Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Първият филм, който съм гледал/a?

Препоръчан отговор

:yanim: Можете ли да се сетите кой е първият филм който сте гледали?

Моят първи спомен е от филма "Стас и Нели" по Сенкевич. Най-ярко си спомням, как един скорпион ухапа майка им, докато женицата си почиваше в шезлонг. :yanim:

Имам и един много смътен спомен за едни делфини, на които едни лоши чичковци прикачаха бомби и ги пращаха да потапят кораби, но въобще не мога да се сетя за заглавие или някаква друга информация...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 93
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ей, ти ме разби. Спомням си, че първият филм, който гледах на видеокасета(като си купихме видео, била съм на 10-12г, сега съм на 22) беше някакъв със Синтия Ротрок. ама въобще първия филм, който съм гледала......май не помня. sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оо, за първия въобще не знам, сигурно нещо руско, на времето предимно такива даваха по тв. иначе си спомням че първия пълнометражен филм който свалих от нета беше Старгейт, някъде през 1997-8, една седмица го теглих през модема;) ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво vboychev, браво!

Направо ме върна доста години назад ;) , а и в интерес на истината помня първият пълнометражен филм, който съм гледал на кино! Беше началото на 80-те, 5 или 6 годишен да съм бил, а филма се казваше "Мездузвезни войни V: Империята отвръща на удара" на Джордж Лукас. Майка ми ни води двамата с брат ми за да мога аз да се уча да чета на субтитрите ;) . Помня го понеже по-малкият ми брат ревна почти в началото и аз останах сам в салона (в смисъл майка ми изведе брат ми и седнаха на близката сладкарница да ме чакат, а иначе салона си беше пълен) да догледам филма. Ехеееее колко години минаха оттогава ;) ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сещам се за сериали, че тъкмо въртяха Робинята Изаура, а после и Шатовалон;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... а преди тях не бяха ли "Птиците умират сами" и "Шогун" ? Но това са все пак ТВ сериали ... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

макар че е сериал мисля, че "Алф" ми е първия

по отношение на игралните мисля че беше "Боговете сигурно са полудели"3 и 1/3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първи филм като много малък... имам спомени от Бамби, Слончето дъмбо и някав делфин biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

да не е Ум белия делфин?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първи филм като много малък... имам спомени от Бамби, Слончето дъмбо и някав делфин biggrin.gif

<{POST_SNAPBACK}>

делфина да не се казва Fliper

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Като се замислих по темата си спомних за един чешки филм, който навремето гледах на кино (преди двадесеттина години може би). Казваше се "Принцът и вечерницата" и бях влюбен в главната героиня (вечерницата) - страхотна мацка. Е тоя филм ако го намеря отнякъде...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За първи филм не мога да се сетя .

Сещам се обаче , че първият филм който гледах на кино беше "Опасен ум".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спомням си, че на 5 или 6 съседката ни ме забираше от детската градина и после с нея гледахме 2 сериала. Единият беше "Пътеводна светлина", а пък другия "Докато свят светува". Странно е, че знам при условие, че не си спомням какво съм гледала миналата година biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Star Wars - "A New Hope"! В киното на Централна гара, два часа прав, навалица и още куп екстри! Ама затова сега съм такъв маниак на филма!

Редактирано от duhast (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване