Премини към съдържанието
ubisoft

Монтаж на видео карта

Препоръчан отговор

Някой може ли малко да ми обясни как се монтира видео карта, след като се монтира как да се включи, тоест когато включа монитора в нея, какво ще стане като пусна компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук. Редактирано от мики маус (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такам, някой може ли да ми помогне..? Монтирах GTS 450, но не съм сигурен дали вентилатора работи, защото в Everest-a не пише че графичния процесор има вентилатор. В такъв смисъл, ние включихме 1 къбел с 6 такива като черни дупки, но може би не сме включили вентилатора, или той си се включва през този кабел?

Редактирано от ubisoft (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми отвори капака, пусни компютъра и виж дали се върти вентилатора :rolleyes:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такам, някой може ли да ми помогне..? Монтирах GTS 450, но не съм сигурен дали вентилатора работи, защото в Everest-a не пише че графичния процесор има вентилатор. В такъв смисъл, ние включихме 1 къбел с 6 такива като черни дупки, но може би не сме включили вентилатора, или той си се включва през този кабел?

Изтегли си Aida64 наследника на еверест, защото старата програма може да не разпознава новата видео карта правилно.

Вентилатора се върти винаги може да се види с око.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дам, сега пише. Благодаря за програмката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.