Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Снимах го с Camtasia Studio 6.

При мен не се отваря този файл, дава някаква грешка в кодек-а.

Снимах го с Camtasia Studio 6. Може да имаш проблеми с кодеците. Дай му Continue или нещо такова ако има. Редактирано от Vasilian (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимах го с Camtasia Studio 6. Може да имаш проблеми с кодеците. Дай му Continue или нещо такова ако има.

Ами то си пише - при регистрацията не си въвел алтернативен е-маил адрес, където да ти изпратят нова парола или линк за смяна на паролата.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали си забравил паролата на vasilian98 ( поне това се вижда на клипа), защо въвеждаш за vasiliazz?

защото [email protected] ми е алтернативен
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е убаво де, ама как аджеба от ABV ще разберат на кой акаунт си забравил паролата? Въведи в полето vasilian98 за да укажеш за кой акаунт да ти изпратят паролата на алтернативния [email protected], за който предполагам знаеш паролата.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е убаво де, ама как аджеба от ABV ще разберат на кой акаунт си забравил паролата? Въведи в полето vasilian98 за да укажеш за кой акаунт да ти изпратят паролата на алтернативния [email protected], за който предполагам знаеш паролата.

Ами в началото съм писал [email protected] , после Забравена парола и въвеждам алтертативен имейл.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

според мен трябва да въведеш като алтернативен мейл забравения акаунт и те ще пратят на алтернативния, който си задал при създаването на акаунта... то си го пише и без това:

Попълнете потребителското име на пощата, чиято парола сте забравили. Ако сте въвели алтернативен адрес на тази поща, на него автоматично ще бъде изпратено писмо, което ще ви даде възможност за смяна на парола.

MPlayer SVN-r31743-4.2.5 (C) 2000-2010 MPlayer Team
Setting process priority: abovenormal

158 audio & 346 video codecs

Playing C:\capture-2.avi.
Cache fill:  0.00% (0 bytes)

AVI file format detected.
[aviheader] Video stream found, -vid 0
AVI: No audio stream found -> no sound.
VIDEO:  [tscc]  1364x768  32bpp  15.000 fps  981.6 kbps (119.8 kbyte/s)
Cache not responding!
Cache not responding!
Opening video filter: [pp=lb/hb/vb/dr]
==========================================================================
Opening video decoder: [ffmpeg] FFmpeg's libavcodec codec family
Selected video codec: [ffcamtasia] vfm: ffmpeg (FFmpeg TechSmith Camtasia Screen
 Codec)
==========================================================================
Audio: no sound
Starting playback...
[PP] Using external postprocessing filter, max q = 6.
Could not find matching colorspace - retrying with -vf scale...
Opening video filter: [scale]
Movie-Aspect is undefined - no prescaling applied.
[swscaler @ 011ae334]BICUBIC scaler, from bgra to yuv420p using MMX2
VO: [directx] 1364x768 => 1364x768 Planar YV12
нямате кодек tscc за това вади грешка... Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами в началото съм писал [email protected] , после Забравена парола и въвеждам алтертативен имейл.

Абре човеко защо ще въвеждаш алтернативния e-mail? В началната страница е без значение какво ще въведеш! На забравена парола в полето от дясно въведи vasilian98, след което влез в пощата [email protected] на нея трябва да си получил e-mail с инструкции за смяна на забравената парола на акаунта vasilian98!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абре човеко защо ще въвеждаш алтернативния e-mail? В началната страница е без значение какво ще въведеш! На забравена парола в полето от дясно въведи vasilian98, след което влез в пощата [email protected] на него трябва да си получил e-mail с инструкции за смяна на забравената парола на акаунта vasilian98!

Не става. Пише "Няма потребител с това име".

Редактирано от Vasilian (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става. Пише "Няма потребител с това име".

Значи не си забравил паролата а юзера. Освен това, ако не си използвал пощата отдавна е напълно възможно да са изтрили акаунта ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След колко време изтриват неизползвани акаунти?

след 3 месеца ако не се получават писма и не се влиза в пощата
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм с друг браузър и дори на друг компютър, но не става!

след 3 месеца ако не се получават писма и не се влиза в пощата

А възможно ли е да ми го върнат по някакъв начин?(възможно е да са ми го изтрили)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвал съм с друг браузър и дори на друг компютър, но не става!

А възможно ли е да ми го върнат по някакъв начин?(възможно е да са ми го изтрили)

Няма какво да ви връщат, защото след като го изтрият вече не съществува, просто трябва да се регистрирате наново със същото име :speak:

Успех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви попитам нещо, знам че въпроса ми не е за тук,но не знаех къде да си го задам.......извинявам се предварително :P Искам да си изтрия хронологията на потребителските имена, пощите където съм влизала от моето пц.....дано да сте ме разбрали. Напрамер влизам във фейсбук, и щракам 2-ва пъти върху мястото за емейл адрес, и ми излизат отдолу 5 емейла, с който са влизани в фейсбук от моето пц, искам да направя така, че да не се запаметявам тези емейли..... :question: Благодаря ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви попитам нещо

Ми сигурно ще трябва да кажеш с какъв браузер си и как така от твоя комп. влизат с 5 различни мейла...служебен ли е?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами със Vista съм

Vista е windows-a ти, а браузер е това от което пишеш,може да е Google Chrome, Mozilla, Internet Explorer..

Ако искаш може да ползваш по-често http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=49967,това е програма за почистване и оптимизация,след нея не остават никакви следи...

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле колко се изложих ;):rolleyes: Ами с мозила съм тогава:) А иначе не искам постоянно, а сега само да ги изтрия, оф! Също ми е на български... имам някакъв спомен, че преди време съм чистила от горе от менюто на браузъра... но може и тогава да е било на интернет експоар..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aми не ползвам Mozilla и няма да съм полезен за конкретния браузер, но програмата която посочих е идеална за тази цел-от време на време да триеш хронологията и остатъчните файлове, та ако искаш си я инсталирай,ако ли не...ще трябва някой по запознат да се изкаже:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, ще я изтегля. Само че каква е разликата? :)Standart i Portable.. Изтегли: CCleaner 3.04.1389 Standard | Изтегли: CCleaner 3.04.1389 Portable |

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване