Премини към съдържанието
breaker1909

Windows emergency system

Препоръчан отговор

Не знам дали е тук мястото на темата и ако не е, съжалявам. Сестра ми днес ми се оплака, че гледала някакви снимки и на лаптопа и се появили 25 вируса. При всеки рестарт, се появява "Protection Mode" и след това "Windows emergency system", която открива тези 25 вируса всеки пъти и изтрива 12 от тях. Това ми е блокирало всичко и ми иска някакъв CD key. Моля ви, кажете ми как да го махна това, защото имам инсталиран и Windows XP и като го включа от ХР-то не ми дава такава грешка и пускам всякакви антивирусни, но не откриват нищо. ОС е Windows 7 Ultimate. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не знам дали е тук мястото на темата и ако не е, съжалявам. Сестра ми днес ми се оплака, че гледала някакви снимки и на лаптопа и се появили 25 вируса. При всеки рестарт, се появява "Protection Mode" и след това "Windows emergency system", която открива тези 25 вируса всеки пъти и изтрива 12 от тях. Това ми е блокирало всичко и ми иска някакъв CD key. Моля ви, кажете ми как да го махна това, защото имам инсталиран и Windows XP и като го включа от ХР-то не ми дава такава грешка и пускам всякакви антивирусни, но не откриват нищо. ОС е Windows 7 Ultimate. Благодаря предварително!

пуснете тема в тзи раздел: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=137
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема ви е за раздел "Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове". Следвайте инструкциите и колегите (ако мога така да ги нарека) ще ви помогнат. ДО сега не съм видял да не измислят решение на проблем с вируси. Само спазвайте инструкциите. Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.