Премини към съдържанието
PorKi

HTC Wildfire

Препоръчан отговор

Замислил съм се за тоя телефон,понеже преди 4 месеца си купих sony ericsson c905 за 600 лв а wildfire е към 500 и е доста по-напред и по-добър,но не искам да бързам да го купувам така,че да ме насочите малко няма да е проблем и други телефони да ми предложите,но да са с OS и т.н до 600 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Wildfire e хубав като телефон, но има много минуси, одобенно никста резолюция(240х320) за такъв голям дисплей,поради което всичко е пикселирано.И самия телефон е слаб като характеристики.Ще искаш да си качиш нещо готино и то няма да ти тръгне.Поне аз съм така с моя Htc hero. Aз ти предлагам HTC DESIRE http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/1979/htc-desire Лично аз ако имах пари ,щях да си го взема една добра инвестиция е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ще си вземаш смартфон, нека да е нещо с Андройд или Windows. Не, че не харесвам симбиан, даже съм ползвал телефони с тази ОС, но не е на нивото на другите две. За под 600 можеш да си намериш почти нов HTC HD2, с оставаща гаранция. http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/1899/htc-hd2 Голям дисплей, мултитъч, бърз процесор. Ако събъреш някои лев отгоре, направо нов можеш да си го вземеш. Ако искаш нов телефо - htc desire или legend.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, може ли, някой да ми каже ,как да включа гласовото набиране на HTC-Wildfire? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има едно приложение,

Voice Search

може да си го свалиш от пазара и след малка настройка работи перфектно :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.