Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Link:Windows XP Pro SP2 Gold Reloaded Edition

Препоръчан отговор

The installation will not require activation and registration!
или казано на БГ значи:

Инсталацията не се нуждае от активация и регистрация!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли някой, който го е изтеглил да го качи в датата? На мен ми прави проблем при опита за изтегляне от рапид-а..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобна админ версия (или корпоративна) има от около 2-3 години ! Незнам тази с какво е по различна от VOL/VLK корпоративни версии на Windows XP/2003 но мисля че няма разлика и спокойно може да си използвате тази която имате от преди няколко години !

За съжаления - НЯМА Home Edition Corp. версия sad.gif

Забележка:

това изобщо не е шега версия - подобна версия се използва за инсталация на голям брой машини, което ще рече че е достааааа трудно на всяка от тях да се прави активация :)

Редактирано от softman (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 седмици по-късно...

Имам следния проблем - липсва ми последния файл My_Iso.part14! Може ли някой да ми каже от каде другаде мога да изтегля файловете?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

33574.jpg

What is the difference between the original version and the gold reloaded version?

The folowing features has been changed:

01. Windows File Protection has been disabled.

02. Custom desktop theme can be changed without patching your Windows

03. Faster Connection Speed has been unlocked, no more slow connection speed while using P2P (Kazaa, eMule, BitTorrent) programs.

04. Concurrent sessins has been enabled

05. SunMicrosystems Java RunTime provided

06. WinZip and WinRAR included

07. Bootable CD

Download @ ######

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе,аз и от двата линка немога да го дръпна (нямам рег. в арената, аз датата .... sad.gif..)

Ако това нещо го има на друго място ЛС plss ;)

Мерси предварително

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти и трябва,нещото е просто шарена самоделка.Изтегли си Майкрософтско копие и си го модни като искаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

За незнаещите какво означава GOLD:

Още по-добре е, ако си намерите *GOLD* копие на WinXP (тоест официалното копие в деня на пускане в продажба на операционната система).
:rolleyes:

п.с Това не е ъпдейт

в майкрософт даже и не са чували за този "Windows XP Pro SP2 Gold Reloaded Edition Update" даже може да платят на изобретателя му
, а ОФИЦИАЛНОТО КОПИЕ НА WINDOWS без каквато и да е промяна ( като въпросните самоделки например )

Тествал съм го и във виртуална машина и на реална и не открих разлики межу GOLD и оригиналния Windows който имам!!!

А за тези които не могат да си го изтеглят от тези линкове - има го в ###### !!!

Редактирано от plamen74.72 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване