Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та така някой може ли да ми препоръча цяла конфигурация до 1100лв с монитор искам го за игри филми ,а за монитора ако може да е LED и над 20 инча това са изискванията ми ако някой може да ми помогне ще бъда много благодарен. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дъно - ASUS M4A89TD PRO/USB3 - 312 лв.

Процесор - AMD Athlon II X3 Triple Core 445 - 130 лв.

RAM - ADATA 2GB DDR III 1333 - 36 лв.

Хард диск - WD 500GB 7200 16MB SATA III Blue - 70 лв.

Видео - PALIT 1024M GTS450 DDR 5 PCI-E - 197 лв.

Кутия и захранване - COOLER MASTER ELITE 430 BLACK with 500W PSU - 120 лв.

Монитор - BENQ 21.5" G2222HDL, 5ms, 5 000 000:1, 250cd/m2, DVI, LED - 242 лв.

Общо: 1108 лв.

Да си обосновя редакцията - спестяваш малко сега от RAM и видео, за да вземеш това дъно, с което ще можеш да ползваш новите процесори АМ3+, когато излезнат само с ъпдейт на BIOS. ASUS предлагат поддръжка на AM3+ чрез ъпдейт на BIOS

Редактирано от The_Reaver (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колега се е справил с 1,2 пропуска :( и той не е виновен за тях , а ти (автора). Ще ти трябвали DVD и имаш ли си мишка , клавиатура ?!

Редактирано от iliev72 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дъно - ASUS M4A89TD PRO/USB3 - 312 лв.

Процесор - AMD Athlon II X3 Triple Core 445 - 130 лв.

RAM - ADATA 2GB DDR III 1333 - 36 лв.

Хард диск - WD 500GB 7200 16MB SATA III Blue - 70 лв.

Видео - PALIT 1024M GTS450 DDR 5 PCI-E - 197 лв.

Кутия и захранване - COOLER MASTER ELITE 430 BLACK with 500W PSU - 120 лв.

Монитор - BENQ 21.5" G2222HDL, 5ms, 5 000 000:1, 250cd/m2, DVI, LED - 242 лв.

Общо: 1108 лв.

Да си обосновя редакцията - спестяваш малко сега от RAM и видео, за да вземеш това дъно, с което ще можеш да ползваш новите процесори АМ3+, когато излезнат само с ъпдейт на BIOS. ASUS предлагат поддръжка на AM3+ чрез ъпдейт на BIOS

Не бих дал 1/4 от бюджета за дъно , дори да може след време да сложи нов процесор , ако бюджета беше 1500 и нагоре да се вземе добро видео и достатъчно памет става.ще си взема максимално добра конфигурация за игри (както е изискването) и ще се кефя на макс сега!Просто мнение и то си е мое :(

AMD Athlon II X4 Quad Core 640, 3.00GHz, 2M 174лв

ASUS M4A87TD 150лв

KINGSTON 2 x 2GB DDR III 1600 HyperX 80лв

PALIT 1024M GTX460 SONIC DDR 5 304лв

WD 1024GB 32MB SATA III Blue 105лв

COOLER MASTER ELITE 430 BLACK with 500W PSU 120 лв

BENQ 21.5" G2222HDL, 5ms, 5 000 000:1, 250cd/m2, DVI, LED 242 лв

Около 1150лв

Редактирано от Daredevil_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За 60 лв. отдолу може и да се вземе и това: ASUS M4A89GTD PRO/USB3, което е с вградено видео, само че не мисля, че кой знае колко могат да се оползотворят оставащите пари, освен за още една плочка RAM, кой знае колко по-добро видео няма да може да се вземе. А пък мисля, че в момента AMD дъната, които най-много (и единствено според мен) си заслужават са тези, които обявиха с поддръжка за АМ3+. Пак лично мнение :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На мен ми харесаха много конфигурацийте но няма да си купувам аз пц-то а едно приятелче и ето какво мисли да добави Цитирам " Ако може да спестят от дъното и да ми предложат повече рам и някой по добър монитор ,че не му харесва. Да не си помислите че е много претенциозен но е на 12г и така помагайте. А да иска и двд, клавиатура и мишка има.

Редактирано от andreydino (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

какво не му харесва на монитора ?! точно според неговите изисквания е - евтин 22' и с LED :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

какво не му харесва на монитора ?!

точно според неговите изисквания е - евтин 22' и с LED :)

Каза"Ква е тая марка не съм я чувал не бил красив и ако може линковете да са от техномаркет (от там ще се купува монитора)" Майче много иска ама... Редактирано от andreydino (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каза"Ква е тая марка не съм я чувал не бил красив и ако може линковете да са от техномаркет (от там ще се купува монитора)" Майче много иска ама...

Е щом знае какво да си купува и пита ква е тая марка при положение , че иска да се довери на нас , пък и не бил красив :mad: Айде тогава и по красота да си харесва частите.Аз бях до тук със съветите :)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В Техномаркет има: 1 процесор, 7 видео карти, 4 дъна и 5 RAM-a. Да си сглоби PC-то ако може с този "огромен избор" - Компоненти за компютри.. пък и като виждам какви са въпросните части.. няма да коментирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Иска от там да бъде монитора. Айде ако може някой да събере една конфигурация и да си върви. Аз съм му харесал този монитор вие как мислите: http://technomarket.bg/products/09080881/samsung-bx2235-ls22b3uvmn-en

Редактирано от andreydino (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Монитора е хубав , но е доста по-скъп ! 700лв няма как да играе игри ! Дефинирайте ясно и точно какво иска ! А относно сервиза на Техномаркет - от там не бих си взел монитор !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не бих дал 1/4 от бюджета за дъно , дори да може след време да сложи нов процесор , ако бюджета беше 1500 и нагоре да се вземе добро видео и достатъчно памет става.ще си взема максимално добра конфигурация за игри (както е изискването) и ще се кефя на макс сега!Просто мнение и то си е мое :)

AMD Athlon II X4 Quad Core 640, 3.00GHz, 2M 174лв

ASUS M4A87TD 150лв

KINGSTON 2 x 2GB DDR III 1600 HyperX 80лв

PALIT 1024M GTX460 SONIC DDR 5 304лв

WD 1024GB 32MB SATA III Blue 105лв

COOLER MASTER ELITE 430 BLACK with 500W PSU 120 лв

BENQ 21.5" G2222HDL, 5ms, 5 000 000:1, 250cd/m2, DVI, LED 242 лв

Около 1150лв

Поставям под съмнение захранването в тази кутия,защото то е направо Fortron SAGA да го кажем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Монитора е хубав , но е доста по-скъп ! 700лв няма как да играе игри ! Дефинирайте ясно и точно какво иска ! А относно сервиза на Техномаркет - от там не бих си взел монитор !

А кво мислите за мулти рама

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А кво мислите за мулти рама

от трън на глог щото е по-висок :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

от трън на глог щото е по-висок :)

Виждам че можеш да ми помогнеш ще ми направиш ли една конфигурация кво мислиш за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Най-лошия избор.По-добре Плесио но там е скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Виждам че можеш да ми помогнеш ще ми направиш ли една конфигурация кво мислиш за това.

DareDevil ти е направил много добра ! Трябва и само DVD и периферия(мишка и клавиатура) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз нищо не схванах от това инфо ! нито марка и модел на дъното,памет,харддиск,кутия,видео и захранване ! поне аз не бих си купил тази боза !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз нищо не схванах от това инфо ! нито марка и модел на дъното,памет,харддиск,кутия,видео и захранване !

поне аз не бих си купил тази боза !

То боза е цялата фирма виж компютъра за маниаци какъв им е http://www.evarna.com/maniac-6.htm с DDR3 na 1333MHz.

Публикувано изображение

Редактирано от androns (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

" Кутия - Различни, има избор" :blink::angry::blink: Не думай :huh: Разберете, че компютърни части и компоненти се купуват от компютърни фирми, не от бакалии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вземете от Скай или от Аутмакс. Фирмите са коректни, цените са ниски. Не вярвам да иска да плаща повече за "тоя що духа". Все пак търсите съвет и той е: "Не си взимайте готови конфигурации, имат редица недостатъци!!!!! И не винаги най-доброто стои в лъскавият магазин, защото лъскавият магазин има 100 души персонал и цените са по-високи!" Пазарувал съм и от двата магазина, които съм посочил и съм много доволен. Имах проблем със хард диск закупен от едната, същия ден ми го замениха с чисто нов. Цените (особено в Скай) са едни от най-ниските във София и България. Не само коректност, но и ниски цени. Това го няма в МултиДрама и други подобни!

Относно готовите конфигурации: Липсва информация за компонентите, имаш лепенка и ти дават 2 години гаранция на компютъра. Това значи, че си яко прецакан! Как така? Еми 1-во не можеш да го отваряш и чистиш, нито ъпгрейдваш без да ползваш техен сервиз и съответно плащаш за това... Отделно компонентите вътре по отделно идват с по-голяма гаранция- около 3 години за харда и процесора, някой RAM са до 5 години има и с доживотна гаранция и тн и тн.

До колкото разбирам сте от Варна. Еми доставката не е толкова скъпа. От Аутмакс е около 10 лв. Дори в калкулатора си пише твърда цена!

Части не се избират по красота... Сам съм се убедил, че тука има много способни хора и ако се вслушате в съветите им, няма да сгрешите. А ако не можете, вземете си една готовва конфигурация с "кутия по избор" и след 3 месеца ви чакаме с тема: "Нещо не работи".

Успех!

п.с. Ще направя и аз една примерна конфигурация по-късно и ще редактирам поста си.

Редактирано от quickJO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Видях че доста от вас ме препращат към и там намерих тази конфигурация: Конфигурация Intel i5 + Подарък игра Дънна платка - DH55TC DDR3 1333 , VGA Процесор - Core i5-661 3.33GHz 4MB Памет - 2GB DDR3 1333 Mhz Твърд диск - 500GB 7200 16MB Sata 2 Кутия - ATX-3330-CA/400W Записвачка - DVD-RW Sata Цена с ддс 799 лв. Там няма информация за видео дали ако ги питам ще ми кажат каква е или няма в конфигурацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.