Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Jayminx

Проблем с Realtek HD Audio Manager !

Препоръчан отговор

Проблема ми е, че на някои игри (основно почти всички) не ми дава звук. Тоест дава ми звук де ама не чувам какво си говорят героите ! И е много дразнещо така, знаете ли как да го оправя ? Опитах се да изтегля програмата от сайта им, но нещо не ми дава да я изтегля !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е, че на някои игри (основно почти всички) не ми дава звук. Тоест дава ми звук де ама не чувам какво си говорят героите ! И е много дразнещо така, знаете ли как да го оправя ? Опитах се да изтегля програмата от сайта им, но нещо не ми дава да я изтегля !

Предполагам картата е вградена към дъното,така,че е редно да кажете модела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и си нагласете броя на колоните да отговаря на действителността...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решението ти е много просто(ако ползваш 2 колони или 5,1 които са тип от 2 към 5 към 1)Просто включи колоните на зелената букса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам същият проблем. Саунд-картата ми е на дъното и реално всичко е вързано както трябва Ползвам 2 Колони през Усилвател вързани на " Speaker Out " и имам 1 бас каса вързана през SUB & Center ... И като играя на доста от игрите ми разговорите между героите не се чуват. ( Само да поясня че разговорите между героите не се чуват само по време на CINEMATICS_ите ) по време на самата игра се чуват част от тях ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.