Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, от няколко дена си имам гадже. Ходим на разходки на кино и сме в един клас една и съща паралелка.Но се чудя как или кога да я целуна? Ще ми дадете ли съвети МОЛЯ ВИ :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от няколко дена си имам гадже. Ходим на разходки на кино и сме в един клас една и съща паралелка.Но се чудя как или кога да я целуна? Ще ми дадете ли съвети МОЛЯ ВИ :)

С уста :) :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости... в тъмното, неотработени движения най вероятно ще се превърнат в грешка. Разходка в парка, купете си бонбони... пързаляйте се, смейте се.. изобщо забавлявайте се - и сам ще разбереш кога е момента. Пък и тя сама ще разбере и ще го поиска. Изобщо идеята ми е целувката де се свърже с нещо хубаво.. или на по друг начин казано - да поотделите ендорфин малко.. в мозъците си.. да се почувствате добре /Това се случва и от смеха и от бонбоните или от приятното прекарване, което предлагам/ След това целувката ще бъде ... нещо нормално и завършващо процеса

Редактирано от sheky (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Или щом задава такива въпроси, просто да отиде да си играе с количките и да си пише домашните?

Преценям, че авторът е около 6-ти клас...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичага,правете разходки из парковете карай я на кино,може би най-лесно ще ти е у вас или у тях като гледате филм или си говорите.Просто ще си по спокоен и обстановката ще ва предразположи.Абе хвани я прегърни я погледни я и давай.Не забравяй да се похвалиш се после ;)

Редактирано от RiverBastard (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от няколко дена си имам гадже. Ходим на разходки на кино и сме в един клас една и съща паралелка.Но се чудя как или кога да я целуна? Ще ми дадете ли съвети МОЛЯ ВИ :rolleyes:

Смело! - Забравяш всичко, тръгваш и ако тя те харесва няма да се "дърпа" ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да се осмеля да я целуна и някой все идва http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif и се отказвам после пак и провал.Първо започнах с kiss по бузата и тъкмо се доближих и........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти си баси каръка ти да не си я награбил в някоя библиотека, от де все хора се появяват няма ли по усамотени места за вас !!!

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да се осмеля да я целуна и някой все идва http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif и се отказвам после пак и провал.Първо започнах с kiss по бузата и тъкмо се доближих и........

Спокойно и действай по-смело! Ще дойде момента, а ти и тя сами ще разберете, че е дошъл. Не отлагай много във времето, защото има една приказка: "Едно гадже ще ти бяга до първата целувка".
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пи4 ддеистваи хи4 не му мисли,каде толкоз се появяват хора след даскало га изпрати и като се разделяте я целуни и готово да няма се жениш за нея 4е толкоз му мислиш,не е толко сложно :Д:Д па ко ти са дърпа я режиш и тва е търсиш неква дет не се дърпа :Д:Д ех детска му работа :Д:Д а как по то4но сте гаджета като даже и по бузата не се целувате:Д:Д за рака поне държите ли са :Д

Редактирано от Pavel. (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Изчакай тя да те целуне.Няма по-сладко от това,когато момичето целува.И да,с душа,със сърце,с всяка фибра на тялото си я целувай,когато дойде момента. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да,с душа,със сърце,с всяка фибра на тялото си я целувай. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Хахахаха,сори,не се въздържах.

Очаквам с нетърпение да прочета коментара ти след седмица на въпроса "Как да я мушна?" .Може би "с език ,с ръце,с всеки израстък на тялото си и т.н."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаха,сори,не се въздържах.

Очаквам с нетърпение да прочета коментара ти след седмица на въпроса "Как да я мушна?" .Може би "с език ,с ръце,с всеки израстък на тялото си и т.н."

Въздържай се от нападки спрямо мен,не считам че е уместно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за Саветите

Така, като гледам как пишеш, май си доста малАк и не ти е време за целувки още :ph34r:

Поздрави и лек ден!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, като гледам как пишеш, май си доста малАк и не ти е време за целувки още :wors:

Поздрави и лек ден!

Че той ако беше голям щеше ли да пита как да я целуне или мушне? Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво стана-целуна ли я най-после

:whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

както виждаме не таа какво толкова има да му мислиш целуваш я и ако се дръпне кълцаш и търсиш друга ся како му умуваш как кога защо дали направо ме изумявате както казаха по горе из постовете няма да се жениш за нея да ходиш с някого е временно принципно имам приятел който примерно беше с едно момиче 4 години и сега в момента са женени но принципно не се задаржаме ние българите по повечко с една как да го кажа ние сме ХИЩНИЦИ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама кво ти пука за другите.Кат искаш да я целунеш,действай и това е!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-накрая да не се окаже, че са брат и сестра, като в някоя сапунка?

Toва ме изкефи...а братовчеди?!?!?!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване