Премини към съдържанието
kir0MX

Кой телевизор ми препоръчвате?

Препоръчан отговор

Колебая се между тези 2 телевизора, Кой ще ми препоръчате? TOSHIBA 32LV733G/N 32" (81cm) LCD Телевизор FULL HD РЕЗОЛЮЦИЯ: 1920 x 1080 ЪГЪЛ НА ВИЖДАНЕ: 178° / 178 ° КОНТРАСТ 40 000:1 ЦИФРОВ ТУНЕР: DVB-T/C 2X 10W ГОВОРИТЕЛИ HDMI x 3, AV x 1, Component x 1, SCART x 2, RGB x 1; VGA x 1 USB (Mp3 и JPG) Outputs - Optical http://www.technomarket.bg/products/09073297/toshiba-32lv733g или SAMSUNG LE-32C450 32" (81 СМ.) LCD/TFT ТЕЛЕВИЗОР HD READY РЕЗОЛЮЦИЯ 1366 X 768 HIGH КОНТРАСТ ЗВУК SRS Trusurround HD & Dolby Digital Plus ЗВУКОВА МОЩНОСТ 2Х10W ДИГИТАЛЕН КАБЕЛЕН И ЕФИРЕН ТУНЕР (DVB-T/C,MPEG4) ВХОДОВЕ 3X HDMI; 1XSCART; DIGITAL AUDIO (OPTICAL) PC-ВХОД USB Video http://www.technomarket.bg/products/09071164/samsung-le-32c450 ще съм много благодарен ако дадете вашето мнение и ми помогнете в избора. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тошибата,естествено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

само като марка ли е препоръчваш или параметрите са по добри от самсунга? Не съм на ясно много, ще бъда благодарен ако дадете малко инфо. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Единият е FULL HD,а другият е HD READY.Другите параметри са сходни и на двата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

HDMI x 3, AV x 1, Component x 1, SCART x 2, RGB x 1; VGA x 1

USB (Mp3 и JPG)

Чрез HDMI дали ще мога да вържа лаптопа към телевизора и да гледам филми ?

USB (Mp3 и JPG)-това означава ли,че няма да може да се гледат филми от USB ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Чрез HDMI дали ще мога да вържа лаптопа към телевизора и да гледам филми ?

USB (Mp3 и JPG)-това означава ли,че няма да може да се гледат филми от USB ?

да ще може през HDMI , но филми на USB няма да може http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз бих взел самсунга - критерия хич не е резолюцията - 1366х768 е напълно достатъчна за 32" и 37" но нагоре определено по добре е 1920... другото е ъглите - с матрица IPS (при тошибата) хич не е възможно те да са повече от 170 градуса и при тоя ъгъл ще са доста изкривени цветовете - черното бая лилавее... освен това съм почти сигурен че тошибата няма 1:1 pixel mapping, което е задължително ако се ползва за монитор на компа:

Публикувано изображение

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

USB video това означава ли че, ще може да се гледат филми на USB в случая самсунга?

Редактирано от kir0MX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.