Премини към съдържанието
радостин

Проблем с файл ntkrnlpa.exe

Препоръчан отговор

Здравейте ! Проблема ми е следния Вчера си сложих Seven Transformation Pack, но ми се получи някакъв бъг и го махнах! реших, че този трансформър не е бил добър. Свалих си нов от замунда и тръгнах да го инсталирам всичко добре докато не почне да слага файловете започне ли ми дава грешка на ntkrnlpa.exe ! Свалих 4 трансформъри и пак ми дава грешка ! С windows XP съм, някой ако може ми помогне много ще съм му благодарен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Проблема ми е следния Вчера си сложих Seven Transformation Pack, но ми се получи някакъв бъг и го махнах! реших, че този трансформър не е бил добър. Свалих си нов от замунда и тръгнах да го инсталирам всичко добре докато не почне да слага файловете започне ли ми дава грешка на ntkrnlpa.exe ! Свалих 4 трансформъри и пак ми дава грешка ! С windows XP съм, някой ако може ми помогне много ще съм му благодарен !

Всички "трансформъри" са бъгави и само създават проблеми, ако искаш стабилно ХР не го затруднявай с тези бози. Подменят системни файлове и после не могат да ги възстановят при проблем или деинсталация. За да оправиш ХРто сложи си инсталационния диск в оптичното устройство, изпълни в Command Prompt

sfc /scannow

Системата ще направи проверка на всички системни файлове и ще ги възстанови в оригиналното им състояние.

Ако искаш да ти е красиво и да изглежда като 7 инсталирай си 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще го направя ! Мерси много за бързия отговор. А за 7цата това, за мен е най-добрия windows, но просто видеокартата ми e от 10 години и няма драйвъри за видеокартата за 7та. О

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.