Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 103
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

И аз да споделя скронния си опит Asus - Около 50% от продадените от мен са ходили на сервиз, два от тях по 3 пъти - тачпад, колонки, изпуснали панти, прегряло видео, прекъсващо wi-fi, дефектен С

IBM бяха лидери и в качество и в иновации,всички купуват от тях 

Я кажи кои се правят в Европа,че да си купим от тях. Кога за последно прави ревизия на фабриките в Китай, че се изказваш толкова категорично? За това че всички са боклуци съм съгласен, но това може да

:rolleyes: Честито!! Дълго да го ползваш :cool: , а може и да почерпиш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко ми е далечна марката леново но ще видим

А марката Chivas Regal по-близка ли ти е :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А марката Chivas Regal по-близка ли ти е :)

много си ми далеч може и да има шуменска..........:cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е добър, да ти е честит и да го ползваш дълго време!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз харесвам DELL, но преди няколко месеца ми изгоря видео картата. Ремонтираха го и сега пак изгоря. Модела е DELL Vostro 1510, с видео карта nVIDIA 8400 GS. Харесвам DELL, обаче мисля да се насоча към Toshiba.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според вас кои марки Лаптопи са най-добрите на пазара като се има впредвид съотношението цена-качество

Според мен е въпрос на избор на предпочитание и на конфигурация. За всеки модел е строго индивидуално
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз харесвам DELL, но преди няколко месеца ми изгоря видео картата. Ремонтираха го и сега пак изгоря. Модела е DELL Vostro 1510, с видео карта nVIDIA 8400 GS. Харесвам DELL, обаче мисля да се насоча към Toshiba.

Проблема не е от Dell, а самото видео. Цялата 8-ма серия е клапава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
  • 2 години по-късно...

Според скромния опит който имам Dell са ми фаворити за качество, въпреки че аз от няколко месеца имам HP, това е първия ми лаптоп и за сега съм доволен. До сега обаче аз повреден Dell не съм виждал, за разлика от останалите марки, като сякаш фаворити са Fujitsu Siemens, MSI също са доста зле особено ефтините им модели много са им проблемни пантите, май не съм виждал MSI на година и да не му играе дисплея. От ефтините серии на Asus, Acer и HP има проблеми с чипсет, видеокарти (понякого имат шанс за ремонт, но понякога не става нищо от тях) ... ест всичко е до бройка :) братовчедка ми има MSI от няколко години и няма проблеми (освен проблема с пантите). Lenovo (IBM) и Packard Bell (Acer ако не се лъжа) не са много разпространени сякаш поне в България :biggrin: Това си е лично мое мнение по мое си наблюдение :biggrin: За мен бих си купил Dell или HP :blink: За MSI имам го от 8 години и не е мръднал така че не знам MSI EX610

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има Латпопи дето изкарват по 10 и повече години..............IBM T  серията като почнеш от Т41,Т43 ,Т60 ,DELL Latitude D серията :) .Тай ,че Професора ще има да взема ама не е прав :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dell са една от най-добрите марки за лаптопи.. тихи и стабилни , могат да издържат дълги години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Dell са една от най-добрите марки за лаптопи.. тихи и стабилни , могат да издържат дълги години.

IBM бяха лидери и в качество и в иновации,всички купуват от тях 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ацер:)!? Ко?Не!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато писах темата, лятото на 2011 година, си търсих лаптоп. Както съм споменал по-горе, юли 2011 се сдобих със следната конфигурация:

Packard Bell EasyNote със следните характеристики:CPU Intel Core i3-380M (2.53 GHz), RAM 3 GB DDR3, HDD Western Digital 640 GB, 15.6" e, Video: Nvidia GT420M 1 GB без OS за 949 лв. от Технополис. За тези 3 години и половина съм го ползвал доста като настолен. Работил е сутрин от 9 вечер до 2. Имало е и периоди, в които не е ползван и по 2 седмици. Малко преди да му изтече гаранцията, започна да загрява много и да се изключва сам. Върнах го. Почистиха го и му смениха изгорял вентилатор. Миналата зима го отворих, за да го изчистя, защото загряваше доста. Това са всичките проблеми, които съм имал с него за тези години. Батерията държеше около 4 часа. Вече държи по-малко от 2. Макар че бях резервиран малко към тази марка, мога да кажа, че това е уникален лаптоп!

Имам и 2 служебни лаптопа. Единият е Dell Latitude D540. Не знам на колко години е, но е железен. Работи страхотно. Има и един Fujitsu-Siemens. Той е по-нов от Dell-a, но е пълен боклук. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Не изглежда лошо моделчето, макар че не си казал/а за какво ще го ползваш?

Лично аз бих заложил на нещо с по-мощен процесор и матов екран, за сметка на харда да речем - примерно това

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не изглежда лошо моделчето, макар че не си казал/а за какво ще го ползваш?

Лично аз бих заложил на нещо с по-мощен процесор и матов екран, за сметка на харда да речем - примерно това

За интернет ,скайп,пауър пойнт,и игри за детето бюджета ми е до към 850

http://www.pcstore.bg/bg/laptop-ultrabook/laptopi/laptop-acer-aspire-e5-511g-nx-ms0ex-010.html   а този ?Не искам да е черен искам нещо цветно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване