Премини към съдържанието
Borqna.K

Проблем с Nokia booklet 3 G

Препоръчан отговор

Здравейте,от септември 2010 съм "горд" собственик на Booklet 3 g.След дълго ровене из интернет да открия нещо различно от реклама на Booklet 3g и свързано с проблемите,с които не мога да се справя,реших да се обърна към потребителите на този форум.Пропускам факта,че като цяло освен красив дизайн и издръжлива батерия проблемите ми са повече,отколкото радостите от тази покупка:rolleyes: Нокията е с Win7 Starter.Като цяло не работи добре.Забива често,"мисли" дълго ,а напоследък се рестартира,след появяване на син екран.Въпросите ми са няколко:Може ли да се инсталира XP ? Възможно ли е да се подмени РАМ-а с по-голяма?И защо в Биос-а не ми се появява нещо различно от твърд диск за буутване? Предварително се извинявам за лошия начин на боравене с терминологиятам,но нямам някакви по-специални познания.Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нокията би трябвало да работи и с ХР стига да намериш подходящи драйвъри.Пробвай да сложиш линукс или операционна система на флаша или външен диск свързан към усб - то и провери отново опцииите. Мисленето или забиването е в резултат от слабият процесор. Обикновено имат нетбуците имат свободен слот, но провери да не е запоена като при някои други модели нетбуци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.