Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На friend харда (който е на 5-6години) рухна.Нарпавихме HDD recovery с O&O DiskRecovery, откри му всички файлове (главно avi,mpeg,mp3,jpeg,doc,pdf), обаче 80% от инфото не се отваря - казва ни file is corrupted/damaged.Звъняхме на фирми за оферти обаче под 100лв няма как да ни излезне оправянето на инфото.Търсихме в нета обаче software-a който намерихме не свърши работа, ако някой може да предложи някав soft който да ни помогне...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кой е на 5-6 години ? Френда или харда ? Имаше един сайт, който помагаше за 50лв, но фирмите, които искат по 100 го затвориха.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На friend харда (който е на 5-6години) рухна.Нарпавихме HDD recovery с O&O DiskRecovery, откри му всички файлове (главно avi,mpeg,mp3,jpeg,doc,pdf), обаче 80% от инфото не се отваря - казва ни file is corrupted/damaged.Звъняхме на фирми за оферти обаче под 100лв няма как да ни излезне оправянето на инфото.Търсихме в нета обаче software-a който намерихме не свърши работа, ако някой може да предложи някав soft който да ни помогне...

каквото сте спасили това е, за другото забравете (освен ако не дадете добри пари)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кой е на 5-6 години ? Френда или харда ?

Имаше един сайт, който помагаше за 50лв, но фирмите, които искат по 100 го затвориха.

Малко спам.

Много често ме кефиш с отговорите си. Ето ти този за пример!

"Кой е на 5-6 години ? Френда или харда ?

Имаше един сайт, който помагаше за 50лв, но фирмите, които искат по 100 го затвориха."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.