Премини към съдържанието
quattro_drive

Проблем със звуковата карта.

Препоръчан отговор

Здравейте на всички :rolleyes: Не знам дали тук трябва да пиша, но ми се стори най-подходящо :sobbing: Имам следният малък проблем. Взех си нов PC със операционна система Windows 7 32 бита. Нали като имам входове за слушалки/микрофон отпред и отзад на компа. Като забода отпред за слушалки/микрофон нищо не работи! Отзад всичко е нормално. Разбрах, че трябва да прехвърля сигнал от звуковата карта отпред на входовете за да мога да се кефя :) Ще бъда много благодарен ако някой ми каже как прехвърля това нещо?? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ако беше написал какво е дъното и каква е кутията за да ти се помогне !!! ако РС е с лепенка и не може да го отвориш - обратно в магазина да ти го оправят :cool:

Редактирано от iliev72 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Съществуват кабели, монтирани на предния панел на кутията, които трябва да се включат на дъното. Къде точно, е описано в книжката за дъното или в manual-а, който си изтеглиш от интернет. По същия начин се свързват и USB-тата, ако има изведени на панела.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.