Премини към съдържанието
GsmHelp

Обяснение за вид "бисквитка"

Препоръчан отговор

Привет.Потърсих подходяща тема за "бисквитки",но не намерих,и за това реших да отворя тема тук-ако съм сбъркал-ще помоля за преместване на подходящо място на темата-и така,с Windows 7 и днес при работа с PC-то ми,отказа да отваря браузъра Opera-не съм имал проблеми до сега,при все че софтуера ми е преинсталиран преди месец,и вледствие на това реших да сканирам PC-то-разкачих мрежовия кабел и пуснах EmsisoftAntiMalware-при проверката ми изкара особен вид бисквитка:Trace.TrackingCookjie2o7!A2 ;Местоположение:C:Users\Name PC\AppData\Roaming\Microsoft\windows\Cookier\Low\Name PC@2o7(2).txt -след сканирането и премахването на "бисквитката",се въстанови нормалната работа на браузъра-ще ми обясните ли за какво става въпрос? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имал си много опасна бисквитка, която благодарение на бързите действия от твоя страна си изчистил и затова сега имаш пак Интернет.

Редактирано от borisfx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.