Премини към съдържанието
professed

Скоро ще си взимам компютър - помогнете в избора :)

Препоръчан отговор

Здравейте :P Скоро ще си взимам нов компютър. Спрял съм се на тези двата: http://jarcomputers.bg/l_bg/?m=7&i=542125 Pentium® G6950 Dual Core (2.8GHz, 3MB L3, 533MHz GPU, LGA1156) BOX 3GB DDR3 1333MHZ Biostar H55 HD 1000GB HDD SATA2 DVDRW, +R 22x, -R 22x, +RW 8x, -RW 6x, DVD 16x, CDRWR 48x32x48x ATX 300W, JNC MJA006 , черна, mATX ---------------------------------------------------------------------------------------- http://www.multirama.bg/product/8161/kompyutar-multirama-pc-partner.html Intel Dual Core E6700 (2MB L2 3.20GHz 1066FSB) INTEL G41 EXPRESS CHIPSET 2048 MB DDR3 1333MHZ HITACHI 1TB SATAII 32MB GT430 1GB DDR3 NVIDIA GeForce Захранването мисля,че беше Delux 300W ---------------------------------------------------------------------------------------- Компютърът (който си избера) ще го ползвам за игри като: GTA 4,PES 11,Assassin's Creed: Brotherhood (1,2), и други НОВИ игри с по-високи изисквания :) ----------------------------------------------------------------------------------------- Ще върви ли добре с Windows Ultimate 7 + aero effecta ?

Редактирано от professed (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Aero-то ще върви, ама само то :P А култовото захранване на първата конфигурация ............... няма и нужда от коментар. Не че второто е по-добро !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За игри тези компютри определно не стават.Ако имаш желание можеш да ни кажеш каква е сумата , която си отделил (нейният максимум) и имаш ли нужда от периферия (каква) и монитор трябва ли да има?Ние ще помогнем :P

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тамън щях да се умажа и аз за геимърска машина нестават но както казва колегата интересен фактор е колко пари си решил да отделиш..

Редактирано от Genesis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми за сега съм събрал 575 кинта и не смятам повече да събирам.. :P Имам си всичко. Погледнах гаранционната карта и видях,че пише нещо: Кутия Codegen 3325-CA/350W С това "неизвестно" захранване съм от 5 години и съм нямал проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ASROCK M3A770DE 102лв AMD Athlon II X2 Dual Core 250, 3.00GHz, 2M 102лв ADATA 2 x 2GB DDR III 1333 70лв PALIT 512M GTS450 DDR 5 165лв WD 500GB 7200 16MB SATA III Blue 70лв ASUS TA-863 40лв FORTRON SAGA II 400, 400W 65лв До тук са около 615лв с 4гб памет.Ако смъкнем на 2гб памет ще се доближим максимално до твоя бюджет или другият вариант е по-слаба видеокарта!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каквото и да ти говорят консултантите в разните му фирми имай предвид, че 600лв. са изключително малко за геймърска машина. Все пак ще се опитам да сглобя нещо:

Публикувано изображение

Edit:

Докато се мотах колегата Daredevil ме е изпреварил с конфигурацията. Общо взето сме предложили едно и също, а тия готовите боклуци хич не ги гледай.

Редактирано от Lyudmil (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каквото и да ти говорят консултантите в разните му фирми имай предвид, че 600лв. са изключително малко за геймърска машина. Все пак ще се опитам да сглобя нещо:

Публикувано изображение

Edit:

Докато се мотах колегата Daredevil ме е изпреварил с конфигурацията. Общо взето сме предложили едно и също, а тия готовите боклуци хич не ги гледай.

Може ли линк към сглобената конфигурация ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Готова никога не си взимай. Колегата ти е дал частите, ти си ги поръчваш, ако не можеш да си ги сглобиш сам, във фирмата ще ти го направят безплатно, ако можеш още по-добре и така. Но тука никой никога няма да ти предложи готова конфигурация.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Що бе, тая не е ли хубава http://www.dell.com/us/p/alienware-aurora-r3/pd.aspx :biggrin: Но наистина не си взимай готова конфигурация от разни фирми, защото те всъщност си определят чарковете, дават и име и айдеее на топлия хляб :)

Редактирано от drago321 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това възможно ли е ?

http://www.evarna.com/home-3.htm

Иначе конфигурацията ми харесва :)

Възможно е. Двете конфигураций са с вградени видеокарти така, че забрави за игрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Що бе, тая не е ли хубава http://www.dell.com/us/p/alienware-aurora-r3/pd.aspx :wors:

Но наистина не си взимай готова конфигурация от разни фирми, защото те всъщност си определят чарковете, дават и име и айдеее на топлия хляб :)

Не знам тази конфугурация как ще се вмести в бюджет от 500лв.(300$ да кажем).Иначе не е лоша,но за тия пари си мисля,че може и по-добре :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.