Премини към съдържанието
Dencho0oy

Проблем с клиповете в сайтовете

Препоръчан отговор

Здравейте :biggrin:

Преди една седмица си взех компютъра от основен ремонт и сега като вляза в някой сайт за клипове, те ми излизат така.

Снимка

Но не при всички клипове е така, малка част от клиповете в youtube се показват нормално. Деинсталирах флаш плеъра няколко пъти и пак същата работа?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте :angry:

Преди една седмица си взех компютъра от основен ремонт и сега като вляза в някой сайт за клипове, те ми излизат така.

Снимка

Но не при всички клипове е така, малка част от клиповете в youtube се показват нормално. Деинсталирах флаш плеъра няколко пъти и пак същата работа?!

Виж тук дали ще ти помогне написаното.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Като за начало пробвайте това.

Заредете flash видео и с десния бутон на мишката щракнете отгоре. Изберете Settings и премахнете отметката пред Enable Hardware Acceleration и натиснете Close. Презаредете съдържанието!

Ако искате може да се отвъртете и от plugin-container процеса който се стартира отделно от Firefox и обикновено набъбва сериозно.

Напишете about:config в адресната лента и натиснете Enter и още веднъж на следващия прозорец.

Поставете във филтъра това: dom.ipc.plugins.enabled.npswf32.dll и двукратно щракнете върху реда. Рестарт на Firefox.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси много клипчетата се оправиха, а това второто където си го дал за какво е?

Редактирано от Dencho0oy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси много клипчетата се оправиха, а това второто където си го дал за какво е?

За това "второто" изобщо не го слушай, и не спирай plugin-а,защото неговата задача е точно да предпазва от крашове при проблем с видеото!Някой си чел нещо-недочел,почва да дава съвети.Тоя проблем,и решението му с изключването на акселерацията е дискутиран десетки пъти,просто трябваше да прегледаш темите от раздела.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.