Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, от няолко дeна имам голям проблем с флаш клиповете.

В youtube изобщо не се отварят, а в другите сайтове излизат на квадратчета и не могат да се пуснат на цял екран.

Няколко пъти преинсталирам флаш плеър, но без успех.С Acer Aspire 5742G съм.

Помагайте братя...

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, че имате инсталирана някаква добавка за сваляне на видео Internet Download Manager май беше. Пробвахте ли да я спрете временно и да опитате без нея?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я отвори този файл с Notepad и го качи да го видим?

За NT,2000,XP,2003,Vista,7

%SystemRoot%\system32\drivers\etc\hosts
Не разбирам как така да го отворя, да не би да имате предвид да го запазя в нодпад!?

P.S. Мисля, че за това става въпрос:

hosts.txt

Редактирано от 3SSS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам как така да го отворя, да не би да имате предвид да го запазя в нодпад!?

Точно така,но не виждам съмнителни препратки в него и съмненията ми отпадат.

А с десен на стартирано видео->Settings->първия таб Display->махни отметката на Enable Hardware Acceleration и рестартирай браузера.

Редактирано от galin59 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОГРОМНИ благодарности Галине, оправи се след като го изключих, никога нямаше да се сетя... :down::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От повече от месец flash player нещо ми крашва постоянно. Ползвам firefox 3.6. Публикувано изображение

Редактирано от zulos (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване