Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Междузвездни войни: Епизод 3 - Отмъщението на сита

Препоръчан отговор

Всички големи очаквания имаме за този филм... дано не стане като с повечето чакани филми => да е лош sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 52
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ами аз ще го гледам в Благоевград, в предпремиерното кино "Cinemax". То и още едно в Пловдив са единствени по рода си в България. Естествено, че хората няма да нарушат правилата и премиерата си е в 00:01ч. на 19.05.05г. cool.gif  Аз днес си взех билетите и то пръв (използвайки малко определени привилегии), защото официално още не се продават. Цената им е по 7 лв., но съм чул че в София ще е най-малко двойна или 20 лева.

<{POST_SNAPBACK}>

Ееей и аз там ще го гледам . Откога продават билетите ? Искам и аз да си взема , ама сигурно ли е че цената им е 7 лв ? Аз незнам дали точно на премиерата ще го гледам , защото имам имен ден другата седмица (Костадин и Елена) и след това съм на абитуриенстка на братчед ми , ама ако остане време веднага отивам в Cinemax . Това е просто хита на сезона .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееей и аз там ще го гледам . Откога продават билетите ? Искам и аз да си взема , ама сигурно ли е че цената им е 7 лв ? Аз незнам дали точно на премиерата ще го гледам , защото имам имен ден другата седмица (Костадин и Елена) и след това съм на абитуриенстка на братчед ми , ама ако остане време веднага отивам в Cinemax . Това е просто хита на сезона .

<{POST_SNAPBACK}>

Мисля, че вече се продават официално(от днес). Иначе, 7 лева са за премиерата, в следващите дни в зависимост от часа ще се около 5 лева, предполагам. Иначе от 19-ти до 26-ти ще го дават само него и нищо друго! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора . Аз съм от Сандански и ми е малко далечко затова си правя сметка отдалече :whist: . Ама за такива хитове си заслужава . Иначе разгледах сайта на киното и видях цените . Между другото най-сетне са се сетили да направят свестен сайт :) . Сега е много як !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво говорите бе за тази класика в жанра коментариите са излишни

лошо е че в Бургас няма да се появи на 19-05 2005

който има възможност просто е длъжен да го гледа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се интересувате като цяло от сагата, има много добър български сайт посветен на Star Wars, казва се български джедайски орден. Там има какво да се види, ето линк: http://forum.bgjedi.com/index.php cool.gif

п.п Между другото остават само 52 часа до премиерата biggrin.gif

Редактирано от phantom (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
п.п Между другото остават само 52 часа до премиерата biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Ахам с нетърпение я чакам, защото това е любимият ми филм и като се сетя само какъв "бой" беше за билетите. Ми нямам представа какъв ще е филма, но критиците по света са му дали само една звездичка от общо пет. Честно казано аз очаквам много от този филм, все пак трябва да видим свързването на двете трилогии и най - голямата битка правена някога в киното. Надявам се обаче да не остана разочарована, защото егати борбата беше за билети. Малко остана и ще видя.... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди ден-два Лукас каза, че е изключително доволен от резултата - свръзката между старите и новите епизоди. А за критиката е нормално да получи една звездичка. Нали не очаквате вехтошарите да го харесат?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Преди ден-два Лукас каза, че е изключително доволен от резултата - свръзката между старите и новите епизоди.

<{POST_SNAPBACK}>

...е то оставаше Лукас да каже: "А бе...не стана филм..." :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде хора... остават само 5 часа, вече се побъркваааааааам biggrin.gif В момента съм си пуснал саундтрака от епизод 3, докато сърфирам, в 22ч. излизаме да пием по едно кафе, събираме се агитката, малко разходка и в 11:30ч. пред киното с феновете, малко загрявка и.... останалото утре! cool.gif

Редактирано от phantom (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Айде хора... остават само 5 часа, вече се побъркваааааааам  biggrin.gif  В момента съм си пуснал саундтрака от епизод 3, докато сърфирам, в  22ч. излизаме да пием по едно кафе, събираме се агитката, малко разходка и в 11:30ч. пред киното с феновете, малко загрявка и.... останалото утре! cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Утре като вляза в нета към 8:00 да има пълен отчет. Ясно cool.gif

П.П. Щастливец. Искрено ти завиждам.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що се връщам от премиерата. Въпреки, че имаше много заспали, на мен страшно много ми хареса, дори бих казала, че беше СУПЕР :wors: Лукас се е справил доста добре със свързването на двете трилогии и превръщането на Анакин в Дарт Вейдър беше представено по най - добрия начин. Ама ще спра до тук, за да не ви развалям удоволствието от филма. Като го гледате и вие ще коментираме :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее, хора.... какво да ви кажа, освен че съм побъркан от филма! От него блика страшно много тъмнина, болка, страдание, зло.... по- тъмна и потискаща серия не е правена! Много битки, много дуели, много сражения... даже няма да усетите как идва края на филма, толкова бързо се развиват събитията. Императора успява по най-долния и мръсен начин да привлече Анакин към тъмната страна, използва страховете му да не загуби Падме, защото той (Анакин) постоянно сънува, че тя умира при раждането и злия ситски лорд Сидиъс го увещава, че ако се посвети на тъмната страна на силата ще успее да пребори смъртта и да спаси Падме! Толкова му трябва на Анакин и е готов да си подчинява на Палпатин. Съответно приема да му стане ученик и се превръща в Дарт Вейдър. Всички джедаи са избити, остават само Йода и Оби Уан, които съответно се дуелират със Сидиъс и Вейдър. Дуела межди Йода и Императора е доста оспорван, но Йода губи битката и се скрива, а пък Оби Уан с голям късмет успява да победи Вейдър и да му отреже краката и лявата ръка, оставяйки го да изгори в лавата, но императора го спасява и с помощта на роботи го прави на Вейдър, такъв какъвто го познаваме от старите епизоди. Падме наистина умира при раждането, но заслуга за това има и самия Вейдър, който за малко да я удуши в яда си. Страшно динамичен и ефектен филм, доста добре изпипан... нямам повече думи, а и не искам да ви го разкривам в детайли, за да ви е интересен за гледане! Ще бъдете разтърсени из основи и накрая ще се чувствате като ударени с мокър парцал...СТРАХОТЕН Е!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
откъде мога да го сваля тоя филм

<{POST_SNAPBACK}>

От torrents-bg

субтитри starwars.gif

Редактирано от f -ITNI- (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От torrents-bg

субтитри starwars.gif

<{POST_SNAPBACK}>

говоря ти за някой сайт без торент

и междудругото как да си сейвна тази анимация

Редактирано от vankata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро очаквайте и "Отмъщението на Гладните "

след като Ситите се наядоха с мъртви джедаи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като не съм много голям на Star Wars , нито пък съм запознат добре с филма, много се чудя дали да не започна да гледам епизодите от 1 до 6, а не както Лукас ги е правил.

Та въпроса ми по скоро е в това че не мога да си обясня от какъв зор и с каква мислъл Лукас е пуснал филма в тази последователност?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В годините когато е започнат проекта техниката не е била на ниво достатъчно за реализиране на последните 3 серии. Имам напредвид филмовата и компютърната. Ефекта нямало да бъде такъв, какъвто е сега. За това е започнал със серии с по-малко ефекти и повече актьорска игра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то и аз немога да разбера Тарантино с филма Криминале почва от средата върви напред, после назад но накрая е един шедиовър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да се доближиш да този ефект, който е имал филма към нас- феновете, можеш да започнеш да ги гледаш в последователността, в която са създавани. Ще ти бъде по- интересно, като се чудиш, защо Вейдър е с маска, коя е майката на Люк или защо, Йода е в изгнание и после да намериш отговор в новите серии. Освен това за да "вържеш" цялата история ще се наложи 3-4 пъти да гледаш филма и да забележиш и детайлите, убягнали ти преди това. В крайна сметка, ще се радвам да станеш накрая и фен филма, завладял цяло едно поколение от света! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен, въобще не гледай новите 3 серии biggrin.gif 4, 5 и 6 са повече от класика и може би затова 1, 2 и 3 не могат да им стъпят на малкия пръст :yanim: Разбира се, това не важи за хората които предпочитат да гледат фойерверки пред филм ;)

Освен това си мисля, че Лукас въобще е имал намерение да чака 20 год., за да прави продължение. Според мен първоначалната идея е била да има само 3 серии. Не мисля че техниката е била виновна за това... Идеята е била да се направи един шедьовър който да шашне публиката. Обаче поразителният ефект направи лоша шега на Лукас - след интересния край се появиха въпросите, аджеба как всичко това е станало и защо. И давай сега да правим нови 3 серии, за да покажем ;) И точно тези серии поразбозиха Филмът :huh: Няма да се учудя ако направят и още няколко нови серии, примерно, 7. 8 и 9 laugh.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е все пак е добре да се отчете и разликата във времето, първия филм е правен през далечната 1975-76г. Сега е почти 30 години по- късно. Нормално е да има разлика, сега техниката е много-много напред. Романтиката от старите епизоди си остава, новите блестят по друг начин, но са перфектни! Мисля, че няма да има повече епизоди.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване