Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Късно е Като птица прелиташ напред и назад сърцето ми режеш миг подир миг. Гледаш студено покрай мене вървиш, здрасти не стига чуваш ли ти? С очите си сини студени кражиш усмивка красива криеш-уви, зад омраза дълбока скрита е тя! Късно е вече да те задържа, късно е аз със теб да вървя. Съжалявам дълбоко, но какво от това? Какво да направя точно сега сърцето ми плаче, но няма файда, за тебе съм аз ЧОВЕК БЕЗ ДУША!

Редактирано от MissPurple (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
;):):yanim::cool: Уникално,поздравления Мис :);):wors: Само едно не разбрах,какво е по........ЗАДЪРВA, искам да кажа какво искаш да кажеш с това??? Редактирано от janis joplin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...