в момента, а не от процесора. Той(процесора) просто е бавен - нищо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...