Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с едно 3г устройство...проблема е състой в това, че след като го сложих в usb-то и инсталирах драйварите на самото устройство и програмата ми изписва, че windowsa не е съвместим(използвам windows 7 )... сложих устройството на друг лаптоп (windows 7) работи. Не разбирам защо не е съвместим и къде е проблема ... моля някой ако може да ми помогне. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с едно 3г устройство...проблема е състой в това, че след като го сложих в usb-то и инсталирах драйварите на самото устройство и програмата ми изписва, че windowsa не е съвместим(използвам windows 7 )... сложих устройството на друг лаптоп (windows 7) работи. Не разбирам защо не е съвместим и къде е проблема ... моля някой ако може да ми помогне. Благодаря.

За съжаление кристалната ми топка е на полиране. Но като начало еднакви версии ли са 7, ъпдейтнати ли са, пробвахте ли на друг слот? Какъв е модела на модема

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За съжаление кристалната ми топка е на полиране. Но като начало еднакви версии ли са 7, ъпдейтнати ли са, пробвахте ли на друг слот? Какъв е модела на модема

Не версиите на windowsa са различни, пробвах във сички слотове

това е устройството

Nuova chiavetta Olivetti Olicard 145 con tecnologia UMTS/Hi-Speed 7.2, dotata di Slot Memory Card Micro SD fino a 16 GB, e' in grado di supportare Windows 7 ed i principali sistemi operativi.

Caratteristiche principali:

* Tecnologia: HSDPA/HSUPA/UMTS/EDGE/GPRS

* Frequenza: 900/1800/1900/2100 - HSDPA 2100 Mhz fino a 7.2 Mbps DL - HSUPA 2100 Mhz fino a 5.76 Mbps UL - UMTS 2100 Mhz fino a 384 Kbps UL - EDGE 900/1800/1900 fino a 237 Kbps DL

* Dimensioni: 82x28,8x10,8 mm

* Peso: 25 grammi

* Slot MC: Micro SD fino a 16GB

Software

* Requisiti di sistema: Windows XP - Vista 32/64b - Windows 7 32/64 - MAC OS X 10.4.9 o superiore.

* Spazio libero su HD di 160MB

* RAM minima 128MB

* Processore minimo Pentium III

* Porta USB 2.0

Редактирано от Maryjanee (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че въпроса на capnemo беше... да проверите и да ни кажете какви са двата windows-a х86 или х64

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не версиите на windowsa са различни, пробвах във сички слотове Nuova chiavetta Olivetti Olicard 145 con tecnologia UMTS/Hi-Speed 7.2, dotata di Slot Memory Card Micro SD fino a 16 GB, e' in grado di supportare Windows 7 ed i principali sistemi operativi.

Caratteristiche principali:

* Tecnologia: HSDPA/HSUPA/UMTS/EDGE/GPRS

* Frequenza: 900/1800/1900/2100 - HSDPA 2100 Mhz fino a 7.2 Mbps DL - HSUPA 2100 Mhz fino a 5.76 Mbps UL - UMTS 2100 Mhz fino a 384 Kbps UL - EDGE 900/1800/1900 fino a 237 Kbps DL

* Dimensioni: 82x28,8x10,8 mm

* Peso: 25 grammi

* Slot MC: Micro SD fino a 16GB

Software

* Requisiti di sistema: Windows XP - Vista 32/64b - Windows 7 32/64 - MAC OS X 10.4.9 o superiore.

* Spazio libero su HD di 160MB

* RAM minima 128MB

* Processore minimo Pentium III

* Porta USB 2.0

mille grazie, ma non parlo bene italiano

Пробвайте да премахнете софтуера и да потърсите нова версия на сайта на оператора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

64-bit

това като за начало добре, но и двете ли, и 7 имат различни версии, home, professiona...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

mille grazie, ma non parlo bene italiano

Пробвайте да премахнете софтуера и да потърсите нова версия на сайта на оператора

за съжаление няма нова версия :angry:

Едната е home-НА ПЦ на което работи а другата е ultimate

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

за съжаление няма нова версия :angry:

Едната е home-НА ПЦ на което работи а другата е ultimate

и двете ли са легални?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

немога тъйкато пц-то не е при мен .. но проблема е че не прави връзката

А като администратор ли инсталирате софтуера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.