Премини към съдържанието
hampsthwaiteuk

Имам WiFi нет от неизв източник,възможно ли е да направа хот-спот с рутер?

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, възможно ли е да направя хот-спот с помоща на рутер (Sky Netgear DG834) и WiFi нет хванат от неизвестен източник? Целта е телефона ми да хваща нет от този рутер, защото явно wifi-то му е слабо и не хваща от първоизточника. Опитах се да свържа рутера с лаптопа (WindowsXP), но по този начин преминава само от wifi на lan т.е може да е активно само едно от двете...

Редактирано от hampsthwaiteuk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Мобилните оператори имат доста добри оферти за мобилен нет. Разгледай ги. :super:

Редактирано от Progres (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, но ти трябва устройство (рутер или аксес поинт) който да може да работи в режим на Repeater.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, но ти трябва устройство (рутер или аксес поинт) който да може да работи в режим на Repeater.

Споменах по-горе че имам рутер, би ли подсказал как ще стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споменах по-горе че имам рутер, би ли подсказал как ще стане?

Въпроса е дали този рутер може да работи като Repeater. Виж в книжката или направо в рутера дали има такава възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване