Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Правим един сайт за флаш игри и съответно изкочи проблема с логото. Имаме три дизайна и ще се радвам да споделите кой Ви харесва най-много: 1. post-222234-0-74121700-1299250312_thumb. 2. post-222234-0-71574700-1299250323_thumb. 3. post-222234-0-03542600-1299250334_thumb. П.П.: И трите предложения са transperant. Цветът на хедъра (подложката) е малко по-тъмен от #333333

Редактирано от milenmk. (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да звучи обидно скромното ми мнение, е че нито едно от трите предложения е подходящо. Ако трябва да се избира само измежду тях, бих заложил на номер №2, поне има някаква идея. Инак - използваните шрифтове не са добри. Графичния елемент при 1 и 2 никак не помага на композицията, №3 категорично отпада. За 5 мин. бих предложил нещо такова, разбира се има много боб да яде докато се нарече добро лого, но с една и две разработки не се прави избор!

Публикувано изображение

P.S. За разработка на логото ви можете да почерпите идея от тук

Едит: Объркан фон

Редактирано от exwol (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предложение №1 ми харесва повече от останалите. логото на exwol леко наподобява това на motogp. пп Като ти гледам сайта, не е лошо да присъства червен цвят в логото.

Редактирано от Xfirebg (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

логото на exwol леко наподобява това на motogp.

Предполагам имаш предвид, че ти наподобява на лого на някакъв моторен спорт, защото: motogp logo

Предложението ми е далеч от подходящото, не съм дизайнер и не ми е за задача! Човека пита а аз просто споделям идея и тя е, графичния елемент (квадратчетата) в края да напомнят на network/online, а не черно-белия флаг развяван при финал на мото състезание. Ако беше така може би щеше да се търси стилизация на флага както при самото лого на motogp. Използваният шрифт и дадения му наклон ми се щеше да се асоциират с устрем/състезание т.е. да се прави връзка с идеята за arcade game. Избора на цветове го направих по баламския начин, просто ми изглеждат подходящи за фона, на който основно ще стоят а именно такъв е посочил и автора на темата "малко по-тъмен от #333333", върху такъв фон съм го и представил.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Избора на цветове го направих по баламския начин, просто ми изглеждат подходящи за фона, на който основно ще стоят а именно такъв е посочил и автора на темата "малко по-тъмен от #333333", върху такъв фон съм го и представил.

Само да вметна, че #333333 е тъмно сиво (ЦЪК) и не пасва с фона който си сложил (поради тази причина transperant e по-добрия вариант поне според мен). За момента е сложен Pacman но продължаваме да мислим за нещо малко по-разчупено. :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че #333333 е тъмно сиво...

Мммда, грешката е моя! Просто когато съм копирал номера на цвета, който си посочил за фон съм изпуснал едната 3-ка и вместо шест съм поставил 5 тройки без да се замислям от там идва и объркването. Инак разработката е вектор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Аз имам две предложения едно малко по сorporate и едно шантаво.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от sheiklo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука изглежда никой не отчита че логото в за хедър.Размерите на картинката трябва да са 217х55 /толкова е оригинала/ или приблизително с тая големина.Това не е плакат че да не се съобразявате с размера.Освен това е желателно да няма фон./да е transperant/

Ако това не бъде спазено каквото и лого да направите ще е неизползваемо за конкретния случай. :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука изглежда никой не отчита че логото в за хедър.Размерите на картинката трябва да са 217х55 /толкова е оригинала/ или приблизително с тая големина.Това не е плакат че да не се съобразявате с размера.Освен това е желателно да няма фон./да е transperant/

Ако това не бъде спазено каквото и лого да направите ще е неизползваемо за конкретния случай. :yanim:

Да не се обидиш, пише се =>"Transparent" и се превежда прозрачно.

Човека каза "Това са предложения" дефакто от изходния файл ще може да се оразмеряват и модифицират по всеки един начин.

По темата...

И двете са добри има още какво да се желае, можете да продължите уговорка за направа на лого от Вас със собствениците на сайта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Моята идея за лого - нещо подобно като шрифт, точките жълти, линиите бели, на черен или син фон

Редактирано от djagi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Публикувано изображение

Моята идея за лого - нещо подобно като шрифт, точките жълти, линиите бели, на черен или син фон

Lol. Това наистина е добра идея. Така направен надписа с пакмена в началото ще стане супер. Мерси, :shy11: Като е готово ще постна резултата.

П.П.: Мерси на всички за помощта. Ето го резултата:

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре е станало, но още две-три неща можеш да пипнеш евентуално - черешката я сложи м/у sf и arcade, а можеш да замениш и c-то с пакманчето. Пробвай как ще стои да болднеш шрифта. И така да го оставиш, добре се е получило според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване