Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема ми е, че на някои игри (основно почти всички) не ми дава звук. Тоест дава ми звук де ама не чувам какво си говорят героите ! И е много дразнещо така, знаете ли как да го оправя ? Опитах се да изтегля програмата от сайта им, но нещо не ми дава да я изтегля !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема ми е, че на някои игри (основно почти всички) не ми дава звук. Тоест дава ми звук де ама не чувам какво си говорят героите ! И е много дразнещо така, знаете ли как да го оправя ? Опитах се да изтегля програмата от сайта им, но нещо не ми дава да я изтегля !

Предполагам картата е вградена към дъното,така,че е редно да кажете модела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

и си нагласете броя на колоните да отговаря на действителността...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Решението ти е много просто(ако ползваш 2 колони или 5,1 които са тип от 2 към 5 към 1)Просто включи колоните на зелената букса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз имам същият проблем. Саунд-картата ми е на дъното и реално всичко е вързано както трябва Ползвам 2 Колони през Усилвател вързани на " Speaker Out " и имам 1 бас каса вързана през SUB & Center ... И като играя на доста от игрите ми разговорите между героите не се чуват. ( Само да поясня че разговорите между героите не се чуват само по време на CINEMATICS_ите ) по време на самата игра се чуват част от тях ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.