Премини към съдържанието
SonnyRR

Проблем с Mac OS X Leopard Kalyway 10.5.2

Препоръчан отговор

Сигурно са ви задавали този въпрос но след малко си лягам а цял ден се мъча като грешен дявол и съм изморен и все една и съща грешка при буут-Still Waiting for boot divice ползвах команди от вида -v -x -y cpus=1 и същият проблем... Опасявам се че дъното не ми се поддържа дъното ми е p45xe Асус. Единствено на iPC не съм пробвал и Leo4all v2/v3. Конфигурацията ми е: CPU:Intel Core 2 Quad 2.4 GhZ GPU:NVIDIA GTS250 DK Series Ram:4gb Ardata Дъно:Asus P45XE>>> :biggrin: HDD:500gb Lan Card Ако е от дъното посаветвайте ми кое да си взема което поддържа Хакинтош и ако може да е от 2010/2011 год. Мерси предварително :)

Редактирано от Backo1223 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:) Това да се ползва Хакинтош, не е ли като да имаш "пробит" Windows? Смисъл адски нестабилно и несигурно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами аз успещно го инсталирах на Виртуална машина и да ви кажа че е много добро. Само ако можех и на ПЦ и да махна таз бангия Винбоза и ще пробвам iPC Hackintosh Leopard 10.5.6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отиваш на http://www.insanelymac.com/forum/ . Виж напредналите потребители какво ползват. Търси aml файл за твойто дъно или това, което искаш да си вземеш. След това, посредством http://chameleon.osx86.hu/, е възможно да ползваш немодифициран Mac OS X. Обновленията, също, няма да го развалят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

какво се занимаваш с тая bsd базирана shit os. малко ли линукси има и всичките имат много по големи възможности? за мен това е най дървената (тоест всичко е просто като за американеца и наистина е толкова просто, че ако ти се появят лоши сектори по диска става почти невъзможно да си спасиш данните) и калпава о.с. баси не съм виждал друга о.с. дето да се чупи толкова при ъпдейти и да няма възможност да върна стария framework... същото ми е мнението и за макбоклуците , но това е въпрос на гледна точка - едно е да ползваш тия скъпи боклуци, друго да ги ремонтираш и да видиш отвътре какви боклуци са, колко много неща са запоени на ръка и колко неефективно е измислено охлаждането. просто никакъв инженерен замисъл, само дизайн...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така сега пробвах iPC Mac Leopard 10.5.6 и се показва логото на ейплъл и се рестартира и пак буут-ва наново. Нямам си и напредстава какви са тези .aml файлове ако може да ми дадете гайд или нещо ? :bday19:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.