Премини към съдържанието
dadada1

На лаптопа ми изписва "Base System Devise"

Препоръчан отговор

В крайна сметка не се разбра каква ти е целта? Да ползваш външен принтер ? Или просто те притеснява факта, че в "Устройства" ти показва самия лаптоп ? Вероятно има липсващ драйвер, всички инсталирани ли са ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Притеснява ме, че открива самия компютър като устройство. А диск с драйвери нямам никакви, аз затова съм сложил Windows 7. А може ли да си нямеря този драйвер от някаде ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

той ще си го намери сам :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Инсталирай Driver Genius Professional Edition

Ще ти открие устройството и ще ти намери необходимия драйвер, при това най-новия! :)

Ето тук http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=152932 съм дал линк за български интерфейс за програмата. :speak:

Ако не регистрираш програмата, :) поне ще можеш да видиш точното име на устройството и точното име файла (на драйвера), и да ги търсиш с помощта на чичо Гугъл.

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи колега с тази твоя програмка , ми открива че лишсват 28 драйвера. Това просто не може да е вярно, той лаптопя въобще няма да може да хунлционира ако липсват толкова. А между тия въобще не откривам такъв "Base System Devide". Вярно че е Windows 7 и че е с вградени но....а чрез Windows Upgrade пак ми изписва че не може да ги намери.

Редактирано от dadada1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи колега с тази твоя програмка , ми открива че лишсват 28 драйвера. Това просто не може да е вярно, той лаптопя въобще няма да може да хунлционира ако липсват толкова. А между тия въобще не откривам такъв "Base System Devide". Вярно че е Windows 7 и че е с вградени но....а чрез Windows Upgrade пак ми изписва че не може да ги намери.

Ако не съм в грешка мисля,че ти показва колко драйвера имат нужда от обновяване .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, в същност прав си това ми изписва. Но нека първо уточним какъв е този драйвер и за какво служи, защото до момента лаптопа( с този Windows 7) си работи супер без този драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, в същност прав си това ми изписва. Но нека първо уточним какъв е този драйвер и за какво служи, защото до момента лаптопа( с този Windows 7) си работи супер без този драйвер.

Ми дай малко информация , кликаш с десен бутон на драйвера с удивителната /свойства / подробни данни ,какво ти пише би трябвало да има и цифри .Дай и някой шот да видим за какво иде реч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.