Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Първият филм, който съм гледал/a?

Препоръчан отговор

"Конникът без глава" и "Кокошката с пломбираният зъб".В първия филм един гринго конник си отмъщаваше безпощадно, като коронния му номер бе да си сваля главата и да всява страх и суеверие всред мучачосите.

Втория ще да съм го гледал преди първия щото напълно ми е избледнял от паметта...то нали и това е смисъла на темата?

Добре, да ви питам, сега като отделихте време да прочетете що за филми съм гледал в предишния век, чувствате ли се по-уверени за утрешния ден?

Едно от нещата за мен е, че не "Позволи съобщаване за отговори по email".Няма смисъл.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 93
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Първите спомени от филми, гледани на кино са Междузвезни войни ( коя точно част не помня) и Дънди Крокодила, но кое след кое беше не помня - май междузвездните войни. Иначе ако говорим за анимации - Пинко розовата пантера, Том и Джери и Уди Кълвача ми се въртят като най-ранни спомени.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Великолепната Седморка - ако не се лъжа за името .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много свежи филми се изредиха...

Ицка ми се да спомена 1 стар български ТВ сериал: "на всеки километър". Той ще да е сред 1 от първите филми, които съм гледал. За съжаление беше малко идеологизиран, но времената бяха такива...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно за първия филм не се сещам, но първият ми спомен за ходене на кино е на филма "Покахонтас" и бях доста малка...Имам и спомени от Туйн Пиикс...те май са по старинни...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чесно да си кажа не си спомням ;) но сигорно ще е бил Крал Ралф или Битката преди коледа.И 2-та филма са мн старички и двата са мн яки :P :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако трябва да бъде честен първият филм, който гледах беше много сложен за мен (все пак бях на 6 години!). Спомням си, че това беше "Капитан Петко войвода", който тогава даваха по националната телевизия. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 7 месеца по-късно...

Хм,на кино...Дънди Крокодила или Приказка без край. Един от тия двата. По телевизията си спомня,че бях много малък като гледах "Сбогом Гринго","Мостът Касандра","Рали".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaто чета толкова много и разнообразни жанрове, се сещам за почти същите неща и аз:whist:Анимации, българска класика, американско кино.Може би най-старият ми спомен е от "То" по Ст.Кинг( логично е, като се сетите за жанра cool.gif ) Tуин Пийкс също ми не върти в главата,даже кошмари имах от него.. sad.gif

От българското кино беше "Крадецът на праскови"....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трябва да е било някъде към 71-72 година ... :whist:

Каубойски филм - "Златото на Макена" ....

"Кръвни братя" с бате Гойко (Гойко Митич) и Диин Рид ......

"Бродяга" и "Слонът моя приятел" ...... с Радж Капур ....

Първия филм с еротични моменти (забранен до 18 години !!!) "Наследството на Ферамонти"

Аз го гледах разбира се нелегално на 12 годинки ...

Мдааа по него време повечето филми бяха черно бели .....

Редактирано от 100names (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първият филм на видео,който изгледах докрай,беше "Терминатор 2",бях хлапе,на лагер с другите от класа-голяма атракция беше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

незнам кой е парвия филм които сам гледал но мисля че за първи пат бях на кина на Star Wars I невидима заплаха biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че като малка много дъм се радвала на анимациите с някакво мече - Ръкспин, и някакво пате - Яки ... аз много не ги помня, но тя сигурно знае ;)

Иначе спомени имам от "Завръщане в Рая" и "Птиците умират сами".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано - не помня...Гледала съм доста помии като малка е тогава им се кефих сега ги смятам за помии...Но това, което жестоко се е запечатило в съзнанието ми са "Критасите " ако не се лъжа съм била първи клас много ме беше страх :slap1: Бягах в коридора от страх...

Предполагам, че "Лека нощ" по БНТ - то не се брои нали...еееее беше традиция в къщи гледаме го с брат ми и по креватчетата да се чудиш как съм ги закачила тези Критаси...

Първото ми кино беше на "Кинг Конг" и там много ме беше страх :shy11: Спомням си че не можех до чета субтитрите преминаваха прекалено бързо и там бях доста мъничка не повече от 2 - ри клас...Всеки случай филмът не ми хареса... :shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи първият филм, който гледах на кино беше "Желязната маска" в кино "Освобождение", когато още работеше.

А първият филм, който изобщо съм гледала не го помня. Помня как докато се разхождах като малка измежду каналите попаднах на "Трейнспотинг", точно в момента когато Томи Лий Милър се завира в тоалетната. Много ми беше ярък спомена и след години като го гледах с брат ми и много се учудих biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Трейнспотинг", точно в момента когато Томи Лий Милър се завира в тоалетната. Много ми беше ярък спомена ...

ама беше Юън Макгрегър тоя с тоялетната,Милър пропусна шоуто.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ама беше Юън Макгрегър тоя с тоялетната,Милър пропусна шоуто.

Ох да бе вярно.

Сбърках се biggrin.gif

Пък и аз отдавна не съм го гледала, трябва да поправя тази грешка :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кино за пръв път ходих...във втори или трети клас, с класа и госпожата. Гледахме "Бебето беглец", спомням си, че много се смях и бях очарован особено от момента, в който на онзи пич му се запалиха гащите... :clap: А първият филм, за който се сещам че съм гледал, мисля , че беше "Под прицел" с Мел Гибсън. Имахме го на касета и го гледах много често. И един друг "Драконът, младият учител" хаха...с избуначен превод, мъжки глас дублираше всички роли, с две думи - пълна боза! Ама им се радвах...ех спомени.. biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Провокиращ въпрос:А кой е 1001-ят филм,който сте гледали,тъй като няма нужда от видеокасети вече,имаме си torrent servers?:)

Ехеее, ти къде ни запрати.

Аз даже не съм сигурна дали съм гледала толкова филми biggrin.gif

Не съм им водила хронология :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Баш първия филм, който съм гледала не знам кой беше, но първите два, които ми направиха впечатление бяха ”Кон за милиони” и ”Животът ми е ад” - две комедии, на които тогава се спуквах да се смея. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Браво vboychev, браво!

Направо ме върна доста години назад ;) , а и в интерес на истината помня първият пълнометражен филм, който съм гледал на кино! Беше началото на 80-те, 5 или 6 годишен да съм бил, а филма се казваше "Мездузвезни войни V: Империята отвръща на удара" на Джордж Лукас. Майка ми ни води двамата с брат ми за да мога аз да се уча да чета на субтитрите ;) . Помня го понеже по-малкият ми брат ревна почти в началото и аз останах сам в салона (в смисъл майка ми изведе брат ми и седнаха на близката сладкарница да ме чакат, а иначе салона си беше пълен) да догледам филма. Ехеееее колко години минаха оттогава :) ...

хахахах и аз гледах Междузвездни войни с родителите ми и трябваше да ми четат хаххааха в някво лятно кино беше ... около Стрителния техникум .. поне така мисля

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля, че първият филм, който гледах на кино беше Хари Потър и Филосовският Камък, но за първият филм който съм гледала доста назад ще да се врна :):speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване