Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора.. Моля за малко помощ относно качването на карти на GPS-а ми в колата.. Незнам как е точно името на устройството.. Имам карти от 2008 година и са само на испания.. Търся начин да кача карти, но незнам как става.. Видимо няма място за флашка. А в настройките на устройството няма опция за качване на карти.. Всяко мнение ще ми е от помощ. Моля помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте хора.. Моля за малко помощ относно качването на карти на GPS-а ми в колата.. Незнам как е точно името на устройството.. Имам карти от 2008 година и са само на испания.. Търся начин да кача карти, но незнам как става.. Видимо няма място за флашка. А в настройките на устройството няма опция за качване на карти.. Всяко мнение ще ми е от помощ. Моля помогнете!

Те са на отделен диск и се предлагат от производителя на машината

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аа от каде мога да сваля такава?

Вие прочетохте ли правилата на форума?

http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.