Премини към съдържанието
maver

Търся програма с която да конвертирам този файл.

Препоръчан отговор

Търся програма с която да конвертирам този фаил http://www.megaupload.com/?d=UG9O4IBT (пдф) в текст (тхт) или уорд (док).Ако успеете да го конвертирате ще ВИ бъда много благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ABBY Fine Reader и ABBY PDF Transformer.Последната версия Acrobat pro 10.

Редактирано от Alex&Ramesses_B.H.Л (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ABBY Fine Reader и ABBY PDF Transformer.Последната версия Acrobat pro 10.

Не успях с акробат риидъра поради неясни причини програмата не успя да се инсталира на компютъра ми. Ще пробвам с другата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заповядай!

http://dox.bg/files/dw?a=99c2a03e6b

Не знам дали те устройва, дано да ти свърши работа.

За съжаление не работи или иначе казано не ми върши работа.Очаквах да е като текст написан на нормален документ.Основната ми идея е да го чета на телефона си и най - добре се чете с тхт или док файл.Благодаря от все сърце все пак за времето отделено да свалите файла, да го конвертирате,ъплоадвате и напишете темата...някой ден и аз ще Ви помогна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ей! Не се отказвай! Кажи какъв ти е телефона и изчакай да се прибере сина ми, ще го питам той си качва на телефона цели теми по литература и чат-пат преписва. Мисля, че беше с някакво Java приложение. Телефона му е SE K530i. Като се прибере ще го питам и ще пиша пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едва ли е възможно да се конвертирa в word, като обикновенен документ. Като се конверира MS Word, ще се получи огромен файл, (поне 4 пъти по голям от pdf-а), който едва ли може да се прочете oт телефона. И пак няма да е като текст, а като снимки в документа. Споделете какъв е точния модел на телефона. Защото ако е със ОС , може да си качите pdf четец на телефона (обикновенно са платени). И евентуално ако не се чете от телефона, pdf да се разцепи на по малки документи (пак Pdf), ако е възможно.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

SE X10i. Но най - добри резултати се постигат с офис четци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи питах сина ми и каза, че и двата файла са много големи /около 25 МВ/ и затова не ги отваря телефона. Има вариант да си изкопираш от конвертирания Word.doc например 1,2.......Х страници, след което отваряш нов Word документ, поставяш копираното и запаметяваш. Изпробвай до колко страници или какъв обем /КВ или МВ/ ти отваря телефона. Малко играчка, но върши работа. Иначе го конвертирах със Solid Converter /има го по торентите/. Мисля, че може да конвертира от PDF в DOC, но не съм изпробвал. Синът ми използва на телефона тези Java приложения: MobileDoc.jar и MobilePdf.jar.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи питах сина ми и каза, че и двата файла са много големи /около 25 МВ/ и затова не ги отваря телефона. Има вариант да си изкопираш от конвертирания Word.doc например 1,2.......Х страници, след което отваряш нов Word документ, поставяш копираното и запаметяваш. Изпробвай до колко страници или какъв обем /КВ или МВ/ ти отваря телефона. Малко играчка, но върши работа. Иначе го конвертирах със Solid Converter /има го по торентите/. Мисля, че може да конвертира от PDF в DOC, но не съм изпробвал. Синът ми използва на телефона тези Java приложения: MobileDoc.jar и MobilePdf.jar.

Благодаря от все сърце, телефона ги отваря,но скрола куца - от това ми идва проблема. Скрола е перфектен на майкрософт пакета и много зле на pdf viewr-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря от все сърце, телефона ги отваря,но скрола куца - от това ми идва проблема. Скрола е перфектен на майкрософт пакета и много зле на pdf viewr-a.

Опитахте ли със този PDF Viewer, за анродид ОС.

Относно скролването, файла е прекалено голям затова има проблем с четенето на телефона.

Ако се нареже файла на 3 или 4 части скролването може и да се оправи.

Не съм опитвал тази програма, но пише, че може да нарязва pdf файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.